3

@MessiForeverTheBest Żeby darmowym rowerkiem kardio robił po treningu

5

Prostackie i zabawne xD


1

@majkiii Czekoladowy jebaniec musi znajdować się w diecie

2

@Czajka90 Albo mamy obsesję i się nam zdawało, przez Artetę nam odbija

3

@Szczygiel06 Znam takich co o 3 wstają, mogło być gorzej

1

@Popitek12 Czekam na Amorima

1

@July_6_BcN Tak, musisz tylko podpis elektroniczny złożyć

3

@Popitek12 Chodzi o Gyökeresa?

1

@esem91 Jak mu dzieciaki podsuwają pod nos to rozumie, sam nie wiem o co biega, ale w jego sytuacji też bym wiedział

3

O Robercik Landman ogląda, props

1

@July_6_BcN Ty już w ambasadzie Ferrari i Arsenalu jesteś, musisz przejąć trochę naszego nieszczęścia, bo już za wiele tego jest

1

@July_6_BcN Robert jak Mireczek wyjedzie zarabiać siopę, a Ania w Hiszpanii będzie się "realizować"

0

@July_6_BcN Wojtek ma nieco inne podejście do piłki i życia niż Robercik, trochę inna mentalność. Pewnie MLS, albo Włochy jakbym miał obstawiać

1

@July_6_BcN Nie zostanie moim zdaniem, on już pełni drugoplanową rolę, nie z taką pensją i w tym wieku.

0

@esem91 Przecież Lewy mówił już o wojewódzkiego, że on bardziej ceni Ronaldo, może po mundialu trochę się wyrównało

4

@July_6_BcN Bachata, Stachuraka itp xD

2

@JordiAlbion Te komentarze xDDD

2

Robercik co opluł Arsenal, no mamy kose Robcio

2

@JordiAlbion Ale jak to, przecież @Faro mówił, że piłkarze mają to gdzieś

5

1

Doktorek i Diego :D


2

@July_6_BcN Na rowerku z samochodem się zderzył

2

@ranger3120 Ile szczęścia, że mam robotę w majówkę

1

@ranger3120 Wtedy kiedy Alejandra przestanie wysysać z niego energię

1

0

@MOLESTA Do finału jest trochę czasu przecież, a Barca za chwilę będzie mogła drugi skład wystawiać po klepnięciu majstra xD

2

@Lanosss Dzięki mordzia za rozwjanie wątpliwości

2

xDD Polak, Nwaneri i Arteta, co to za zderzenie wielu wszechwświatów?



2

@lukaszbrk Na mundial

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?