0

A mówią że czarni kradną...
https://www.instagram.com/reel/DXkJVAEiNKX/?

6

@Sulimo Po co Ty tego przechlanego ćpuna wstawiasz? xD

2

@Bogan Się tak zmówili jakby byli zmuszeni z pistoletem przy głowie oglądać ten mecz, jak mnie coś nie interesuje to robie w tym czasie coś innego, ale ramblowicz musi zebrać trochę atencji od takich samych mądrych

1

@heniusss Mnie najbardziej ździwiło, że tak szybko go z Realu się pozbyli. Są piłkarze, którzy nie potrafią się ułożyć w danej lidze, najwidoczniej Serie A wyjątkowo mu nie leżała

1

@heniusss To był mój jeden z ulubionych zawodników, razem z Suarezem. Wszystkie mecze Ajaxu oglądałem w tamtych czasach

1

@MOLESTA Rice 50 meczów, 4k minut w nogach i po zbiciu gorączki w nocy w ten sam dzień 90 minut z City musiał zagrać, a później czemu oni tak nie grają jak PSG, czy Bayern xD

1

Ta ostatnia parada Huntelaara :O


10

@Derean Neuer i ten Rusek też mogli się lepiej zachować przy jednym czy dwóch golach. Obie defensywy nie ogarniały siły ataku rywali

17

@FCB24 Odejście Mbappe to najlepsze co spotkało Enrique w PSG

2

@FcPortoFan1999 City to już przeszłość

25

Jakie to proste:
Mika Richards: Dembélé, skąd bierzesz całą tę energię? Naciskasz na prawo i lewo, i w środku, co jesz?
Dembélé: Jeśli nie pobiegne, Luis Enrique wsadzi mnie na ławkę rezerwowych


1

@FcPortoFan1999 I słusznie, inne drużyny są tylko tłem

7

@AmigoBlancos Nie obrażaj Allegriego, składem węgla i papy wicemistrzostwo ogarnie

1

@FcPortoFan1999 Ale zapoczątkował pewną modę

1

1

@July_6_BcN Czekam na feat z Anką


1

@Frimpong Haha, upadł mit o tym, że Ronaldo najwięcej strzela karnych, siuuuu

0

@Frimpong Przyzwyczajony jestem, ranga meczu zakryje pewne niedociągniecia w konstruowaniu akcji xD
@July_6_BcN Hymnu już nauczona Arsenalu?

0

@AduŚ07 Powinniście wyżej jeszcze wyjść prowadząc 2:0 xD

1

@July_6_BcN Biorę to w ciemno, 0:0 przed rewanżem na Emirates solidna zaliczka

1

Nadszedł dzień dzisiejszy, walimy ich do zera


1

@Encore Emporio top

0

@Arkon Jak nie dekady

6

Ale apetyt urósł przed jutrzejszym mecze roku w LM

0

@cchesterr43 Ale kto tam go zastąpi? Na pewno nikt lepszy

0

No i bez Hakimiego w rewanżu

0

@BorzyKrzys Bo za stary, bo coś tam

0

Co to jest xD Najbardziej powalony mecz jaki w zyciu widzialem

0

@BulaKG No i gitara

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?