6

Ja kiedy widzę te pop gwiazdeczki ostatnio


0

@lithotripter O Hollywoodzkich i żydowskich pedofilów


2

@BorzyKrzys Po tym co ostatnio odwaliła z tym klipem pod pedofilów wstyd się z nią utożsamiać

10

Rozbawiło


2

@Frimpong Przegiołem co?

1

@Encore Zagrał dobry mecz z City, chociaż dopiero co wrócił po kontuzji i to był jego pierwszy mecz od dawien dawna w pierwszym składzie. Nie jego wina też, że Zubimendi był upośledzony, a PS nie istniało.

Widzę pofarciło się Tottenhamowi z tym remisem młotów...

4

True @Kessie


1

@Encore Kobiety, a nie wariatki obsesyjnej ze skłonnościami do manipulowania kilkanaście lat młodszych dziewczyn

1

@Encore Darię Abramowicz proponuję

1

35

Miroslav Klose: Zakończylem karierę piłkarską, ponieważ już nie rozpoznawałem piłki nożnej. Jako dziecko myślałem tylko o treningach i o tym, by być kimś w tej dyscyplinie, którą zawsze kochałem, a dziś młodzi gracze myślą o zupełnie innych rzeczach. W Lazio i w reprezentacji po każdym treningu wchodziłem do wanny pełnej lodu, żeby zmniejszyć ryzyko kontuzji. Młodzi gracze z drużyny regularnie odmawiali tego. Kiedy po treningu widzieli jak biorę worki na śmieci i wyrzucam je do kosza mówili do mnie: "Kto to niby robi?". Wtedy pomyślałem sobie: "Masz 20 lat i nie możesz pomóc 60-letniemu pracownikowi?". Więcej uwagi przywiązują do tego, czy korki pasują do skarpet. Gdy słyszą słowo 'piłka nożna', na myśl przychodzą im najpierw samochody, umowy ze sponsorami i nowe korki. Najważniejszy dlla nich jest wizerunek. Dla mnie liczyła sie natomiast tylko najczystsza forma futbolu."

5

@Who_you_mam Najlepszy wczoraj na boisku

0

@Encore Gościu był niesamowity wczoraj, genialny baller

1

Zaraz dołączy Arsenal


11

@mientusek1407 No tak, bo zdobyte jedyne mistrzostwa dla Napoli do 22/23 roku to nic takiego. Skoro najlepsi z tamtego okresu i legendy piłki uważają go za najlepszego to coś w tym jest.

2

@Frimpong Przeznaczeni dla siebie, wiecznie drudzy z grande strategia

1

@July_6_BcN Weselszy, bo Aitana dropnęła hot zdjęcia

5

Dajesz taką piłkę do Messiego i on z uśmiechem na twarzy nad głowę Dollarummy daje lobika skromnego i jest po wszystkim


5

Mój dzisiejsze sny, to na bank dręcząca gęba Artety w takiej odsłonie


1

@July_6_BcN Ryby to tylko przykrywka...
Ale jest jeden plus, po 4 dniach jestem w swoim łóżku i mogę się wyspać xD

0

@July_6_BcN Kibic Arsenalu, Ferrari i Fernando Alonso, a mogłem zostać fanatykiem wędkarstwa

2

@July_6_BcN Ciesz się, że nie jesteś kibicem Arsenalu

10

Niedziela wieczur, humor podwójnie zepsuty


3

Jaki pech, niemożliwe

1

@Czajka90 Niech go od razu zdejmie

0

@kanver_ Bayern jest dziurawy w obronie i uważam, że to przeważy awans PSG

4

Z takim upośledzonym skrzydłowym jak Madueke i patrząc na to, że Arsenal grał w tygodniu w LM to nie ma tragedii @Kessie @Czajka90

3

@Luciano99 PSG wygrał LM jak na złość

1

Haaland w formie bierze dwóch na plecy i strzela po ziemi w lewy róg

3

Jednak Kai jest porządnym ballerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?