0

@marcin62 Wygląda lepiej bez włosów niż z włosami, przystojny chłopczyk

4

Za tydzień powrót bateryjek, na szczęście na jeden weekend i znowu przerwa. Oddajcie nam gorące panie na polach startowych i ryczące silniki!!!
https://x.com/i/status/2047408708301332483

3

@Kubajnos345 Honda Civic VIII UFO 1.8 V-TEC @Kessie

0

@FcPortoFan1999 No wiesz, ale jak masz Djokovica na widelcu w każdym z trzech setów i wypuszczasz mecz 0:3 jak to robił Hurkacz na Wimbledonie to coś jest nie tak

0

@FcPortoFan1999 Janowicz chociaż w formie nie pękał na robocie i nawet Nadalowi w primie na twardej się stawiał

2

@gumaz Mieć ten luz

1

@FcPortoFan1999 Jak na polskie standardy to i tak wyczyn

4

@MichuZ44 90 mln za biegacza xDDD A Liverpool skąpił na najlepszego ŚO w lidze Guehiego

0

@FcPortoFan1999 Czyli opuścił tonący statek, nieładnie

0

@FcPortoFan1999 Spadek w dół przyszedł wraz z odejściem pewnego fana, nie ma przypadków

1

@escarabajo Albo Nigela De Jonga

8

Brazylia się z Pepe nie cackała


2

@arasz1819 Panie, miej w opiecę Żukosie

2

@July_6_BcN Po uszach dostaniesz

4

@Jakchcesz "Nawet jak byłem pierwszy, czułem się jakbym był drugi"

2

1

Ale tego że Berkowicza gęba zrobi 80k polubień się nie spodziewałem


2

@Quahoo Ten typ jest szemrany, zastanawiam sie co kieruje ludzmi chodzacymi do niego na wywiady.
Zresztą nie widziałem tego materiału, tylko od lat mam takie zdanie.

1

@Bykunn Chyba czegoś nie zrozumiałeś, jestem przeciwko ukrócania środków na NFZ właśnie, nie po to Polacy płacą takie chore składki żeby i tak już średni zakres usług im utrudniać przez fundusz.

1

@Rifek Też uczestniczyłem w WOŚP, bo fajna jest atmosfera na nim i sympatyczni ludzie się włączają, aczkolwiek do Owsiaka mam mała awersję

35

Chłopaki 10mln zebrali na dzieci chore na raka, tymczasem polski rząd 3 mld sobie na tvp wydaje, dociska NFZ, wysyła setki milionów Ukraincom, na lewo kręci interesy i tak to się kręci w tym smutnym jak... ehm kraju

1

@Kessie Największy niż demograficzny nie wziął się z przypadku, im większy tym większa wojna, tak jak w Hiszpanii chociażby ;D

10

@Nazio_87 Nigdy nie widziałem faceta, który by tyle razy się chwalił swoją karłowatością

0

@July_6_BcN Już tyle rzeczy jest dla mnie niezdrowych, jedena więcej mi nie zaszkodzi

0

@July_6_BcN Wzmożyłaś moją ciekawość o sobie

1

@Kessie Haha, no ale czasami zagraniczniaki jak coś napiszą, to Polaki mogą się chować xD

5

@July_6_BcN Dla mnie to możesz mieć większego ode mnie

2

@blakkudium On tak Isaka witał i widzisz z jakim skutkiem

1

@Popitek12 Stary mnie ledwo stać na mechanika, daj żyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?