Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MessiForeverTheBest Żeby darmowym rowerkiem kardio robił po treningu
5
Prostackie i zabawne xD
1
@majkiii Czekoladowy jebaniec musi znajdować się w diecie
2
@Czajka90 Albo mamy obsesję i się nam zdawało, przez Artetę nam odbija
3
@Szczygiel06 Znam takich co o 3 wstają, mogło być gorzej
1
@Popitek12 Czekam na Amorima
1
@July_6_BcN Tak, musisz tylko podpis elektroniczny złożyć
3
@Popitek12 Chodzi o Gyökeresa?
1
@esem91 Jak mu dzieciaki podsuwają pod nos to rozumie, sam nie wiem o co biega, ale w jego sytuacji też bym wiedział
3
O Robercik Landman ogląda, props
1
@July_6_BcN Ty już w ambasadzie Ferrari i Arsenalu jesteś, musisz przejąć trochę naszego nieszczęścia, bo już za wiele tego jest
1
@July_6_BcN Robert jak Mireczek wyjedzie zarabiać siopę, a Ania w Hiszpanii będzie się "realizować"
0
@July_6_BcN Wojtek ma nieco inne podejście do piłki i życia niż Robercik, trochę inna mentalność. Pewnie MLS, albo Włochy jakbym miał obstawiać
1
@July_6_BcN Nie zostanie moim zdaniem, on już pełni drugoplanową rolę, nie z taką pensją i w tym wieku.
0
@esem91 Przecież Lewy mówił już o wojewódzkiego, że on bardziej ceni Ronaldo, może po mundialu trochę się wyrównało
4
@July_6_BcN Bachata, Stachuraka itp xD
2
@JordiAlbion Te komentarze xDDD
2
Robercik co opluł Arsenal, no mamy kose Robcio
2
@JordiAlbion Ale jak to, przecież @Faro mówił, że piłkarze mają to gdzieś
5
Chora aura
https://zapodaj.net/images/e83014efc3e08.jpg
1
Doktorek i Diego :D
2
@July_6_BcN Na rowerku z samochodem się zderzył
2
@ranger3120 Ile szczęścia, że mam robotę w majówkę
1
@ranger3120 Wtedy kiedy Alejandra przestanie wysysać z niego energię
1
Nigdy się nie znudzi @Kessie
https://www.instagram.com/reel/DW4fZu0AOad/?
0
@MOLESTA Do finału jest trochę czasu przecież, a Barca za chwilę będzie mogła drugi skład wystawiać po klepnięciu majstra xD
2
@Lanosss Dzięki mordzia za rozwjanie wątpliwości
2
xDD Polak, Nwaneri i Arteta, co to za zderzenie wielu wszechwświatów?
2
@lukaszbrk Na mundial
0
Komentarz usunięty przez użytkownika