0

@FcPortoFan1999 Mówię o Nottingham, że im przede wszystkim życzyłeś

0

@Encore Dobra obrona bramkarza

0

@FcPortoFan1999 W takim razie życzyłeś im spadku na 100% :)

0

@FcPortoFan1999 Pisałeś, że spadną xD

1

@Lanosss Liverpool wyjazd, Tottenham walczący o utrzymanie u siebie i Sunderland wyjazd. Jedyna opcja to pokonanie City w finale FA CUP

3

Chelsea bez pucharów, klasa

5

Pan Moyes dzisiaj na misji


0

@BulaKG Musimy Sarze podsunąć pomysł na twitterze

1

Hamilton ze środkowym palcem do członka ambasady argentyńskiej @MichuZ44


4

@szymonekk Warto było?


0

@MichuZ44 3:1 w kwalifikacjach, w wyścigach znacznie szybszy również jest

0

@Tasde Nie no Hamilton się cieszył jak głupi do sera, że przygotowywał bolid od zera na tę generację, spędził tysiące godzin w symulatorze i co? No i jajo, jest nadal tak samo żałosny jak w zeszłym sezonie, dużo wolniejszy od Charlesa, więc myślę, że to kierowca nie jest tu aż tak mocno winny.

0

@lucas/catalan Max genialnie z tego wyszedł, ale to nic nowego u niego

1

@Tasde Przesiąknął głupotą zespołu, też czasem mnie irytuje z tym, jednak tempem, obronami i wyprzedzeniami się broni

0

@Tasde Dupa tam Panie, Ferrari to dziady. Nawet pit stop popsuli

0

@Ilka Nie no nie siedzę na fb i do nieznajomych nie wypisuje pierwszy xD

1

Nawet Janusz świadomy...


20

@Ilka Znowu przegiolem @Kessie

0

@BorzyKrzys Już się opaliłem na plaży przez weekend, starczy

6

@Ptasior Mieszkam w małym mieście i takie okazy właśnie koło żabki stały, dosłownie 1 do 1, nie ma ratunku

0

@lithotripter Nie no to po podliczeniu wszystkiego 160 zł, szalik dyszka

10

@lajcior Ten/Ta/To idk


36

@Popitek12 fajną ekipką tam biegasz po złotych tarasach


1

@Ilka Późno jak na fakt, że nie było świętowania tytułu :D
Nie potrafię spać nie w swoim łóżku

0

@QQL5 Iskra Stolec

0

@Ilka Co godzinę się budziłem i od 5 na nogach, trzeba jakoś przetrwać

0

A podobał mi się ten Tudor na ławce, jaka szkoda


1

@Ilka Nie masz serca :)

1

I cyk chłop pod Dino wpadł na kontroli, dobrze ze czlowiek na spokojnie wczoraj xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?