1

Koniec mistrzostw, znowu oszukani, obrzydliwe to Ferrari


0

Co za beznadziejna niedziela w sporcie

1

@Ilka My o tytuł mieliśmy walczyć, a nie z taczką Verstappena bez opon...

5

@Frimpong Dobrze, że Ty tysiąc wpisów o Arsenalu wysrałeś, a skończą z tytułem xD

3

@Szicek10 Nie no Neymar, kogo bundesliga obchodzi

7

Byle do końca tak George



2

@Kessie Ja dziś nadrobiłem sprint i kwali w skrótach xD Wyścig raczej obejrzę

3

@Encore Nie puszczą ich w takich warunkach na tych bateryjkach. To byłaby kompromitacja dekady, 2 miesiące bez ścigania

3

@mekston Liczymy na atomowy start Leclerca

0

@Zoker Moja kumpela w Polsce 30k na operacje nosa wydała, chociaż jak dla mnie miała normalny xD

5

@Danny Gaucho Ronaldo dla Al Nassr 137 meczów 120 goli, siuuuu

4

3

Tylko czemu tak późno? @Kessie @Czajka90


W końcu coś do czego przyzwyczaił dwa sezony temu

0

@Ilka Lubię słuchać, więc jak coś pisz :)

1

@Ilka No widzisz, to jak coś możemy gadać jak Cię najdzie :)

0

@Ilka Nie dogodzisz... xD Każdy negatywnie ocenia swój głos

1

@Ilka Wiesz, dla mnie to możemy nawet przez kamerkę gadać :)

2

@Ilka Kto by chciał tu publicznie się pokazywać xD

2

@Ilka Mogę zabiegać o wakat xD

1

@Ilka A Ty jakich lubisz?

12

@Jakchcesz Bo to złe kobiety są

2

@Encore Tylko ten West Ham problematyczny

6

Hejterzy w ryk, bo Arsenal z majstrem

1

@Ilka A po co mnie chcesz widzieć xD Przy ludziach sie wstydze

1

@MessiForeverTheBest po 8 piwach bezpiecznie

0

@addept Sikam w lesie

11

4

@Kessie z takim supportem dziś mocne 1:0 z Fulham


11

Twitter zaskoczył z samego rana, który to z ambasady, przyznawać się


3

@blakkudium To by nic nie dało, trener zostaje i mi to odpowiada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?