1

@Kozinho. Ciekawe co na to Enrique

1

@Kozinho. Sentino by chciał połowę z tego co zebrali za pojawienie się tam

1

@Katalończyk 99 Nie znał xD Chłop z Quebo akcje ogarniał 2 lata temu, ale tak nie znał.

1

@Bykunn Nie, musi lecieć zaraz do Madrytu na mecz LM

8

@Kessie Jeszcze tylko Aneczki brakuje w naszym kraju


1

@Kgorecki2500 Wydałem wszystko na 12+12 browarów

1

@Lanosss Nie lekceważę, ale grają w pucharach, co jest na korzyść Artety, a nie oszukujmy się przejdą Szachtar.

1

@Encore Patrzę na ten terminarz PL, to tylko West Ham patrzac o co grają jest w stanie urwać punkty Arsenalowi, z drugiej strony młoty tragicznie wyglądają H2H ostatnio. Bramkowo Arsenal powinien nabić goli z Burnley.

5

Brak premier league w niedzielę, boli. Oby Leeds sprawiło niespodziankę mała i awansowało do finału FA CUP

3

Pan złota piłka i tyle


3

Kompletnie niezrozumiałe zarządzanie Norgaardem, tym bardziej że w zeszłym sezonie G/A miał takie jak Martinelli, Jesus i Madueke razem wzięci. @Kessie @Czajka90

1

@Prorokk Skoro Cię to nie intetesuje to po co się odzywasz? Lepiej żeby się lansowali wpłacając pieniądze na umierające dzieci przy tym dając młodym przed ekranami dobry przykład niż by mieli im gówno do głowy wciskać bzdurami na odcinkach

5

@Prorokk Możesz wpłacić i się wylansować na rambli, śmiało

1

Isco vs Włochy 2017


0

@lithotripter Niezły jest wariacik, ale Ajax będzie chciał 80+ baniek

5

Gość co na dupie poleciał xD


1

@FcPortoFan1999 dumny z Tsitsipasa?

1

@Adran360 Ja też nie jestem xD

2

@VeB 1899 Myślę, że Simeone wie lepiej jak zarządzać kadrą od Ciebie xD

1

@Adran360 Ja widzę jedyną szansę dla nich w indywidualności Alvareza, Arsenal świetnie podwaja boki, przez środek Atletico gra też lipę, więc no widzę ten mscz na 0:0, lub 1:1 pierwszy

3

@FcPortoFan1999 Bilbao jest dramatyczne, czwarty wpierdziel z rzędu na wyjeździe

0

@Katalończyk 99 No Barcelona zrobiła na rękę Arletico swoją wysoką obroną. Wątpię żeby u siebie zrobili jakąkolwiek zaliczkę

3

Arsenal ma przegrać półfinał z tymi ofermami z Atletico? XD

3

@kubix05 Grzesiu był wybitnym artystą

1

@MirusAmisz Dzisiaj strzałów nie było, ale dobrze grał w drugiej połowie o dziwo

4

@Kessie Gyökeres dziewuchy zaprosił


1

@Czajka90 A no typowe, ale ogólne Newcastle poza sytuacją Wissy nic nie miało w drugiej polowie

1

@Czajka90 Tak się wygrywa mistrzostwo, jestem dobrej myśli. Dziś świetna gra w obronie w końcu, a Hincapie to szef

1

@July_6_BcN Dobrze, kiedyś Ci opowiem historie z metina

1

@BulaKG Były czasy, co nasz lider przed turniejem gildii naćpany leżał na strychu to nasze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?