Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Arsenal ma przegrać półfinał z tymi ofermami z Atletico? XD
3
@kubix05 Grzesiu był wybitnym artystą
1
@MirusAmisz Dzisiaj strzałów nie było, ale dobrze grał w drugiej połowie o dziwo
4
@Kessie Gyökeres dziewuchy zaprosił
1
@Czajka90 A no typowe, ale ogólne Newcastle poza sytuacją Wissy nic nie miało w drugiej polowie
1
@Czajka90 Tak się wygrywa mistrzostwo, jestem dobrej myśli. Dziś świetna gra w obronie w końcu, a Hincapie to szef
1
@July_6_BcN Dobrze, kiedyś Ci opowiem historie z metina
1
@BulaKG Były czasy, co nasz lider przed turniejem gildii naćpany leżał na strychu to nasze
0
@July_6_BcN Ale teraz nie nabijamy się ani nic, po prostu metin2 to najlepsza gra
1
@BulaKG Szamanka której na imie Julian i Cię na konto wydupcy
0
@July_6_BcN Dlaczego?
0
@July_6_BcN
0
@July_6_BcN Fantazje... Idziemy expić level w metinie, a Tobie głupotki w głowie
0
@BulaKG Lurasz na BO? @July_6_BcN ganiaj z łukiem
0
@BulaKG Nie no dobry mecz, pełna dominacja Arsenalu
4
Najłatwiejszy mecz w sezonie, Newcastle 0 zagrożenia, easy mistrz
0
@Lordzi Otwórz oczy xD
4
Mecz tygodnia nie zawodzi, pełna kontrola @Kessie dupczymy ich
2
@MirusAmisz Niesamowici pacjenci tutaj siedza
3
@heniusss Nie mój garaż xD
1
@Kessie Ta nowego, alternator mi nie ładuje, miałem szczęście ze aku mi w trasie nie walnal, bo laweta by zostala, a tak w drodze do sklepu siadl, w dieslu to pol biedy, ale benzyna... xD
6
W garażu też idzie grillować, wymówki są dla słabych
https://zapodaj.net/images/6a51b0d2be776.jpg
2
@Encore Ronaldo to alter ego Sentino. Mialem takie spodenki jak Rafa w tamtych czasach xd
3
@Encore W wieku 41 lat i jeszcze rzut za 3 na tym etapie meczu bez kalkulowania o 2 pkt
0
@July_6_BcN Ja mam piękne zdjęcia zrobione jakąś starą cyfrówką, na każdym zdjęciu mam banana od ucha do ucha, leżą przeszło 20 lat w albumie i jakość jest rewelacyjna :D
2
Jak nie rozwala rakiety jak neandertalczyk to jest zabawny xD
3
@Popitek12 A udowodnij
6
@Kessie O 16 też będą duże emocje :D
0
@July_6_BcN Różnie to u ludzi wygląda, ode mnie matka wzięła z 200 złotych z 800 które dostałem, chociaż to były czasy kiedy musiała na komunię pożyczkę wziąć, teraz bym oddał wszystko tylko sobie z tego sprawy nie zdawałem xD
5
Od razu zrobiła wielekie oczy jak tylko o Arsenalu usłyszała, księżniczka ❤️