0

@tbas Osaka na dziurę dzisiaj wyłapie w dwóch setach

4

Dzisiaj tak @Kessie



8

Jak się uczyć to od najlepszych @FcPortoFan1999


1

@Dankho94isback Wypełni kontrakt i odejdzie. Jestem ciekawy kto go zastąpi

0

@Dankho94isback Kupił Haalanda, początek miał wybitny, a teraz mam wrażenie, że Norweg się już dusi u Guardioli. Strzelecko dalej top, ale mówimy o gościu, który miał się o ZP bić i walił gola na mecz, a przez te dwa sezony spuścił z tonu

1

@Encore Tam bym go widział, kasę dostanie jak w Realu, będzie biegał bez myślenia o rozgrywaniu, czasem coś lutnie z dystansu i każdy zadowolony
@Kessie Szczęsny mu przemówi do rozsądku jeszcze

1

@Encore Rice jest nietykalny, nie ma dla niego miejsca. Guardiola lubi innych graczy, a co do Live to nie wiem, zapytaj @Frimpong czy pasuje do stylu potężnego Slota :D

6

@Encore Topowe, tzn jakie? Poza United nie widzę klubu pod jego granie box-box

4

Teraz ta cała banda Fergusona troglodytów boiskowych na czele z Keanem coś o sędziach mówi (nie wliczając Rooneya)


0

@Katalończyk 99 Dotkliwa kara niewątpliwie

4

Czy oni nie mieli mieć bana transferowego?


0

@July_6_BcN To Ty aniołkiem byłaś

0

@Rupert_Haubica No mój wujas już w policji pracował to latał w takich NB
@July_6_BcN Takie drogie buty dla bąbla, który szybko je niszczył?

2

Lata 2000 pod blokiem


0

Największa przemiana ostatnich tygodni



0

@Frimpong Najnormalniejsi kibice Widzewa

5

@Frimpong Ona o Barcelonie akurat pisze, hah
@July_6_BcN Po takim syfie jaki tam mają w środku klubu też im na nic więcej niż remis szans nie dawałem

3

@July_6_BcN Po fakcie każdy odważny :D Za to ja miałem flashbacki z ostatnich 20 lat w doliczonym czasie z West Hamem

0

@July_6_BcN Arsenal grał o 17:30 :)

3

Wojtek zamiast się stresować el clasico, to stresował się oglądając Arsenal, braciak @Kessie @Czajka90

0

@takisobiektos Mimo wszystko powinni dociągnąć LM, Roma i Juve nie zgarną po 6 punktów myślę

0

Nie spodziewałem się takiej formy Holendra, Allegri ma to szczęście, że grają z Geoną i Cagliari, a Roma z Lazio i Hellasem. Najgorzej ma Juve, u siebie Fiora i derbowy wyjazd z Torino, jest co śledzić


0

@Danny Gaucho Podróż do Juve i klepnąć 14 trzeba @BorzyKrzys

8

Brawo dla Lewego najlepszego polskiego piłkarza w historii i Szczęsnego, dla którego to wyjątkowy rok podwójnie jako kibica Arsenalu, gratuluję wam, bezdyskusyjnie najlepsza drużyna w la lidze w tym roku :)

5

@DragonxNF Viniciusa w niej schował

1

@LAMC_10 Oliwka jest piękna, ale żydem od niej wali, więc atrakcyjność -100%

1

@VamoSBarca88 To musi być fake xD

2

@Frimpong Słuchaj tego popaprańca, który wychodził na boisko tylko po to żeby krzywdę rywalowi wyrządzić, pod płaszczem sędziowskim w każdym meczu z Arsenalem, nigdy nie dostał czerwonej kartki za swoją brutalność. Dziwne żeby był obiektywny. Kompromitowałeś się cały rok swoimi wpisami o Arsenalu, to Ci został płacz o rzekome ustawienie ligi. Nie mam problemu żeby przyznać rację, że z United i Chelsea były faule, ale zwykłe blokowanie, a to co było dzisiaj to inna para kaloszy. Trochę trzeźwego spojrzenia. Przez dwie kolejki tyle co wydrukowali City to Arsenal przez pół sezonu nie dostał


Jeden ciągnie Rayę, drugi trzyma go za ramię przy wyskoku do piłki, ale tak Arsenal tak zdobywał bramki, ja prdl.

2

Nie no nie ma większego dzbana od tego Viniciusa xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?