3

Arsenal ma przegrać półfinał z tymi ofermami z Atletico? XD

3

@kubix05 Grzesiu był wybitnym artystą

1

@MirusAmisz Dzisiaj strzałów nie było, ale dobrze grał w drugiej połowie o dziwo

4

@Kessie Gyökeres dziewuchy zaprosił


1

@Czajka90 A no typowe, ale ogólne Newcastle poza sytuacją Wissy nic nie miało w drugiej polowie

1

@Czajka90 Tak się wygrywa mistrzostwo, jestem dobrej myśli. Dziś świetna gra w obronie w końcu, a Hincapie to szef

1

@July_6_BcN Dobrze, kiedyś Ci opowiem historie z metina

1

@BulaKG Były czasy, co nasz lider przed turniejem gildii naćpany leżał na strychu to nasze

0

@July_6_BcN Ale teraz nie nabijamy się ani nic, po prostu metin2 to najlepsza gra

1

@BulaKG Szamanka której na imie Julian i Cię na konto wydupcy

0

@July_6_BcN Dlaczego?

0

0

@July_6_BcN Fantazje... Idziemy expić level w metinie, a Tobie głupotki w głowie

0

@BulaKG Lurasz na BO? @July_6_BcN ganiaj z łukiem

0

@BulaKG Nie no dobry mecz, pełna dominacja Arsenalu

4

Najłatwiejszy mecz w sezonie, Newcastle 0 zagrożenia, easy mistrz

0

@Lordzi Otwórz oczy xD

4

Mecz tygodnia nie zawodzi, pełna kontrola @Kessie dupczymy ich

2

@MirusAmisz Niesamowici pacjenci tutaj siedza

3

@heniusss Nie mój garaż xD

1

@Kessie Ta nowego, alternator mi nie ładuje, miałem szczęście ze aku mi w trasie nie walnal, bo laweta by zostala, a tak w drodze do sklepu siadl, w dieslu to pol biedy, ale benzyna... xD

6

W garażu też idzie grillować, wymówki są dla słabych
https://zapodaj.net/images/6a51b0d2be776.jpg

2

@Encore Ronaldo to alter ego Sentino. Mialem takie spodenki jak Rafa w tamtych czasach xd

3

@Encore W wieku 41 lat i jeszcze rzut za 3 na tym etapie meczu bez kalkulowania o 2 pkt

0

@July_6_BcN Ja mam piękne zdjęcia zrobione jakąś starą cyfrówką, na każdym zdjęciu mam banana od ucha do ucha, leżą przeszło 20 lat w albumie i jakość jest rewelacyjna :D

2

Jak nie rozwala rakiety jak neandertalczyk to jest zabawny xD


3

@Popitek12 A udowodnij

6

@Kessie O 16 też będą duże emocje :D

0

@July_6_BcN Różnie to u ludzi wygląda, ode mnie matka wzięła z 200 złotych z 800 które dostałem, chociaż to były czasy kiedy musiała na komunię pożyczkę wziąć, teraz bym oddał wszystko tylko sobie z tego sprawy nie zdawałem xD

5

Od razu zrobiła wielekie oczy jak tylko o Arsenalu usłyszała, księżniczka ❤️


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?