0

@Encore Ta Saka i ZP, on nawet w top3 najlepszych PS obecnie w lidze nie jest. Jeśli Arsenal nie wygra LM to nawet Rice nie znajdzie się na podium.

2

@Kozinho. 3 drużyny z PL w finałach pucharów europejskich nie świadczą o słabym City, Liverpoolu, czy United, a o tym, że ta liga stała się wyrównana jak nigdy, nie wystarczy myśleć o meczach z najlepszą piątką, a o walce jak równy z równym z 15 innymi drużynami prezentującymi dobrą piłkę skoro 38 punktów nie gwarantuje utrzymania na ten moment.

5

Szatański plan, co szkodzi spróbować @Kessie


10

@A4ron Grali porywająco i ofensywnie przez cały czas odkąd Arteta objął drużynę, co nie przełożyło się na ostateczne sukcesy, od dwóch sezonów Arteta większy nacisk kładzie na inne aspekty gry, przede wszystkim defensywne i stałe fragmenty dzięki czemu we frajerski sposób nie tracili punktów z gorszymi zespołami na papierze, szkoda że tego mistrzostwa nie udało się wygrać wcześniej, głównie przez mentalność drużyny, a nie czynniki sportowe. Patrząc na to, że Arsenal zdobył o ponad 20 punktów więcej od Liverpoolu i Chelsea po takich okienkach transferowych to ogromny powód do dumy. Liczę tylko, że w następnym sezonie wróci przyjemniejsz dla oka piłka na Emirates

1

@clyde No niestety trzeba wykupować sobie dostęp do stron z azjatyckimi dramami, np. tutaj, lub szukać dobrze stron darmowych.
https://www.viki.com/

1

@clyde Nie ma za co :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa LE najgorzej się zapowiada, bardzo czekam na finał LK, a z tym czasem zmiana na minus

4

Oponiarz też po właściwej stronie @MichuZ44


0

@Encore W pompce mam go i tego klauna Silvę, jak nie rozumiesz konsekwencji grania w każdych rozgrywkach do końca to już Ci nie pomogę

3

1

@mmaciass Bruno za bardzo jest zżyty z United i Real nie wyłoży tyle za 32 latka

1

@Encore Tu nie ma debaty, Fernandes nie dostanie najlepszego gracza sezonu za 10 asyst z otwartej gry, kiedy Arsenal po 22 latach wygrywa mistrzostwo. Rice, albo Raya.

12

@NeroTFP1 Ale co to za żona

1

@Zoker Ważne, że Arsenal będzie w miarę świeży, o ile przez tydzień pały nie zachleją :D

2

Roy Keane skaczączy po zdobyciu przez Arsenal mistrzostwa, nic mnie już nie zdziwi


Po raz 6 też obejrzę Dr. House'a

0

@PatrykBarca Oni od 13 maja już mogli się przygotowywać, oficjalnie od 17, jedyny problem dla nich stanowi kontuzja Dembele

6

Kolejny plus klępnięcia mistrzostwa przed 38 kolejką, to 10 dni przygotowań do finału LM zamiast 5, do tego zrzuceniu balastu emocjonalnego, teraz widzę większe szanse na wygranie z PSG, to będzie dobry finał

1

@Kessie Ciężki weekend się zapowiada

2

@tbas Natury nie oszukasz

0

@Zoker Jak grasz w ten sposób to błędy się przytrafią, na grę w la liga gdzie pressing przeciwnika nie istnieje jest idealny.
Poza tym trzymamy kciuki za Everton

0

@ViscaelBarca2007 Podobno Tottenham mu ogromny kontrakt zaproponował, ale fakt to idealny transfer dla Barcelony by był

0

Senesi jak nie będzie starterem na MŚ w repce Argentyny to się zdziwie mocno, wczorajszy występ w rozegraniu to była poezja

1

@lucca87 Wy kibice United nie musicie się oznaczać, bo was na kilometr i tak wyczuje.

2

@lucca87 Taki sam kryminał jak brak karnego na Sace. Po prostu sędziowiowanie w tej lidze to dno. Ja tylko dodam, że Olivier rozdał najwięcej czerwonych kartek i żółtych właśnie Arsenalowi, City ani jednej.
Przez tyle lat jak sędziował Mike Dean i walili Arsenal wypaczając wyniki co sezon, to naprawdę niektórzy mogliby się przymknąć

2

@ViscaelBarca2007 Widzę pewne różnice


Poza tym ja się do tego odnosiłem, że te brmaki nie powinny być uznane, dla mnie sędziowanie w Anglii jest najgorsze ze wszystkich najlepszych lig, ale jak City wygrywało tytuł to nie wracałem do tych błędów jak idiota skończony próbując im umniejszać. Wstawiłem tylko z dwóch ostatnich meczów sytuacje dzięki którym City jeszcze miało szansę złapać Arsenal. Nie będę już wspominał o faulu na Joao Pedro z finału. FA CUP

2

@takisobiektos Tymczasem City wygrywające tytuł z Arsenalem


2

@FCB24 Pokaż mi te sytuacje w których piłkarz Arsenalu trzyma za rekę i za koszulkę bramkarza drużyny przeciwnej ściągając go dół.
Odniesiesz się do sytuacji z City, czy będziesz te fermazony powtarzał?

2

@FCB24 xD


https://x.com/i/status/2053462862882910496


3

@BorzyKrzys Fanów nie kupisz



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?