0

@lucca87 Bayern na miękko jest robiony, z PSG ciężej

2

@Encore Chelsea z Barcą też nikt nie widział, wystarczy jakaś szybka bramka z niczego i murowanko do końca, ale oby nie

8

21, po finał, po marzenia


3

MTV xD No fakt, aż by się chciało jej wytarmosić jaja @Kessie


2

@cules100pro Nie ma większego bezmózga od niego, Klich był pierwszy przypominam

0

@MessiForeverTheBest Yildiz podpisał kontrakt z Juve do 2030 roku w lutym, czy wy myślicie co wstawiacie? XD

0

@July_6_BcN Ale Ty filozofujesz, słonko zaszkodziło...

1

@Encore Nie widzę Madueke, fejk

14

Nie wydawajcie głupio pieniędzy na kobiety teraz


2

@Popitek12 Eberechi Eze, Twój idol

1

@Zoker Kiedyś kręcił Arsenalem w LM strzelając gola i zaliczając asystę

3

@Zoker Zaczyna się na N kończy na r

7

Ten rok wygląda magicznie dla piłki


1

@Kgorecki2500 Co jakiś czas trymerem przejadę jak urośnie do 3 mm i zaczyna drapać

8

No weź prosto z grilla i po 4 flaszkach męcz się na jakimś apelu...


5

@Jakchcesz Moja córka tak i też zamknęli drzwi przed nosem
https://zapodaj.net/images/b6fe260957f74.jpg

3

Ładne @Kessie @Czajka90


4

Haha, @Bolton Twoi uczniowie wyszli na świat


3

@ProMILs Dramatyczny, bo przytrafił mu się jeden wylew? Genialny obrońca, odkąd dołączył do City to nawet Uzbek wygląda jak profesor w grze obronnej. Transfer Anglika dał bardzo dużo City.
Może zacznijcie oglądać te mecze, bo jeden tutaj jojczył o stylu gry Arsenalu, a wczoraj się pytał kogoś czy ten Raya rzeczywiście taki dobry jest, po prostu ręce opadają

7

Kochamy Cię Guehi




2

@Frimpong 3 mecze w przeciągu 9 dni, w tym finał z Chelsea i wyjazd na Wiśnie, śmierdzi wtopą

0

@Rewolucja123 Jak Arsenal zremisuje, a City wygra wszystko to będą gole się liczyły, a tu Arsenal nabije sobie z Burnley i drugim składem CP.

1

@takisobiektos Olivier i wszystko

0

@Rewolucja123 No i co remis City da?

5

Dziękujemy, wielka druga połowa


9

Ja teraz o Olivierze:


4

Jak zabawnie czytać to wycie, kibicujcie tam drużynie która ma 150 zarzutów finansowych, wielcy obrońcy moralności i przejrzystości w la lidze się znaleźli xD

2

@takisobiektos Foden przy Palmerze to miał karierę jakąś, ten Palmer jeden dobry sezon i zjazd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Fifa realistyczna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?