Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AmigoBlancos Nie obrażaj Allegriego, składem węgla i papy wicemistrzostwo ogarnie
1
@FcPortoFan1999 Ale zapoczątkował pewną modę
1
@FcPortoFan1999 @Kessie influence
1
@July_6_BcN Czekam na feat z Anką
1
@Frimpong Haha, upadł mit o tym, że Ronaldo najwięcej strzela karnych, siuuuu
0
@Frimpong Przyzwyczajony jestem, ranga meczu zakryje pewne niedociągniecia w konstruowaniu akcji xD
@July_6_BcN Hymnu już nauczona Arsenalu?
0
@AduŚ07 Powinniście wyżej jeszcze wyjść prowadząc 2:0 xD
1
@July_6_BcN Biorę to w ciemno, 0:0 przed rewanżem na Emirates solidna zaliczka
1
Nadszedł dzień dzisiejszy, walimy ich do zera
1
@Encore Emporio top
0
@Arkon Jak nie dekady
6
Ale apetyt urósł przed jutrzejszym mecze roku w LM
0
@cchesterr43 Ale kto tam go zastąpi? Na pewno nikt lepszy
0
No i bez Hakimiego w rewanżu
0
@BorzyKrzys Bo za stary, bo coś tam
0
Co to jest xD Najbardziej powalony mecz jaki w zyciu widzialem
0
@BulaKG No i gitara
2
Jutro zero stresu o wynik @Kessie
https://zapodaj.net/images/bde17dc0bb927.jpg
0
Gwałt, dobrze że już po 22
1
Kvaradona pan piłkarz, gnieść Niemców
1
@GeneralXavi To nie oglądaj
1
No to jest karny dla PSG
0
@Gibbon_FCB Ja pierwszy w którym aż tak bardzo go objeżdża jakiś zawodnik
0
Mendes to w przerwie do zmiany bedzie sie nadawal, niezle zlomowanie
3
@PuszkinFan Bo Arsenal wygrał grupę, pzodrawiam
2
Olise ulalala, wracamy
1
@FLYP Niech poczeka do 23
0
@capoN Spokojna głowa
1
PSG 2:1 i se zostają 4 zawodnikami, wesoły futbol xD Arteta ich wyjaśni w finale
1
Co ten Bombele taki wolny?