Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ja kiedy widzę te pop gwiazdeczki ostatnio
0
@lithotripter O Hollywoodzkich i żydowskich pedofilów
2
@BorzyKrzys Po tym co ostatnio odwaliła z tym klipem pod pedofilów wstyd się z nią utożsamiać
10
Rozbawiło
2
@Frimpong Przegiołem co?
1
@Encore Zagrał dobry mecz z City, chociaż dopiero co wrócił po kontuzji i to był jego pierwszy mecz od dawien dawna w pierwszym składzie. Nie jego wina też, że Zubimendi był upośledzony, a PS nie istniało.
Widzę pofarciło się Tottenhamowi z tym remisem młotów...
4
True @Kessie
1
@Encore Kobiety, a nie wariatki obsesyjnej ze skłonnościami do manipulowania kilkanaście lat młodszych dziewczyn
1
@Encore Darię Abramowicz proponuję
1
@Filipem
35
Miroslav Klose: Zakończylem karierę piłkarską, ponieważ już nie rozpoznawałem piłki nożnej. Jako dziecko myślałem tylko o treningach i o tym, by być kimś w tej dyscyplinie, którą zawsze kochałem, a dziś młodzi gracze myślą o zupełnie innych rzeczach. W Lazio i w reprezentacji po każdym treningu wchodziłem do wanny pełnej lodu, żeby zmniejszyć ryzyko kontuzji. Młodzi gracze z drużyny regularnie odmawiali tego. Kiedy po treningu widzieli jak biorę worki na śmieci i wyrzucam je do kosza mówili do mnie: "Kto to niby robi?". Wtedy pomyślałem sobie: "Masz 20 lat i nie możesz pomóc 60-letniemu pracownikowi?". Więcej uwagi przywiązują do tego, czy korki pasują do skarpet. Gdy słyszą słowo 'piłka nożna', na myśl przychodzą im najpierw samochody, umowy ze sponsorami i nowe korki. Najważniejszy dlla nich jest wizerunek. Dla mnie liczyła sie natomiast tylko najczystsza forma futbolu."
5
@Who_you_mam Najlepszy wczoraj na boisku
0
@Encore Gościu był niesamowity wczoraj, genialny baller
1
Zaraz dołączy Arsenal
11
@mientusek1407 No tak, bo zdobyte jedyne mistrzostwa dla Napoli do 22/23 roku to nic takiego. Skoro najlepsi z tamtego okresu i legendy piłki uważają go za najlepszego to coś w tym jest.
2
@Frimpong Przeznaczeni dla siebie, wiecznie drudzy z grande strategia
1
@July_6_BcN Weselszy, bo Aitana dropnęła hot zdjęcia
5
Dajesz taką piłkę do Messiego i on z uśmiechem na twarzy nad głowę Dollarummy daje lobika skromnego i jest po wszystkim
5
Mój dzisiejsze sny, to na bank dręcząca gęba Artety w takiej odsłonie
1
@July_6_BcN Ryby to tylko przykrywka...
Ale jest jeden plus, po 4 dniach jestem w swoim łóżku i mogę się wyspać xD
0
@July_6_BcN Kibic Arsenalu, Ferrari i Fernando Alonso, a mogłem zostać fanatykiem wędkarstwa
2
@July_6_BcN Ciesz się, że nie jesteś kibicem Arsenalu
10
Niedziela wieczur, humor podwójnie zepsuty
3
Jaki pech, niemożliwe
1
@Czajka90 Niech go od razu zdejmie
0
@kanver_ Bayern jest dziurawy w obronie i uważam, że to przeważy awans PSG
4
Z takim upośledzonym skrzydłowym jak Madueke i patrząc na to, że Arsenal grał w tygodniu w LM to nie ma tragedii @Kessie @Czajka90
3
@Luciano99 PSG wygrał LM jak na złość
1
Haaland w formie bierze dwóch na plecy i strzela po ziemi w lewy róg
3
Jednak Kai jest porządnym ballerem