Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy z tym Cubarsim to prawda?
2
@Safrani I jaka to jest przyjemność z jedzenia jak się cały przy tym uwalisz próbując to ugryźć? Nigdy nie rozumiałem fascynacji burgerami.
17
Di Maria dopiero się zaczyna
1
@tomek8756 Reakcja samochodu, który w nią uderza również tragiczna
0
Pięknie mu to wyszło, takiej bramki to nie widziałem
0
Ferrari przed McLarenami, więc nie jest źle
0
Ten brodacz ze studia tak straszliwie męczy ucho, niech już wznawiają to q3
0
To wszystko kara za to jakim bolidem musiał jeździć Kubica
0
Williams znowu będzie składać taczkę xDD Niesamowici
0
@mekston Lekka rywalizacja i chłopak nie trzyma ciśnienia
1
Zhou prime włączył na koniec sezonu, totalne upokorzenie Meksykanczyka
0
Perez xDDD RedBull nie może sobie pozwolić na następny sezon z nim
2
@mekston Russell z Norrisem pierwszy rząd moim zdaniem, dalej Hamilton i Leclerc
1
@Arden Ja mu wierzę
1
@barcelonaLM
7
@BorzyKrzys brakuje Andrzeja Borowczyka w formule
0
@Michael24 Będę u kumpla nad morzem pił i grał w f1
0
@Czajka90 Dostaną degradacje do IV ligi, brawo Dzik
0
Nie wypłacili mu zaległej pensji
4
@Stinger_ Portugalczycy i Szkoci mogą czuć się zagrozeni
0
@marcin62 Fajne wielokrotne, świeże linijki z punchami, bit też niby fajny, ale czy będę to zapętlał? Wątpię. Teledysk natomiast to inny poziom, nawet na skalę światową.
3
@DragonxNF Depeche Mode - Enjoy the Silence
4
Trzeba przyjrzeć się bliżej tej akademii kobiet w 2025 roku
0
@Benz Dopóki Bieden jest u władzy wszystko jest możliwe
0
@MichuZ44 Na długich przejazdach Verstappen tracił średnio 0.300 do najlepszych. Będzie się bil o jakieś 5/6/7 miejsce.
1
@Kondziubarca I w co ma zamiar uderzyć te rakiety? Jeśli w kraj bałtycki, to USA zdmuchnie Moskwę z powierzchni ziemi, jeśli w USA, to cała Rosja w pył się obróci
0
@Zip Belgia Ukraina Macedonia San Marino. Awans pewny, jesteśmy faworytem
0
@escarabajo Nie każdy może być Bebeto. Bebe po przyjściu do United miał rok z gry przez więzadła.
14
@sergio5 Bez naturalnego talentu piłkarza szczyt to Legia Warszawa, bądź Real Ovideo, Ronaldo w wieku 18 lat zrobił wrażenie na kimś takim jak Ferguson. Czasami piłkarze mogliby sobie darować takie absurdalne wypowiedzi.
1
@MichuZ44 Jednak nie przywiozą skrzydła z Anglii i będą jechać tym co mają, MEM