4

@Kessie Nie tylko Ty

0

@Arkon 10 oczywiście

10

@Popitek12 Gyökeres tyle nastukał już?

0

@Kozinho. Tu tylko o hymn chodzi Arsenalu, bez podtekstów

5

Ale tak poważnie, Atletico gra u siebie, oszczędzali się od miesiąca na LM, Arsenal z kontuzjami, a i tak gówno pokazują, nie wiem czego oczekiwać po drużynie Artety mając na uwadze o co w lidze grają

1

Najlepsza połowa w tegorocznej LM, awans pewny i tyle

1

@Filipem Nie, skomplikowane

7

Gyökeres!!!!!!!!!!! Walimy ich, co za striker @July_6_BcN szykuj się myszko

0

@BulaKG Co, wez stopiarzu cichaj

3

Brawo, Pan piłkarz Gyökeres

0

@Gibbon_FCB No on zawsze coś stwarza, ale nigdy liczb

1

@Gibbon_FCB Bo dużo przebiera girami i szybko biega, ale nic z tego nie wynika

1

@PatrychoO Jest, dramat

0

Ajajaj, a mogłeś Madueke coś drugi raz w sezonie coś dobrego zrobić

1

Bardzo dobry mecz, nie ma nudy

3

Piękny trafiony, trzymasz się @Kessie ?

3

@Kessie Synek Artety zostanie pogłaskany w przerwie meczu

3

Rozkręciło się xD

2

Oczywiście Martinelli 3 piętro z 5 metrów xd

0

Nigdy nie znaczy zawsze i okej

1

2

Pan Dariusz na majku przyniesie szczęście Arsenalowi

4

@Kessie To mnie ro*jebało dziś, gość jak nasz Vegeta się zachowuje xD

4

@Arden Nie widzę na zdjęciu kotleta schabowego z ziemniakami

4

Perczi romantyk


1

@July_6_BcN Nie, nie mogę powiedzieć, mam przerwy. Wtedy sobie mówię "Krystian, przestań chlać, tyle się w życiu nachlałeś", ale tylko sobie język strzępie, nic z tego

5

@HypeR Kłaniam się

0

@July_6_BcN Widzisz, przez takich leserów ja muszę nadrabiać wszystko

1

@heniusss Neuer jako pierwszy bramkarz od 20 lat wpuszczający 5 na 5 strzałów w światło bramki

0

@TR3YWAY Może coś z Ciebie będzie po tej siłowni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?