Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BHAFCB To mógł sobie Bayernik wygrać grupę, a nie bo przerżneli z Arsenalem.
1
@Katalonik97 Zapytaj Cubarsiego i Rashforda
2
@mekston Podobno Lewy mu ją wręczy
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/78/c5/5faabe5c0254b_o_large.jpg
0
@Danny Gaucho Zrówna się i to będzie na tyle. Mecze nie sprzyjają, które United zostały do końca sezonu.
5
Ballack największy przegryw w historii piłki. W ogóle jak człowiek dobrze pamięta te wszystkie kluczowe momenty od 2004 roku do 2016 w piłce, a teraz tych meczów tak nasranych, dodanych niepotrzebnych rozgrywek, że nie pamięta kto LE rok temu wygrał
1
@Crashynski Typy takie, że każdy pozytywny rezultat Arsenalu będzie niespodzianką, niestety Arteta tak bardzo zburzył nastroje kibiców
3
@barcanawieki Messi był o wiele lepszy przez całą karierę po prostu. Czy zestarzał to trudno powiedzieć, Ronaldo mimo wszystko 2 lata starszy jest i po 30 zaczął stukać chore liczby goli.
0
@FcPortoFan1999 Jak wygrają to jeszcze Twoje Porto wciągnie przed końcem sezonu
3
Sir David Beckham, pomijając fakt że jest bardzo przystojny i absolutną ikoną atrakcyjności seksualnej... Był biednym chłopcem, który harował jak wół, żeby spełnić marzenie o zostaniu pilkarzem. I takie śmieszne populistyczne bzdury cholernie go wkurzają.
1
@FcPortoFan1999 Pewnie przechną kijem remis jak to Mourinho
0
Benfica 20 wygranych 9 remisów 0 przegranych i 3 miejsce w lidze bez większych szans na mistrzostwo, Mourinho osiągnięcie Perugii dowiezie?
0
@lithotripter Czyli to jeszcze gorzej o nich świadczy, przegrali z dosłownie najgorszą defensywą z top5 najlepszych lig.
2
Ostatnich 7 meczów 0 g/a, ciekawe czym są nagle tak zachwyceni, że są skłonni go wykupić, albo to kolejny fake od mundo.
0
@pt9 No serio, serio
4
Niezły ten wasz albinos @Encore
1
Widzę Union po objęciu sterów przez kobietę już dokonuje wielkich rzeczy i przegrywa u siebie z Wolfsburgiem, który od 12 meczów nie poczuł smaku wygranej, brawo i czekamy na więcej
0
@July_6_BcN Ah, to wiedziałem wcześniej
0
@July_6_BcN wszyscy zdrowi??
0
@FcPortoFan1999 górnik na majstra?
1
@Esteban_ To prawda, młody Wenger z budżetem konkretnym, by robił tę ligę bez problemu
3
@Adran360 Wystarczy, że z obrzydzeniem mecze oglądam od początku roku xD
6
Piękny papcio @Kessie @Czajka90
0
@Konradowskyy Nic nie wypuścił, bo żadna nie została sprzedana i właśnie leczył, albo leczy
1
@Encore Aczkolwiek pchanie na siłę zawodników tylko dlatego, że grają dwa mecze w krótkim czasie wątpię żeby było bardzo opłacalne
1
Upadek będzie bolesny @Encore Kompletnie o FPL zapomniałem
1
@Konradowskyy O poglądach nazistowskich xD Typie, on był pogubiony, ze stwierdzoną chorobą psychiczną, z epizodami maniakalno-depresyjnymi. Przeprosił i się odciął od tego wszystkiego (w sumie to od wpisów na twitterze). Myślisz, że przyjedzie do polski i 60 tysiecy na stadionie będzie ręke podnosiło bujając się do wypowiedzi hitlera? Pod nosem masz w gorszych artystów i innych przygłupów w postaci Kapeli które sponsoruje ministerstqo kultury, ale koncert kilkugodzinny takim jak Ty przeszkadza.
2
Poszkodowany zbiegł z miejsca zdarzenia
2
@Arden Szacun dla Huberta
2
Ja słuchając "all the love" po raz 198 @Kessie
5
@PatrychoO Zielu prowadzi socjale