1

Djoković przełamany! Przy tak serwującym Francuzie raczej po secie. No i dla niego już ponad 3 sety w pierwszym meczu komplikują wszystko w turnieju.

3

@BorzyKrzys Tęczowe Julki mają ruszyć z referendum?

3

2026 rok dalej pajacerka z tymi liniowymi w RG

6

Ale kino w Portugalii

1

@takisobiektos We Włoszech nigdy normalnie być nie może

4

Chłop co spartolił na pustą, a było już dobrze

4

@VamoSBarca88 Jakie mistrzostwo xD

1

Deportivo w la liga, w końcu będzie warto obejrzeć więcej niż jeden mecz weekendowo z Hiszpanii

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe, czy Perricard narobi problemów Serbowi

0

Fritz zaraz pakuje manatki z RG, pierwsza sensacja

0

@Andi18 Everton spuchł po City

8

0

@Encore Nie wiem co te dziady z City robią, kurs 1.25 na nich był, ale bym sobie takie Wiśnie w LM pooglądał

0

Liverpool gol, Aston no co wam szkodzi przegrać

0

Raducanu od jakiejś Siarry z Argentyny 0:6 w pierwszym secie, niech ona już rzuci rakietę w kąt

2

@Esteban_ Przydali się grając z City ostatnio, nie powiem złego słowa

0

@Lanosss Hmm? Aston musi skończyć na 5 miejscu ligę żeby Wiśnie zagrały w LM

0

Jeszcze Liverpool strzeli i Wisienki zagrają w LM :)

10

Pressing


2

@Kgorecki2500 Niesamowite

1

@Luciano99 Oddałbym Ci ostatnie piwo dla Twoich mądrości

2

Cytując klasyka, teraz się kisicie, a ja nad wodą
https://zapodaj.net/images/273326de0a980.jpg

6

On coś ma z głową?


1

@Laminedependencia U mnie już druga runda, potem na plażę pokopać w piłeczkę
https://zapodaj.net/images/bb1aa3fb7432c.jpg

0

Dopiero nadrabiam wczorajszą f1, to są jaja że ten brytyjski leszcz nie dostał kary
https://www.instagram.com/reel/DYsEurvIrxd/?

0

@Frimpong Dla mnie to moze i 10 lat wygrywac, byle United nigdy premier league za mojego zycia nie wygralo

0

@TR3YWAY Jak mam zamiar do znajomych na weekend wpaść nad morze to od poniedziałku przestaję się myć żeby potem Polactwo przyjeżdżające z dużych metropoli się kąpało w tym brudzie po mnie.

1

@Kosmici RX 9070 XT jak do gierek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?