Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Djoković przełamany! Przy tak serwującym Francuzie raczej po secie. No i dla niego już ponad 3 sety w pierwszym meczu komplikują wszystko w turnieju.
3
@BorzyKrzys Tęczowe Julki mają ruszyć z referendum?
3
2026 rok dalej pajacerka z tymi liniowymi w RG
6
Ale kino w Portugalii
1
@takisobiektos We Włoszech nigdy normalnie być nie może
4
Chłop co spartolił na pustą, a było już dobrze
4
@VamoSBarca88 Jakie mistrzostwo xD
1
Deportivo w la liga, w końcu będzie warto obejrzeć więcej niż jeden mecz weekendowo z Hiszpanii
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe, czy Perricard narobi problemów Serbowi
0
Fritz zaraz pakuje manatki z RG, pierwsza sensacja
0
@Andi18 Everton spuchł po City
8
Ekstraklasa w następnym sezonie?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_0DEISKPSYYzAfUsNDmxlC2FqEtz4GzwG.jpg
0
@Encore Nie wiem co te dziady z City robią, kurs 1.25 na nich był, ale bym sobie takie Wiśnie w LM pooglądał
0
Liverpool gol, Aston no co wam szkodzi przegrać
0
Raducanu od jakiejś Siarry z Argentyny 0:6 w pierwszym secie, niech ona już rzuci rakietę w kąt
2
@Esteban_ Przydali się grając z City ostatnio, nie powiem złego słowa
0
@Lanosss https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-premier-league-co-musi-sie-stac-aby-anglia-ponownie-wys-a-a-szesc-druzyn-do-lm-wszystko-zalezy-od-aston-villi/MHJX4ovH/
0
@Lanosss Hmm? Aston musi skończyć na 5 miejscu ligę żeby Wiśnie zagrały w LM
0
Jeszcze Liverpool strzeli i Wisienki zagrają w LM :)
10
Pressing
2
@Kgorecki2500 Niesamowite
1
@Luciano99 Oddałbym Ci ostatnie piwo dla Twoich mądrości
1
@VamoSBarca88 @Kessie z żubrami
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16885590#comment-16885590
2
Cytując klasyka, teraz się kisicie, a ja nad wodą
https://zapodaj.net/images/273326de0a980.jpg
6
On coś ma z głową?
1
@Laminedependencia U mnie już druga runda, potem na plażę pokopać w piłeczkę
https://zapodaj.net/images/bb1aa3fb7432c.jpg
0
Dopiero nadrabiam wczorajszą f1, to są jaja że ten brytyjski leszcz nie dostał kary
https://www.instagram.com/reel/DYsEurvIrxd/?
0
@Frimpong Dla mnie to moze i 10 lat wygrywac, byle United nigdy premier league za mojego zycia nie wygralo
0
@TR3YWAY Jak mam zamiar do znajomych na weekend wpaść nad morze to od poniedziałku przestaję się myć żeby potem Polactwo przyjeżdżające z dużych metropoli się kąpało w tym brudzie po mnie.
1
@Kosmici RX 9070 XT jak do gierek.