1

@MessiForeverTheBest Takie 3, głównie dlatego, że lubie mięsko

7

@Arden Legenda Arsenalu i tyle @Kessie

1

@MirusAmisz O stary, to ja na samochód połowę tego wydałem, haha. Chyba moja mentalność by mi na taki wydatek nie pozwoliła, ale rozumiem :D Ja mam różnie, jak złapię wenę to mogę codziennie przez 3 miesiące jeździć, a mam tak, że przez rok nie wsiądę na rower

1

@Ilka Lubię się droczyć

2

@Ilka

Zobacz to xD

1

@FcPortoFan1999 Ale koleżanka o tym nie wie i może haczyk złapać ;D

1

@clyde No w moim czasach generalnie w tym wieku nastolatkowie tracili dziewictwo, ale z rówieśnikami zazwyczaj, jak ktoś miał 2 lata starszego partnera to było dziwne

2

@Ilka Dzisiaj tak


2

@MirusAmisz Dowalony, ile dałeś za to cudo, po lasach szalejesz nim? No z media expert jakieś w tamtym roku kupiłem :D

1

@PaPo Nie ma co patrzeć na 1 trening, wiele razy już sie naciąłem na ferrari tak

4

@mrboom Wszędzie tak jest, świat nie jest sprawiedliwy, ale nie sądzisz chyba że jakiś Janusz spod Sosnowca przeprowadził zamach na polityka

6

@bartekvisca Od tego są służby i prokuratura, która bada sprawę szczegółowo xD
Ale wiadomo specjaliści chłopskiego rozumu z rambli wiedzą lepiej. Wiadomo, że są ludzie mający plecy u góry i uchodzi takim chwastom na sucho, ale to odsetek mały.

2

@MirusAmisz na 11 letnim lazaro crossie, planuje sobie jakąś używkę szosę kupić typu triban 540
https://zapodaj.net/images/cc042b1e47409.jpg

4

Po pracy i kręceniu korbą można uzupełnić płyny
https://zapodaj.net/images/a195ed6774e9b.jpg

2

@Encore Ulubiony skrzydłowy z PL obok Alexisa i Hazarda, wiadomo Bolasie też kręcił, czy Alan, ale trochę krótko

0

@Transu96 Mi szybko znajduję, niemal tak samo jak na początku gry, ale graczy pewnie dużo mniej jest

0

@Transu96 Czasem na siłę we wtorek dogram ligę weekendową i coś do składu Arsenalu dorzucę
https://zapodaj.net/images/663d3f25155d2.jpg

1

Zaczynamy @Kessie


60

@TR3YWAY No sorry, ale 16 latka to dziecko, tu logiki nie trzeba używać. Taka nastolatka jest na zupełnie innym etapie życia od 23 latka.

0

@FcPortoFan1999 A Ty bywasz niezadowolony?

2

@Arden Portugalia żeby @FcPortoFan1999 przeżywał głośno swoje niezadowolenie

0

@barteq Swego czasu chodziłem co tydzień, dla mnie to była rutynowa rzecz, choć od ostatniej trochę upłynęło już

5

@Jakchcesz Dla mnie każdy grill to święto

8

@Roobo Dobrze, że kadencja tych kretynów się kończy

3

@lithotripter


Typowe konto Brytola, który był wczoraj na meczu

4

@lithotripter No tak, bo w europie prawicowe rządy były u władzy jak się zaczął chlew w ich państwach dziać przy masowej migracji inżynierów xD

0

@lithotripter Randomowa anegdotka? Ty wiesz, że wczoraj Szachtar grał mecz z Crystal Palace?

35

Ich kraj wygląda jak Bangladesz to co się dziwić


3

Najlepsze życzenia jakie można sobie wymarzyć @Kessie
https://www.instagram.com/reel/DXudIrlE9eo/?i

2

@Encore Dziewczyny pchają się drzwiami i oknami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?