1

@July_6_BcN Chyba żydki z tindera, dzięki takim ekspertom mają coraz więcej użytkowników

2

W ten weekend f1 wraca, gdyby nie rolka z Verstappenem to bym nic nie wiedział, takie zainteresowanie ostatnio wzbudza

3

@LAMC_10 Oczywiście eksperta i czarodzieja podrywu @VegetaPolska nie mogło zabraknąć w wątku

2

5

Szczerze? Nie mogę się doczekać tego momentu, truskawka na torcie mistrzostw


4

@gumaz My z @Kessie pijemy w domu i musimy ochroniarzy mieć pod klatką, bo tyle kobiet się do nas dobija żeby z nami uprawiać seks po kuflowym mocnym

1

@Antimadridista_WR +1, ale liczymy na to że Angole szybko odlęcą z turnieju

8

@Kgorecki2500 Nie minister tylko ministra, szowinistwo.

0

@Fabik87 Dobre było jak się trzymali za ręcę podczas jazdy

8

@Roobo Nie ma lepszych xD Każdy jest lepszy z dwoma nogami od Fodena, który wygląda jak ekstraklapowicz, Palmer bez karnych strzelił z 4 gole jakoś z gry i nie zanotował żadnej asysty od ponad pół roku.
Rashford ma większe G/A w tym sezonie od Twojej dwójki wspomnianej razem.

3

@Herato No nie bardzo mu się zachciało, zobacz sobie jego wejście z Atletico i jego zaangażowanie w próbę odwrócenia wyniku dwumeczu.

0

@Czajka90 Przekonamy się co potrafi grając na kilku frontach

3

@Transu96 Nie udawaj, że czujesz się zaskoczony, znowu kupisz w preordzerze i przez pierwszy tydzień będziesz zdjęcia ręki wstawiał, a po miesiącu stwierdzisz, że syf i nie rozumiesz jak w to można grać :)

5

@KrychaFCB Rok pozbawienia wolności, bo przyszły jakieś baby się upadlać i robią z nich ofiary, bo ma jedna tatusia prokuratora. Jestem za tym żeby takie treści były blokowane ogólnie w internecie, tak samo jak wszelkie ku******, ale nie że sobie wyjątki robimy dla kogoś. Z drugiej strony mamy gościa, który zabił dwie osoby nie przestrzegając przepisów i dostaje 1.5 roku, co to są za sądy w tym kraju?

4

@KrychaFCB Czy tego typu dziewczyny też staną przed sądem, które wykorzystują dla promocji swoich instagramów i innych kont społecznościowych upośledzonego Matiego?


0

@Zoker Nie no dramat, mieć twarz jak lalka i się tak oszpepić, to trzeba mieć talent

0

@July_6_BcN Wydaje mi się, że z uwagi na zazdrość byś nawet diabła wybrała zamiast Aleksandry.
Poza tym Ferrana życie wisi na włosku


16

@ranger3120 Ładna, ale nie na tyle co Ferran


13

@Danny Gaucho

16

Czy ona się wpisuje w kanon piękna i jest atrakcyjna?


4

@Fabik87 Palmer to niech się skupi na prawach do swojego śmiesznego logo

0

@Profesorek Kawa jak kawa, kup obojętnie jaką


1

@Popitek12 Pewnie, to zaszczyt dla mnie

0

2

Siła przyrodzenia >>>


4

@Konradowskyy ... Kurt usiadł w kącie z wyregulowaną, starą gitarą akustyczną (miała zardzewiałe struny) i zaśpiewał utwór niemal szeptem. Wymusiło to absolutną ciszę w studiu.

16

@John_Doe Wyłącz myślenie włącz TVN i TVP

1

@July_6_BcN Albo co gorsza inne zaburzenie, bąblu xD

1

@July_6_BcN Pewnie dlatego tak Cię zaczepiam, to ten słynny syndrom

0

@July_6_BcN Żebym ja Ciebie kiedyś był w stanie zadowolić xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?