Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest Takie 3, głównie dlatego, że lubie mięsko
7
@Arden Legenda Arsenalu i tyle @Kessie
1
@MirusAmisz O stary, to ja na samochód połowę tego wydałem, haha. Chyba moja mentalność by mi na taki wydatek nie pozwoliła, ale rozumiem :D Ja mam różnie, jak złapię wenę to mogę codziennie przez 3 miesiące jeździć, a mam tak, że przez rok nie wsiądę na rower
1
@Ilka Lubię się droczyć
2
@Ilka
1
@FcPortoFan1999 Ale koleżanka o tym nie wie i może haczyk złapać ;D
1
@clyde No w moim czasach generalnie w tym wieku nastolatkowie tracili dziewictwo, ale z rówieśnikami zazwyczaj, jak ktoś miał 2 lata starszego partnera to było dziwne
2
@Ilka Dzisiaj tak
2
@MirusAmisz Dowalony, ile dałeś za to cudo, po lasach szalejesz nim? No z media expert jakieś w tamtym roku kupiłem :D
1
@PaPo Nie ma co patrzeć na 1 trening, wiele razy już sie naciąłem na ferrari tak
4
@mrboom Wszędzie tak jest, świat nie jest sprawiedliwy, ale nie sądzisz chyba że jakiś Janusz spod Sosnowca przeprowadził zamach na polityka
6
@bartekvisca Od tego są służby i prokuratura, która bada sprawę szczegółowo xD
Ale wiadomo specjaliści chłopskiego rozumu z rambli wiedzą lepiej. Wiadomo, że są ludzie mający plecy u góry i uchodzi takim chwastom na sucho, ale to odsetek mały.
2
@MirusAmisz na 11 letnim lazaro crossie, planuje sobie jakąś używkę szosę kupić typu triban 540
https://zapodaj.net/images/cc042b1e47409.jpg
4
Po pracy i kręceniu korbą można uzupełnić płyny
https://zapodaj.net/images/a195ed6774e9b.jpg
2
@Encore Ulubiony skrzydłowy z PL obok Alexisa i Hazarda, wiadomo Bolasie też kręcił, czy Alan, ale trochę krótko
0
@Transu96 Mi szybko znajduję, niemal tak samo jak na początku gry, ale graczy pewnie dużo mniej jest
0
@Transu96 Czasem na siłę we wtorek dogram ligę weekendową i coś do składu Arsenalu dorzucę
https://zapodaj.net/images/663d3f25155d2.jpg
1
Zaczynamy @Kessie
60
@TR3YWAY No sorry, ale 16 latka to dziecko, tu logiki nie trzeba używać. Taka nastolatka jest na zupełnie innym etapie życia od 23 latka.
0
@FcPortoFan1999 A Ty bywasz niezadowolony?
2
@Arden Portugalia żeby @FcPortoFan1999 przeżywał głośno swoje niezadowolenie
0
@barteq Swego czasu chodziłem co tydzień, dla mnie to była rutynowa rzecz, choć od ostatniej trochę upłynęło już
5
@Jakchcesz Dla mnie każdy grill to święto
8
@Roobo Dobrze, że kadencja tych kretynów się kończy
3
@lithotripter
Typowe konto Brytola, który był wczoraj na meczu
4
@lithotripter No tak, bo w europie prawicowe rządy były u władzy jak się zaczął chlew w ich państwach dziać przy masowej migracji inżynierów xD
0
@lithotripter Randomowa anegdotka? Ty wiesz, że wczoraj Szachtar grał mecz z Crystal Palace?
35
Ich kraj wygląda jak Bangladesz to co się dziwić
3
Najlepsze życzenia jakie można sobie wymarzyć @Kessie
https://www.instagram.com/reel/DXudIrlE9eo/?i
2
@Encore Dziewczyny pchają się drzwiami i oknami