Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@lithotripter Takich rozkapryszonych kibiców nikt poważnie nie traktuje, ani nie potrzebuje, gdyby piłkarze jak Lewandowski, czy trenerzy jak Flick mieli podobne podejście to teraz Barcelona by się biła o miejsce dające udział w LM
2
@Kessie
10
@lithotripter Za Xaviego i Koeamana co graliście?
4
Dzisiejszy mood mistrzów Anglii, co za czas by życ :))))))
1
@July_6_BcN Uschnę przez to czekanie :)
5
Został ostatni punkt do odhaczenia @Kessie
2
@Dankho94isback Po prostu mi do śmiechu i rzucam sarkazmem żeby takich bystrzaków podkręcić
0
@Gibbon_FCB Barca Pepa to inny poziom
5
Najlepszy mistrz Anglii od przeszło 20 lat, bez precedensu!
Butelki w dłoń koledzy @MessiForeverTheBest @Frimpong @Luciano99 @Transu96
1
@HypeR Typowy kibic Memchesteru United
2
@fcbarcafan19 Haha, zna wielkość rywala
0
@Encore Nic dziwnego, Olise jest widowiskowy
3
@Luciano99 Przerażające ile ludzi tu to komentuje, żyd kręci korbą
0
Piłka mnie odpycha do tego stopnia, że może po mistrzostwie Arsenalu pora przestać ją oglądać, te decyzje boiskowe, ten VAR, ta cała otoczka, całkowicie odbiera mi frajdę z oglądania
0
@norbi77 Myślę, że nie tak mało, jedna z bardziej znanych ksywek w piłce
2
@BulaKG przyjemne konto prowadzisz
1
@Czajka90 Oxlade kopie :D
2
Chłop jeszcze żyje, jestem w ciężkim szoku
3
Andrzej Gołota ogłasza nazwiska na mundial
3
Clear
3
Grać Hearts!
0
@kanver_ Jednak dał impuls dla kibiców, potencjalnych zawodników i klubu, że Barca nadal jest największym klubem na świecie
22
@kanver_ No dziwne żeby Lewy w wieku 34 lat zrobił lepsze liczby od Eto'o w prime
20
Przyszedł jak Barca była w zgliszczach, odchodzi gdy stoi jak palmy w Kaliforni, szacun dla Roberta
1
@VamoSBarca88 Świetne, lekarka powiedziała, że nie powinienem z twardą podeszwa chodzić xD
2
@Kessie id na koszulkę
0
@Technik Klopp nie zamierza już trenować, chociaż uważam że kiedyś przejmie repkę Niemiec
6
Moja mama: Nie wydawaj pieniędzy na glupoty".
Ja z moją pierwszą pensją:
0
@FcPortoFan1999 Płacze, bo mógł dużą karierę zrobić w topie europejskim, to po jednym mocnym wejściu mu pieniążków się zachciało
2
@majkiii W zasadzie ja sentymentem zawsze świrów skrzydłowych darze, Alan, Quaresma, Taarabt, Neymar, Bolasie, Mahrez czy Douglas Costa