Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz Nie muszą ich 3 wygrać już xD Wystarczy remis z WH i wygrana u siebie z Burnley i CP, które będzie grało 2 składem
2
Atmosferka na stadionie ogień, jakby sam Everton o mistrzostwo grał :D
2
Okej poczekam z euforią do końca
0
@Dankho94isback Liga fraudów nas mało interesuje
0
@takisobiektos Dla pewności jeszcze jednego niech zawali
0
@Ilka Trzymaj kciuki do końca :D
4
Zawsze wierzyłem w ten Everton
0
Można iść spać i okej
1
@FcPortoFan1999 Terrorysta Mikel mu przetłumaczy, Kiwior go nauczył
0
Panie Moyes proszę tego parodystę Beto wywalić z boiska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Liczę na wszystko co pomoże
0
Nie wierzę, co ta kłoda na 9 robi w Evertonie??????
0
@FcPortoFan1999 Najważniejsze, że kwiecień minął, West Ham ma gorsze wspomnienia z Arsenalem ostatnio
0
@FcPortoFan1999 Kluczowy mecz z West Hamem, być albo nie być dla obu drużyn
0
@FcPortoFan1999 U siebie z najgorszą drużyną będą musieli odpalić armaty
0
Nie no trzeba przepchnąć mecz z West Hamem i nastrzelać 5+ goli Burnley, inaczej majstra nie będzie
2
@Batys Za dużo razy w cymbał dostał
8
Kibice Lechii na temat dzisiejszego meczu
0
@July_6_BcN Ty już opalona i nie potrzebujesz wspomagaczy?
0
@July_6_BcN No nie mi, tylko tam między sobą gadały
0
@July_6_BcN Ostatnio przyszły do mnie do pracy jakieś młode laski i typiara się chwaliła, że samoopalaczem tak wysmarowała nogi, że skarpetki i spodnie uwaliła xDD Czasem wolałbym być głuchy
0
@July_6_BcN Może jakiś bronzer
3
Dobrze Ci w białym @TR3YWAY
https://www.instagram.com/reel/DUByy9NkkDI/?
4
@FcPortoFan1999 Z kraju kwitnącej cebuli
5
@Encore Nagroda dla kilkunastu kibiców, którzy na stadionie zostali
0
@Ilka Gdybym był postronnym kibicem, to bym nie widział Atletico w tym meczu
1
@MessiForeverTheBest Ktoś pomyślał, napisał i wstawił
3
@Ilka Jesteś właśnie pod obserwacją ambasady Arsenalu na tym serwisie, moi ludzie @Kessie i @Czajka90 wchodzą na pięterko
3
Nawet VAR się śmieje z Chelsea