0

Czy z tym Cubarsim to prawda?

2

@Safrani I jaka to jest przyjemność z jedzenia jak się cały przy tym uwalisz próbując to ugryźć? Nigdy nie rozumiałem fascynacji burgerami.

17

Di Maria dopiero się zaczyna


1

@tomek8756 Reakcja samochodu, który w nią uderza również tragiczna

0

Pięknie mu to wyszło, takiej bramki to nie widziałem


0

Ferrari przed McLarenami, więc nie jest źle

0

Ten brodacz ze studia tak straszliwie męczy ucho, niech już wznawiają to q3

0

To wszystko kara za to jakim bolidem musiał jeździć Kubica

0

Williams znowu będzie składać taczkę xDD Niesamowici

0

@mekston Lekka rywalizacja i chłopak nie trzyma ciśnienia

1

Zhou prime włączył na koniec sezonu, totalne upokorzenie Meksykanczyka

0

Perez xDDD RedBull nie może sobie pozwolić na następny sezon z nim

2

@mekston Russell z Norrisem pierwszy rząd moim zdaniem, dalej Hamilton i Leclerc

1

@Arden Ja mu wierzę

1

@barcelonaLM

czekam z utęsknieniem, planuje serie z oka gawedziarza erotomana

7

@BorzyKrzys brakuje Andrzeja Borowczyka w formule

0

@Michael24 Będę u kumpla nad morzem pił i grał w f1

0

@Czajka90 Dostaną degradacje do IV ligi, brawo Dzik

0

Nie wypłacili mu zaległej pensji


4

@Stinger_ Portugalczycy i Szkoci mogą czuć się zagrozeni

0

@marcin62 Fajne wielokrotne, świeże linijki z punchami, bit też niby fajny, ale czy będę to zapętlał? Wątpię. Teledysk natomiast to inny poziom, nawet na skalę światową.

3

@DragonxNF Depeche Mode - Enjoy the Silence

4

Trzeba przyjrzeć się bliżej tej akademii kobiet w 2025 roku


0

@Benz Dopóki Bieden jest u władzy wszystko jest możliwe

0

@MichuZ44 Na długich przejazdach Verstappen tracił średnio 0.300 do najlepszych. Będzie się bil o jakieś 5/6/7 miejsce.

1

@Kondziubarca I w co ma zamiar uderzyć te rakiety? Jeśli w kraj bałtycki, to USA zdmuchnie Moskwę z powierzchni ziemi, jeśli w USA, to cała Rosja w pył się obróci

0

@Zip Belgia Ukraina Macedonia San Marino. Awans pewny, jesteśmy faworytem

0

@escarabajo Nie każdy może być Bebeto. Bebe po przyjściu do United miał rok z gry przez więzadła.

14

@sergio5 Bez naturalnego talentu piłkarza szczyt to Legia Warszawa, bądź Real Ovideo, Ronaldo w wieku 18 lat zrobił wrażenie na kimś takim jak Ferguson. Czasami piłkarze mogliby sobie darować takie absurdalne wypowiedzi.

1

@MichuZ44 Jednak nie przywiozą skrzydła z Anglii i będą jechać tym co mają, MEM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?