Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar, czy to Ty?
0
Co to za strzały są
4
@takisobiektos Chore co dziś ten kretyn z gwizdkiem robi, wszystko pod PSG gwizdane
0
@Foton PSG gówno gra
1
Olise to dziś taki Lucas Vasquez na tej prawej stronie xD
5
Jakie nudy, wczoraj to była metafizyka przy tym
0
Haha, chyba przelewik na awans PSG poszedł
0
@Coutinho007 Też bardziej PSG się obawiam, zobaczymy. Nie takie rzeczy się w piłce działy.
0
@Coutinho007 W tamtym sezonie dwumecz z PSG Arsenal zagrał dobry, wszystko możliwe
0
Musiala nie nadaje się na ten poziom gry, tragiczny po tej kontuzji jest
0
@Demazo No przy tak szklanych kluczowych zawodnikach jak Dembele to na pewno
1
Mam nadzieję, ze Arsenal klepnie przed ostatnią kolejką ligę, bo inaczej będą mieć 5 dni na przygotowanie do finału, a PSG 12 xD
6
@Gaz Tu eksperci zawsze mają rację
1
@Michael24 Adidas jak zawsze dowiózł
0
No niestety Bayern w obronie to kasztany
1
@Karol145 Nie wolno tak pisać, Arsenal nie grał zgodnie z zasadami gry w piłkę, nie wolno dobrze bronić i wygrywać minimalizmem w fazie pucharowej jak się gra mecze co 3 dni, eksperci z bamby wszystko wyjaśnili
5
@NeroTFP1 Chyba masz rzeczywiście rację, tylko potwierdzasz teorię, że mężczyżni nie zapominają szybko, jak to kobiety potrafią sugerować po związkach ;D
1
@Dankho94isback Był na 200%
4
Mężczyźni szybko nie zapominają.
Wenger: Gol Eto'o w finale w 2006 roku był ze spalonego
0
@Encore Zdecydowanie nie
13
Zappmniał jak Eto'o był lewym obrońcą u Mourinho przeciwko Barcelonie w sezonie 09/10, co za typ xD
1
@Pedri16Future Ligę
1
@fcbarcafan19 W innym nie da się być :D
7
Ten sezon to spisek żydów @Kessie
0
@July_6_BcN Zabrzmiało jakbym to ja był obrażalski xD
10
Pol w końcu jak człowiek wygląda
1
@July_6_BcN Za bardzo pamiętliwa jesteś xD
0
@July_6_BcN Jak dla dzieciaczka
4
@Kgorecki2500 Nie jestem śmieciarzem, więc wywalam na śmietnik, bo mnie stać
8
Najlepiej wydana kasa odkąd Arteta dołączył do klubu @Encore