Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Djoković nie zdążył kariery skończyć, a już mu rekordy biją xD
0
@PatrykBarca To co kto po kim oczekiwał to jest sprawa drugorzędna, obaj kosztowali porównywalne sumy. Havertz przy kontuzji Odegaarda, by wychodził też w podstawie zamiast Eze jestem przekonany.
Też nie lubię sposobu gry Szweda, ale bym go nie umieszczał w jednym zestawieniu z jakimś Elangą, Simonsem, czy Sesko.
0
@PatrykBarca Gdzie go Havertz wygryzł? Havertz raz wyszedł w pierwszym składzie na City
1
@PatrykBarca Czy Ty zdrowy jesteś? Dajesz Gyökeresa który strzelił ponad 20 goli dla Arsenalu na równi z Isakiem, a nawet Sesko nie podałeś?
Dla mnie to wygląda w ten sposób
1. Elanga
2. Sesko
3. Isak
4. Madueke
5. Delap
Simons jest takim niewypałem, że powinien być w top5 flopów dekady z miejsca.
1
@July_6_BcN Opinia faceta znanego tylko przez nazwisko nie jest istotna dla mnie
6
Nasz brat poświęcił życie prywatne dla Arsenalu, stąd ten peak formy @Kessie
2
@MichuZ44 Ja już się na nich nie nabiorę, czekanie ponad pół roku żeby dało się podać bez playstyle'u, albo żeby była możliwość strzelenia gola z dystansu. Miało być zatrzymane tempo wypuszczania przesadzonych kart, a po dwóch miesiącach ludzie Guilitem srebnym ze statami 88/90 biegali, idioci i debile.
0
@TikiTakaEnMiCorazon Brazylia
4
@Kgorecki2500 W czym lepsza? Przechlani żołnierze którzy równo kroku nie potrafią utrzymać
1
@Dari0G Niby dlaczego? Sprzedałem po atrakcyjnej cenie, gość nawet nie chciał go oglądać tylko zapłacił i pojechał xD
4
@MesQueUnClub_87 Po tym jak najpierw kupowałem samochód, a potem sprzedawałem swój stary jeszcze bardziej znienawidziłem ludzi
0
@mekston Nie no z Burnley u siebie pojadą kilkoma bramkami, chyba że portki brązowe już będą przed wyjściem na boisku i gra na aferę. Crystal ma finał z Rayo w LK i nie wyjdą mocnym składem.
3
@Safrani To Ty robisz przebiegi dziadków kościołowych ja w zasadzie mam samochód głównie na dojazdy i latanie wokół komina, raz na tydzień trasę 200km przejadę i wychodzi mi 20 tyś, a mam wrażenie że dużo nie jeżdże.
0
@szymonekk Gdybyś premier league oglądał cały sezon to byś przeprosił jeszcze sędziów z LL.
16
@marcin62 Wartości uczelni i edukacyjne od prostytutki, której softy latają w każdym zakątku internetu xDDD
0
@mmaciass 130 tyś to ludzie robią w 2/3 lata, więc strata jakichś 50 tyś + na aucie 2/3 letnim jest spora.
2
Zero kontrowersji, przypominam że w premier league liczy się bilans bramkowy, na ten moment City ma +1. 3 mecz z rzędu, w którym sędziowie pchają City.
1
Łeb mi rozwala fakt, że to w 2008 wyszło
1
Blizny mi się rozcięły @Kessie @MichuZ44
https://www.instagram.com/reel/DYNAneFhyWf/?
3
@Kessie Czemu mnie to nie dziwi?
0
@July_6_BcN W ogóle nie sprawiasz wrażenia takiej xDD :)
3
@blakkudium Puszka 2115 bang
0
@July_6_BcN Zatrzymaj sobie obraz na 90 minut jak go pokażą na ujęciu :)
3
@Kozinho. W Tajlandii już był i **uja zobaczył
2
@Pedri16Future Po puchary!
3
@Kessie w Korei
0
I co zapraszałaś na mecz jak Twojego pysia nie ma? @July_6_BcN
0
@TR3YWAY Ceny porównywalne, powyżej 2k nie opłaca się zwyczajnie 5060 ti brać. Ja siedzę na ryzenie w pracy i w domu, w pracy 7 5700x na am4, a w domu na 5 7500F na am5.
0
@TR3YWAY RTX 5070 jak już chcesz 5060 ti. Moim zdaniem rx 9060 xt jak nie używasz kompa do pracy jest najbardziej opłacalny.
1800 za rx 9060 xt vs 2350 rtx 5060 ti, który ma parę % więcej fps w niektórych grach, a za 2400 masz rtx 5070, który deklasuje 5060 ti.
Sam mam https://www.morele.net/karta-graficzna-asrock-radeon-rx-9060-xt-challenger-oc-16gb-gddr6-rx9060xt-cl-16go-15273447/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=6612073118&gad_source=1&gad_campaignid=6612073118&gclid=CjwKCAjwwpDQBhAuEiwAa-4WoxzLme-yr9Obf6hF6nagi9B3ytkiU4zSSSMkkBgenErm-iHvI2vethoCBqoQAvD_BwE
I żadnych problemów, cicho chodzi, pykam w co chce w 2k.
0
@Sergio_Devils Nie ma tak, ze dobrze, albo niedobrze