1

@BHAFCB To mógł sobie Bayernik wygrać grupę, a nie bo przerżneli z Arsenalem.

1

@Katalonik97 Zapytaj Cubarsiego i Rashforda

2

0

@Danny Gaucho Zrówna się i to będzie na tyle. Mecze nie sprzyjają, które United zostały do końca sezonu.

5

Ballack największy przegryw w historii piłki. W ogóle jak człowiek dobrze pamięta te wszystkie kluczowe momenty od 2004 roku do 2016 w piłce, a teraz tych meczów tak nasranych, dodanych niepotrzebnych rozgrywek, że nie pamięta kto LE rok temu wygrał


1

@Crashynski Typy takie, że każdy pozytywny rezultat Arsenalu będzie niespodzianką, niestety Arteta tak bardzo zburzył nastroje kibiców

3

@barcanawieki Messi był o wiele lepszy przez całą karierę po prostu. Czy zestarzał to trudno powiedzieć, Ronaldo mimo wszystko 2 lata starszy jest i po 30 zaczął stukać chore liczby goli.

0

@FcPortoFan1999 Jak wygrają to jeszcze Twoje Porto wciągnie przed końcem sezonu

3


Sir David Beckham, pomijając fakt że jest bardzo przystojny i absolutną ikoną atrakcyjności seksualnej... Był biednym chłopcem, który harował jak wół, żeby spełnić marzenie o zostaniu pilkarzem. I takie śmieszne populistyczne bzdury cholernie go wkurzają.

1

@FcPortoFan1999 Pewnie przechną kijem remis jak to Mourinho

0

Benfica 20 wygranych 9 remisów 0 przegranych i 3 miejsce w lidze bez większych szans na mistrzostwo, Mourinho osiągnięcie Perugii dowiezie?

0

@lithotripter Czyli to jeszcze gorzej o nich świadczy, przegrali z dosłownie najgorszą defensywą z top5 najlepszych lig.

2

Ostatnich 7 meczów 0 g/a, ciekawe czym są nagle tak zachwyceni, że są skłonni go wykupić, albo to kolejny fake od mundo.

0

@pt9 No serio, serio


4

Niezły ten wasz albinos @Encore


1

Widzę Union po objęciu sterów przez kobietę już dokonuje wielkich rzeczy i przegrywa u siebie z Wolfsburgiem, który od 12 meczów nie poczuł smaku wygranej, brawo i czekamy na więcej

0

@July_6_BcN Ah, to wiedziałem wcześniej

0

@July_6_BcN wszyscy zdrowi??

0

@FcPortoFan1999 górnik na majstra?

1

@Esteban_ To prawda, młody Wenger z budżetem konkretnym, by robił tę ligę bez problemu

3

@Adran360 Wystarczy, że z obrzydzeniem mecze oglądam od początku roku xD

6

Piękny papcio @Kessie @Czajka90


0

@Konradowskyy Nic nie wypuścił, bo żadna nie została sprzedana i właśnie leczył, albo leczy

1

@Encore Aczkolwiek pchanie na siłę zawodników tylko dlatego, że grają dwa mecze w krótkim czasie wątpię żeby było bardzo opłacalne

1

Upadek będzie bolesny @Encore Kompletnie o FPL zapomniałem


1

@Konradowskyy O poglądach nazistowskich xD Typie, on był pogubiony, ze stwierdzoną chorobą psychiczną, z epizodami maniakalno-depresyjnymi. Przeprosił i się odciął od tego wszystkiego (w sumie to od wpisów na twitterze). Myślisz, że przyjedzie do polski i 60 tysiecy na stadionie będzie ręke podnosiło bujając się do wypowiedzi hitlera? Pod nosem masz w gorszych artystów i innych przygłupów w postaci Kapeli które sponsoruje ministerstqo kultury, ale koncert kilkugodzinny takim jak Ty przeszkadza.

2

Poszkodowany zbiegł z miejsca zdarzenia


2

@Arden Szacun dla Huberta

2

Ja słuchając "all the love" po raz 198 @Kessie


5

@PatrychoO Zielu prowadzi socjale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?