0

@July_6_BcN A może jakiś prawnik Ci podłoży nogę w tramwaju i w formie przeprosin zaprosi na kawę, nigdy nie wiadomo

0

@July_6_BcN Dobra, ja będę pytał, czy było coś przez weekend, młoda

0

@July_6_BcN Bierz się za nich!

1

@FioletoweOczy Tak, pierwsze o czym pomyślała 18 letnia Iryna w 2022 roku po obudzeniu, to chęć zbombardowania kilku domów rodzinnych i bloków za pomocą rakiet. Rosja to specyficzny kraj i podzielony na dwie części, ludzi mieszkających w rozwiniętych miastach, w europejskich standardach i Ci drudzy gdzie pewnie mają wpojone te komunistyczne brednie do głowy, ale na tym nagraniu takich tutaj nie widzę. Jak Ty się cieszysz, że jakaś tam 20 letnia Rosjanka płacze i się boi o dzieci, to udaj się do specjalisty, bo masz coś z głową.
Powiem tak, jeśli zaczęli wojnę, to obywatele powinni zdawać sobie sprawę z tego, że mogą ucierpieć i powinni być przygotowani na taką ewentualność, ale nie rozumiem co jest pięknego w tym kiedy młode kobiety boją się o swoje zdrowie i dzieci.

32

@TR3YWAY Mordko każdy już wie, że chodzisz na siłownie xD

3

@FioletoweOczy Ale co wraca, dlaczego Ty generalizujesz zwykłych, szarych obywateli jakby to oni niszczyli drugi kraj?

2

@July_6_BcN A weź pożycz stówkę

2

Kanye West 2022 rok
Lex: "Czego życzysz sobie jako swojego dziedzictwa?"
Ye: "Być zapomnianym. W pamięci jest ego. Kto zaprojektował chodnik? Kto zaprojektował fontannę? Kto zaprojektował znak stop? Kto zaprojektował sygnalizację świetlną? Te rzeczy są tak powszechne, że osoba która je zaprojektowała jest zapomniana. Jeśli to dobry pomyst, to pomysł od Boga."

0

@ranger3120 Jak nie miałeś żadnej styczności z biznesem to tylko długów sobie narobisz xD
Prawko chociaż masz?

1

@Gronek Jak Cię wezmą na treningi 10/15 km biegania to Ci się boksu odechce

6

Przykro nam @Kessie


Jedyna pozytywna rzecz z wczorajszego meczu Inter - Como

4

@patrykzmc2000 Ten klub to jedna wielka pralnia pieniędzy obecnie, im nie zależy na dobrym trenerze tylko na słupie, który będzie marionetką w rękach właścicieli. Wcale mi ich nie szkoda.

4

Mbappe schodzący do szatni, bo gwiżdżo


1

@heniusss Te 3 lata w Barcelonie miał magiczne, ale dla mnie Henry zawsze na pierwszym miejscu w sercu będzie :D
Dużo ludzi nie pamięta gry Titiego z okresu 2000-2006 roku, sam bym niewiele wiedział jak grał gdybym nie obejrzał z odtworzenia wszystkich meczów ligowych z tamtych lat

8

Pierwszy raz regularnie drużynę z 3 ligi bym oglądał
https://x.com/thatguysjokes/status/2046695842887704795


xDDDD

5

Szok, że nie Zubimendi @Frimpong @Encore


Chory skill @Kessie

Danny ❤️

10

Siuuuuu


0

@Hindus Nie no Como w dwóch meczach z Interem się wysprzęgliło w taki sam sposób

0

@July_6_BcN To poczekaj aż będziesz spezedawała samochód, albo oddawała coś za darmo przez olx :D

1

Frajerzy roku we Włoszech już znani

0

Angielski Paweł Brożek dobija Chelsea, klasa

1

Jak ja nienawidzę tego Interu xD

1

@tomek8756 Ja prdl kolejny kasztan z niebieskim znaczkiem będzie screeny latające kilka lat po internecie wstawiał

3

@Laminedependencia Szybciej z tym końcem cywilizacji, bo nie mam już cierpliwości do ludzi z olx

0

Mariuszki z Brighton się spisały, można końcówkę Como zobaczyć

1

5

@BulaKG Ideał

1

Como dusi Inter, dobry dzień dla piłki

1

@Giwera Legenda Fify się bawi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?