1

Ostatni raz takiego słabego napastnika jak Delap widziałem gdy Gyökeres wszedł z City

5

@FcPortoFan1999 Tak naprawdę nas lubi tylko nie wie jak zagadać

4

Mógłby już dać nam spokój xD

1

Nie no cudownie grają mewy, oby tę intensywmość wytrzymali
Jakim cudem nie ma 2:0, o ludzie

3

Mariuszki na pełnej siadły na Czelsioki

6

Walka o LE czas start, trzymamy kciuki za Mariuszy z Brighton, oby z dobrą robotą na boisku

12

Polacy wcale nie są tacy najgorsi xD
"Mężczyźni z Hiszpanii łysieją z powodu stresu, jaki powoduje znoszenie hiszpańskich kobiet"


4

@Frimpong Kamil Pilarczyk, homoseksualista dla ścisłości, by ją sobie wsadził w tyłek

9

"Byly napastnik reprezentacji Niemiec Klaus Fischer wykonujący przewrotkę w wieku 69 lat." Chciałbym być w takiej formie w wieku 30 lat



1

@Mario96w Też topka u mnie, tekst skierowany do dawnych znajomych, którzy wyśmiewali ich marzenia za dzieciaka

6

Ja kiedy widzę te pop gwiazdeczki ostatnio


0

@lithotripter O Hollywoodzkich i żydowskich pedofilów


2

@BorzyKrzys Po tym co ostatnio odwaliła z tym klipem pod pedofilów wstyd się z nią utożsamiać

10

2

@Frimpong Przegiołem co?

1

@Encore Zagrał dobry mecz z City, chociaż dopiero co wrócił po kontuzji i to był jego pierwszy mecz od dawien dawna w pierwszym składzie. Nie jego wina też, że Zubimendi był upośledzony, a PS nie istniało.

Widzę pofarciło się Tottenhamowi z tym remisem młotów...

4

True @Kessie


1

@Encore Kobiety, a nie wariatki obsesyjnej ze skłonnościami do manipulowania kilkanaście lat młodszych dziewczyn

1

@Encore Darię Abramowicz proponuję

1

35

Miroslav Klose: Zakończylem karierę piłkarską, ponieważ już nie rozpoznawałem piłki nożnej. Jako dziecko myślałem tylko o treningach i o tym, by być kimś w tej dyscyplinie, którą zawsze kochałem, a dziś młodzi gracze myślą o zupełnie innych rzeczach. W Lazio i w reprezentacji po każdym treningu wchodziłem do wanny pełnej lodu, żeby zmniejszyć ryzyko kontuzji. Młodzi gracze z drużyny regularnie odmawiali tego. Kiedy po treningu widzieli jak biorę worki na śmieci i wyrzucam je do kosza mówili do mnie: "Kto to niby robi?". Wtedy pomyślałem sobie: "Masz 20 lat i nie możesz pomóc 60-letniemu pracownikowi?". Więcej uwagi przywiązują do tego, czy korki pasują do skarpet. Gdy słyszą słowo 'piłka nożna', na myśl przychodzą im najpierw samochody, umowy ze sponsorami i nowe korki. Najważniejszy dlla nich jest wizerunek. Dla mnie liczyła sie natomiast tylko najczystsza forma futbolu."

5

@Who_you_mam Najlepszy wczoraj na boisku

0

@Encore Gościu był niesamowity wczoraj, genialny baller

1

Zaraz dołączy Arsenal


11

@mientusek1407 No tak, bo zdobyte jedyne mistrzostwa dla Napoli do 22/23 roku to nic takiego. Skoro najlepsi z tamtego okresu i legendy piłki uważają go za najlepszego to coś w tym jest.

2

@Frimpong Przeznaczeni dla siebie, wiecznie drudzy z grande strategia

1

@July_6_BcN Weselszy, bo Aitana dropnęła hot zdjęcia

5

Dajesz taką piłkę do Messiego i on z uśmiechem na twarzy nad głowę Dollarummy daje lobika skromnego i jest po wszystkim


5

Mój dzisiejsze sny, to na bank dręcząca gęba Artety w takiej odsłonie


1

@July_6_BcN Ryby to tylko przykrywka...
Ale jest jeden plus, po 4 dniach jestem w swoim łóżku i mogę się wyspać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?