2

Nie no team #patelson > air frajer, 2x dłużej to schodzi i mniej smaczne, żarcie to musi być tłuste i konkretne w smaku, a nie takie coś bez wyrazu

4

@BarcaFan17 No zajebiście, że u siebie ugrali gówno remis szykując się na ten mecz miesiąc, szacun xD

3

Bardzo dobry wynik przed rewanżem, pora na Fulham

1

@mrboom No trudno, był kontakt, ale presja stadionu zrobiła swoje

1

Karny jest jak sędzia gwiźnie

1

Haha obrońca za skrzydłowego

0

@Arkon Za Arsenal oddam życie

4

@Kessie Nie tylko Ty

0

@Arkon 10 oczywiście

10

@Popitek12 Gyökeres tyle nastukał już?

0

@Kozinho. Tu tylko o hymn chodzi Arsenalu, bez podtekstów

5

Ale tak poważnie, Atletico gra u siebie, oszczędzali się od miesiąca na LM, Arsenal z kontuzjami, a i tak gówno pokazują, nie wiem czego oczekiwać po drużynie Artety mając na uwadze o co w lidze grają

1

Najlepsza połowa w tegorocznej LM, awans pewny i tyle

1

@Filipem Nie, skomplikowane

7

Gyökeres!!!!!!!!!!! Walimy ich, co za striker @July_6_BcN szykuj się myszko

0

@BulaKG Co, wez stopiarzu cichaj

3

Brawo, Pan piłkarz Gyökeres

0

@Gibbon_FCB No on zawsze coś stwarza, ale nigdy liczb

1

@Gibbon_FCB Bo dużo przebiera girami i szybko biega, ale nic z tego nie wynika

1

@PatrychoO Jest, dramat

0

Ajajaj, a mogłeś Madueke coś drugi raz w sezonie coś dobrego zrobić

1

Bardzo dobry mecz, nie ma nudy

3

Piękny trafiony, trzymasz się @Kessie ?

3

@Kessie Synek Artety zostanie pogłaskany w przerwie meczu

3

Rozkręciło się xD

2

Oczywiście Martinelli 3 piętro z 5 metrów xd

0

Nigdy nie znaczy zawsze i okej

1

2

Pan Dariusz na majku przyniesie szczęście Arsenalowi

4

@Kessie To mnie ro*jebało dziś, gość jak nasz Vegeta się zachowuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?