Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie no team #patelson > air frajer, 2x dłużej to schodzi i mniej smaczne, żarcie to musi być tłuste i konkretne w smaku, a nie takie coś bez wyrazu
4
@BarcaFan17 No zajebiście, że u siebie ugrali gówno remis szykując się na ten mecz miesiąc, szacun xD
3
Bardzo dobry wynik przed rewanżem, pora na Fulham
1
@mrboom No trudno, był kontakt, ale presja stadionu zrobiła swoje
1
Karny jest jak sędzia gwiźnie
1
Haha obrońca za skrzydłowego
0
@Arkon Za Arsenal oddam życie
4
@Kessie Nie tylko Ty
0
@Arkon 10 oczywiście
10
@Popitek12 Gyökeres tyle nastukał już?
0
@Kozinho. Tu tylko o hymn chodzi Arsenalu, bez podtekstów
5
Ale tak poważnie, Atletico gra u siebie, oszczędzali się od miesiąca na LM, Arsenal z kontuzjami, a i tak gówno pokazują, nie wiem czego oczekiwać po drużynie Artety mając na uwadze o co w lidze grają
1
Najlepsza połowa w tegorocznej LM, awans pewny i tyle
1
@Filipem Nie, skomplikowane
7
Gyökeres!!!!!!!!!!! Walimy ich, co za striker @July_6_BcN szykuj się myszko
0
@BulaKG Co, wez stopiarzu cichaj
3
Brawo, Pan piłkarz Gyökeres
0
@Gibbon_FCB No on zawsze coś stwarza, ale nigdy liczb
1
@Gibbon_FCB Bo dużo przebiera girami i szybko biega, ale nic z tego nie wynika
1
@PatrychoO Jest, dramat
0
Ajajaj, a mogłeś Madueke coś drugi raz w sezonie coś dobrego zrobić
1
Bardzo dobry mecz, nie ma nudy
3
Piękny trafiony, trzymasz się @Kessie ?
3
@Kessie Synek Artety zostanie pogłaskany w przerwie meczu
3
Rozkręciło się xD
2
Oczywiście Martinelli 3 piętro z 5 metrów xd
0
Nigdy nie znaczy zawsze i okej
1
@ToWinaSedziego Oj tak
2
Pan Dariusz na majku przyniesie szczęście Arsenalowi
4
@Kessie To mnie ro*jebało dziś, gość jak nasz Vegeta się zachowuje xD