4

@lithotripter Takich rozkapryszonych kibiców nikt poważnie nie traktuje, ani nie potrzebuje, gdyby piłkarze jak Lewandowski, czy trenerzy jak Flick mieli podobne podejście to teraz Barcelona by się biła o miejsce dające udział w LM

2

@Kessie

10

@lithotripter Za Xaviego i Koeamana co graliście?

4

Dzisiejszy mood mistrzów Anglii, co za czas by życ :))))))




1

@July_6_BcN Uschnę przez to czekanie :)

5

Został ostatni punkt do odhaczenia @Kessie


2

@Dankho94isback Po prostu mi do śmiechu i rzucam sarkazmem żeby takich bystrzaków podkręcić

0

@Gibbon_FCB Barca Pepa to inny poziom

5

Najlepszy mistrz Anglii od przeszło 20 lat, bez precedensu!



Butelki w dłoń koledzy @MessiForeverTheBest @Frimpong @Luciano99 @Transu96

1

@HypeR Typowy kibic Memchesteru United

2

@fcbarcafan19 Haha, zna wielkość rywala

0

@Encore Nic dziwnego, Olise jest widowiskowy

3

@Luciano99 Przerażające ile ludzi tu to komentuje, żyd kręci korbą

0

Piłka mnie odpycha do tego stopnia, że może po mistrzostwie Arsenalu pora przestać ją oglądać, te decyzje boiskowe, ten VAR, ta cała otoczka, całkowicie odbiera mi frajdę z oglądania


0

@norbi77 Myślę, że nie tak mało, jedna z bardziej znanych ksywek w piłce

2

@BulaKG przyjemne konto prowadzisz


1

@Czajka90 Oxlade kopie :D

2

Chłop jeszcze żyje, jestem w ciężkim szoku


3

Andrzej Gołota ogłasza nazwiska na mundial


3

Clear

3

Grać Hearts!

0

@kanver_ Jednak dał impuls dla kibiców, potencjalnych zawodników i klubu, że Barca nadal jest największym klubem na świecie

22

@kanver_ No dziwne żeby Lewy w wieku 34 lat zrobił lepsze liczby od Eto'o w prime

20

Przyszedł jak Barca była w zgliszczach, odchodzi gdy stoi jak palmy w Kaliforni, szacun dla Roberta

1

@VamoSBarca88 Świetne, lekarka powiedziała, że nie powinienem z twardą podeszwa chodzić xD

2

@Kessie id na koszulkę

0

@Technik Klopp nie zamierza już trenować, chociaż uważam że kiedyś przejmie repkę Niemiec

6

Moja mama: Nie wydawaj pieniędzy na glupoty".
Ja z moją pierwszą pensją:


0

@FcPortoFan1999 Płacze, bo mógł dużą karierę zrobić w topie europejskim, to po jednym mocnym wejściu mu pieniążków się zachciało

2

@majkiii W zasadzie ja sentymentem zawsze świrów skrzydłowych darze, Alan, Quaresma, Taarabt, Neymar, Bolasie, Mahrez czy Douglas Costa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?