Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@fcbarcafan19 Gdzie moja willa i Aston Martin
0
@July_6_BcN A to spróbuj złączyć mleko, ogórki i kiełbase :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN Kiełbasą trzeba zagryźć
6
McGinn forma mutant, niech się cieszy Nottingham, że w lidze się utrzymają
0
@Encore Trzeba zmienić nazwę
0
@FcPortoFan1999 W LK piękny finał będzie też
7
Aston Villa w finale LE
1
@FcPortoFan1999 A bo wy z nimi odpadliście xDDD
1
Wood Ty ofermo xD
2
Ocenka @Kessie @Czajka90
https://zapodaj.net/images/35593e3568548.jpg
2
@mrboom Nie, ale mecz o finał drużyn z premier league sobie włączyć można
1
Idiotyczne zachowanie zawodnika Nottimgham
2
@Kessie Leclerc woli karmić buteleczką Leosia na jachcie
2
@FcPortoFan1999 Tak wygląda historia ich klubu
1
@Adran360 Typowa Braga xD
1
@FcPortoFan1999 Twoje Porto Alegre też tam zagra
2
Emery miałby nie wygrać LE? Toż to niemożliwe
0
Ona w Hiszpanii, on sam w MLS/Arabii/Juventusie
1
@July_6_BcN Podoba mi się Twoja postawa, wystarczy wersja jak u Anki xD
0
@July_6_BcN Ty masz sama zaśpiewać, ja czekam ciągle :)
0
@Ilka Nazywamy je rozganianiem chmur xD
0
@FcPortoFan1999 Co sądzisz o defensywie Mikela Artety?
2
@LAMC_10 Jak widać stopy zamiast twarzy to tak @BulaKG
1
@Ilka Na imprezki tylko @Kessie zapraszam
1
@July_6_BcN Gdzie Ty się po nocach szlajasz?
1
@Popitek12 Jak to mówią, dwóch geniuszy ma ponad 300 iQ, to tyle co 5 debili, głowa do góry
0
@July_6_BcN U mnie deszcz i 5 stopni, kurtka zimowa w maju xD
4
@Popitek12 Wojnę to Ci zrobi matka za miesiąc jak świadectwo zobaczy
2
@Ilka Ja tylko się czuje jak na jachcie przy znacznym upojeniu alkoholowym :)