Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Wygląda lepiej bez włosów niż z włosami, przystojny chłopczyk
4
Za tydzień powrót bateryjek, na szczęście na jeden weekend i znowu przerwa. Oddajcie nam gorące panie na polach startowych i ryczące silniki!!!
https://x.com/i/status/2047408708301332483
3
@Kubajnos345 Honda Civic VIII UFO 1.8 V-TEC @Kessie
0
@FcPortoFan1999 No wiesz, ale jak masz Djokovica na widelcu w każdym z trzech setów i wypuszczasz mecz 0:3 jak to robił Hurkacz na Wimbledonie to coś jest nie tak
0
@FcPortoFan1999 Janowicz chociaż w formie nie pękał na robocie i nawet Nadalowi w primie na twardej się stawiał
2
@gumaz Mieć ten luz
1
@FcPortoFan1999 Jak na polskie standardy to i tak wyczyn
4
@MichuZ44 90 mln za biegacza xDDD A Liverpool skąpił na najlepszego ŚO w lidze Guehiego
0
@FcPortoFan1999 Czyli opuścił tonący statek, nieładnie
0
@FcPortoFan1999 Spadek w dół przyszedł wraz z odejściem pewnego fana, nie ma przypadków
1
@escarabajo Albo Nigela De Jonga
8
Brazylia się z Pepe nie cackała
2
@arasz1819 Panie, miej w opiecę Żukosie
2
@July_6_BcN Po uszach dostaniesz
4
@Jakchcesz "Nawet jak byłem pierwszy, czułem się jakbym był drugi"
2
Minuta przed budzikiem
https://www.instagram.com/reel/DXRV8n7BQaC/?
1
Ale tego że Berkowicza gęba zrobi 80k polubień się nie spodziewałem
2
@Quahoo Ten typ jest szemrany, zastanawiam sie co kieruje ludzmi chodzacymi do niego na wywiady.
Zresztą nie widziałem tego materiału, tylko od lat mam takie zdanie.
1
@Bykunn Chyba czegoś nie zrozumiałeś, jestem przeciwko ukrócania środków na NFZ właśnie, nie po to Polacy płacą takie chore składki żeby i tak już średni zakres usług im utrudniać przez fundusz.
1
@Rifek Też uczestniczyłem w WOŚP, bo fajna jest atmosfera na nim i sympatyczni ludzie się włączają, aczkolwiek do Owsiaka mam mała awersję
35
Chłopaki 10mln zebrali na dzieci chore na raka, tymczasem polski rząd 3 mld sobie na tvp wydaje, dociska NFZ, wysyła setki milionów Ukraincom, na lewo kręci interesy i tak to się kręci w tym smutnym jak... ehm kraju
1
@Kessie Największy niż demograficzny nie wziął się z przypadku, im większy tym większa wojna, tak jak w Hiszpanii chociażby ;D
10
@Nazio_87 Nigdy nie widziałem faceta, który by tyle razy się chwalił swoją karłowatością
1
@Kessie Dla mnie Portugalia wygrywa
https://zapodaj.net/images/5324ab5fc0ff1.jpg
https://zapodaj.net/images/4d8db48dad6a1.jpg
0
@July_6_BcN Już tyle rzeczy jest dla mnie niezdrowych, jedena więcej mi nie zaszkodzi
0
@July_6_BcN Wzmożyłaś moją ciekawość o sobie
1
@Kessie Haha, no ale czasami zagraniczniaki jak coś napiszą, to Polaki mogą się chować xD
5
@July_6_BcN Dla mnie to możesz mieć większego ode mnie
2
@blakkudium On tak Isaka witał i widzisz z jakim skutkiem
1
@Popitek12 Stary mnie ledwo stać na mechanika, daj żyć