Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koniec mistrzostw, znowu oszukani, obrzydliwe to Ferrari
0
Co za beznadziejna niedziela w sporcie
1
@Ilka My o tytuł mieliśmy walczyć, a nie z taczką Verstappena bez opon...
5
@Frimpong Dobrze, że Ty tysiąc wpisów o Arsenalu wysrałeś, a skończą z tytułem xD
3
@Szicek10 Nie no Neymar, kogo bundesliga obchodzi
7
Byle do końca tak George
2
@Kessie Ja dziś nadrobiłem sprint i kwali w skrótach xD Wyścig raczej obejrzę
3
@Encore Nie puszczą ich w takich warunkach na tych bateryjkach. To byłaby kompromitacja dekady, 2 miesiące bez ścigania
3
@mekston Liczymy na atomowy start Leclerca
0
@Zoker Moja kumpela w Polsce 30k na operacje nosa wydała, chociaż jak dla mnie miała normalny xD
5
@Danny Gaucho Ronaldo dla Al Nassr 137 meczów 120 goli, siuuuu
4
Dziś tak @Kessie
https://x.com/i/status/2050642599380148707
3
Tylko czemu tak późno? @Kessie @Czajka90
W końcu coś do czego przyzwyczaił dwa sezony temu
0
@Ilka Lubię słuchać, więc jak coś pisz :)
1
@Ilka No widzisz, to jak coś możemy gadać jak Cię najdzie :)
0
@Ilka Nie dogodzisz... xD Każdy negatywnie ocenia swój głos
1
@Ilka Wiesz, dla mnie to możemy nawet przez kamerkę gadać :)
2
@Ilka Kto by chciał tu publicznie się pokazywać xD
2
@Ilka Mogę zabiegać o wakat xD
1
@Ilka A Ty jakich lubisz?
12
@Jakchcesz Bo to złe kobiety są
2
@Encore Tylko ten West Ham problematyczny
6
Hejterzy w ryk, bo Arsenal z majstrem
1
@Ilka A po co mnie chcesz widzieć xD Przy ludziach sie wstydze
1
@MessiForeverTheBest po 8 piwach bezpiecznie
0
@addept Sikam w lesie
11
Ja nad wodą, a wy nie
https://zapodaj.net/images/c9dbf55a3d6e6.jpg
4
@Kessie z takim supportem dziś mocne 1:0 z Fulham
11
Twitter zaskoczył z samego rana, który to z ambasady, przyznawać się
3
@blakkudium To by nic nie dało, trener zostaje i mi to odpowiada