Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Starrk Co w tym takiego, Celtic 5 strzałów w bramkę oddał.
3
@Encore Tak się wygrywa
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQUZqZA_PVv1FKjA9I0ORx6ZgfbVTF5Um5Gyl8VJCiIA1mjwmx5rNcaYHw&s=10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 A żyć Ci się nie odechciewa jak dymasz za 3 zł/1h rozwożąc żarcie Ukraińcom?
4
@partymaker Za tyle baniek też bym chciał być zwolniony jak najszybciej
5
@marcin62 Luźne penalty
22
Typowy Suarez
0
@July_6_BcN Dwa dni temu mocniej wiało, wczoraj umiarkowanie, wystarczy być w ruchu non stop :D
Z tymi mężczyznami też coś jest na rzeczy xD
1
@AmigoBlancos Dalej lepsze to od oglądania zakazanych gęb, płaczków i męczenników tydzień w tydzień, a sukcesy okraszone samymi kontrowersjami sędziowskimi
0
@Encore średnio 50 pkt do najlepszych w plecy za tę kolejkę w FPL, trzeba potrójnego na Bruno zagrać
3
@MessiForeverTheBest Włochami xD
1
@July_6_BcN A ja na krótki rękaw latałem xD
5
Trochę niepokojące, że ktoś wpadł na taki pomysł i jeszcze go zrealizował
5
@Kessie wrócimy silniejsi
https://www.instagram.com/reel/DU9kX5HjIXP/?
1
@majkiii Mam gdzieś ten hajs, ale będę mógł przez miesiąc Jacka z lodem pić żeby zapić smutki
3
@Arden Czy skłamał?
0
@majkiii Betclic może mi już kafla wypłacać za majstra City i Barcy
6
Można iść oglądać film i okej @Kessie Następny rok na pewno nasz
1
@Andrzej_Majonez Free Palestine
0
@kuz Przecież oni mają wywalone na ligę już
0
@takisobiektos 5.5mln za jakiegoś random typa, który zagrał w 6 meczach ekstraklapy u spadkowicza, jak dostaną 500 tyś będę w szoku.
Typa z MLS, który jest PS ze statami 3 goli 5 asyst za 5 baniek wzięli, hahaha o uj
6
@Kessie Mówiłem
https://zapodaj.net/images/7d3eaa6901b08.jpg
2
@Aequlibre Real na pewno, Barca chyba też.
Równo po 100 punktów Barca i Real mieli.
2
@michaleu Wiem, ale trzeba wejść na Betclic zaczarować. Mam do 200 zł wygrania remis/wygraną Totków, więc może być zabawnie xd
3
Widzę Simeone do meczu w LM każdego będzie oszczędzał, ciężary
4
@Kessie oglądamy do pierwszego gola mecz z City
6
Ja po 2 zł rozliczenia za PIT
3
@Deviler Ja tam mam same jaguary i invictusa jednego xD
0
@July_6_BcN Do siebie, taka zniechęcona jesteś z czarnymi myślami od razu xD
0
@July_6_BcN Okej, nawet mmie byś po minucie zniechęciła xD