Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mówią że czarni kradną...
https://www.instagram.com/reel/DXkJVAEiNKX/?
6
@Sulimo Po co Ty tego przechlanego ćpuna wstawiasz? xD
2
@Bogan Się tak zmówili jakby byli zmuszeni z pistoletem przy głowie oglądać ten mecz, jak mnie coś nie interesuje to robie w tym czasie coś innego, ale ramblowicz musi zebrać trochę atencji od takich samych mądrych
1
@heniusss Mnie najbardziej ździwiło, że tak szybko go z Realu się pozbyli. Są piłkarze, którzy nie potrafią się ułożyć w danej lidze, najwidoczniej Serie A wyjątkowo mu nie leżała
1
@heniusss To był mój jeden z ulubionych zawodników, razem z Suarezem. Wszystkie mecze Ajaxu oglądałem w tamtych czasach
1
@MOLESTA Rice 50 meczów, 4k minut w nogach i po zbiciu gorączki w nocy w ten sam dzień 90 minut z City musiał zagrać, a później czemu oni tak nie grają jak PSG, czy Bayern xD
1
Ta ostatnia parada Huntelaara :O
10
@Derean Neuer i ten Rusek też mogli się lepiej zachować przy jednym czy dwóch golach. Obie defensywy nie ogarniały siły ataku rywali
17
@FCB24 Odejście Mbappe to najlepsze co spotkało Enrique w PSG
2
@FcPortoFan1999 City to już przeszłość
25
Jakie to proste:
Mika Richards: Dembélé, skąd bierzesz całą tę energię? Naciskasz na prawo i lewo, i w środku, co jesz?
Dembélé: Jeśli nie pobiegne, Luis Enrique wsadzi mnie na ławkę rezerwowych
1
@FcPortoFan1999 I słusznie, inne drużyny są tylko tłem
7
@AmigoBlancos Nie obrażaj Allegriego, składem węgla i papy wicemistrzostwo ogarnie
1
@FcPortoFan1999 Ale zapoczątkował pewną modę
1
@FcPortoFan1999 @Kessie influence
1
@July_6_BcN Czekam na feat z Anką
1
@Frimpong Haha, upadł mit o tym, że Ronaldo najwięcej strzela karnych, siuuuu
0
@Frimpong Przyzwyczajony jestem, ranga meczu zakryje pewne niedociągniecia w konstruowaniu akcji xD
@July_6_BcN Hymnu już nauczona Arsenalu?
0
@AduŚ07 Powinniście wyżej jeszcze wyjść prowadząc 2:0 xD
1
@July_6_BcN Biorę to w ciemno, 0:0 przed rewanżem na Emirates solidna zaliczka
1
Nadszedł dzień dzisiejszy, walimy ich do zera
1
@Encore Emporio top
0
@Arkon Jak nie dekady
6
Ale apetyt urósł przed jutrzejszym mecze roku w LM
0
@cchesterr43 Ale kto tam go zastąpi? Na pewno nikt lepszy
0
No i bez Hakimiego w rewanżu
0
@BorzyKrzys Bo za stary, bo coś tam
0
Co to jest xD Najbardziej powalony mecz jaki w zyciu widzialem
0
@BulaKG No i gitara
2
Jutro zero stresu o wynik @Kessie
https://zapodaj.net/images/bde17dc0bb927.jpg