Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielkie PSG, jazda
1
@Filipem A co jutro koniec dwumeczu? Spodziewam się wygraną jednym golem którejś z drużyn.
2
@Filipem Jutro będę siedział z alkoholem, więc i tak będzie bujało
4
A tak się śmiali po paru meczach w PSG z Gruzina ile ubawu było xD
2
Kvaradona, baller. Było 200% ze zejdzie do środka i nie ogarnął xD
1
Hahahahaha, nie no Dembele co Ty xd
3
Olise co spartolił, Kane ciastko
3
I po co ten VAR?
1
PSG x1 na kuponie, tak musiało być
0
@Cataloniec94 I cyk do gablotki
2
@VegetaPolska kiedy pierwszy raz w życiu dotknie kobiecej ręki @Kessie @BorzyKrzys
1
@1LY0 Prime Tomasza Hajty
2
@Azazel_Pazuzu Byłem u niego na chawirze, w sumie pałacem to można nazwać
1
@Janas11224 Co to jest 250km tygodniowo? Taki dziadek pewnie miał eurotrip rowerem i robił po 10k w sezonie w swoim prime
2
@Popitek12 Ile razy zostałeś opluty i pobity?
20
Ale z Mbappe to już na pewno wszystko wygrają, nie ma po co na boisko wychodzić
1
@Encore Aż tak odważny też bym nie był, ale ostatni sezon w Crystal to już był poziom najlepszych skrzydłowych na świecie
0
@Encore Jak to się nie spodziewał, gość na mnie większe wrqżenie od Eze robił od dwóch sezonów, wiadome było, że to elitarny baller. Na szczęście City do siebie go nie wzięło
0
@Encore No niestety, nie dało się ściągnąć Olise mając Sakę, ale już Madueke kalekę tak
10
@Encore Przed przyjściem Olise do Bayernu nie wiedział kim on jest, a teraz wielki spec od promocji się znalazł xD
3
@Criss18Barca Ja nie mam wywalone i się jaram jak głupi, ale to trzeba mieć swoją drużynę w 1/2 :)
Z ziomkami na orliku też wczoraj pogadaliśmy o LM i premier league
1
@BillyButcher https://www.instagram.com/p/B2c8CQrHnAl/?
27
Formuła 1 nie ściga się od miesiąca i nikt za nią nie tęskni/nie mówi o niej, wymowne w jakim miejscu ten sport się znajduje
1
@Ilka Nie trzeba mi o tym mówić, nie mój świat, patologiczny twitter to moje miejsce xD
3
@Ilka Dlatego nigdy nie zainstalowałem tego
4
@Encore Boje się ludzi, którzy siedzą bez opuszczonych rolet przed kompem
2
Moja forma strzelecka dziś na orliku
3
United w LM w przyszłym sezonie
3
@blakkudium Pięknie zasadził, stary człowiek i może
0
@Chimera Bym był za wysoki w takich xD