Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
@damianex10 A później ta wiara śmieje się z filmików na których starsi ludzie biją się o karpia w promocji na święta
3
Dzisiaj tak od rana @Kessie @majkiii @Czajka90 ?
https://www.tiktok.com/@skurczybykkcyy/video/7614964833238273302
2
Czy żydowski minister Sikorski zablokuje koncert?
5
Sttuacja z Ekitike @Frimpong @Kessie
1
@Korek365 Uważam, że generalnie ten amator z gwizdkiem faworyzował drużynę broniącą cały mecz, brak żółtorej dla Llorente to w ogóle żart
3
@pt9 Zmiana Rashforda była tragiczna, Lewy chociaż oddał groźny strzał głową, a Angol stał tylko i czekał na piłkę, którą tracił, albo oddawał do najbliższego
2
@mekston Mecz kwietnia w niedzielę
2
@Frimpong Śmiałeś się z Ten Haga, to macie swojego teraz :D
3
@pt9 Czekanie na jakiekolwiek jedzenie przed lokalem jest dla mnie abstrakcyjne, a tym bardziej kiedy powiedział jakiś czopek z internetu, że coś jest lepsze od tego co serwują inne lokale xD
2
@Szicek10 Najpierw odbiła mu się od nogi, więc bez karnego.
12
Tępota ludzka po raz kolejny mnie zaskoczyła
0
@karci0 No tak tylko obrona Atletico nie stała na połowie Barcelony
3
@PatrychoO Bo dobrze czuje grę na linii spalonego, czuje się jak ryba w wodzie przy tak wysoko ustawionej obronie Barcy
1
@Alistar74 Z łaski swojej użyj głowy, w ataku Liverpoolu gra tylko jeden Francuz.
5
Jedna z opcji gry w ataku Deschampsa się wykruszyła na mundial. Swoją drogą okienko Liverpoolu można porównać do tych Barcy po sprzedaży Neymara
0
Dembe z dubletem z Liverpoolem, szkoda ze kilka lat temu taki dobry nie był
0
@Szicek10 Nie, ale sędzia dramat
0
Chyba Zubimendi z Pedrim się ciałami zamienili xD
1
Prime Neymara włączył na ten mecz
1
Szkoda, że przećpał łeb
8
@FcPortoFan1999 Ty bez ligi fraudów przejawiasz na rambli takie zachowania xD
2
@mekston Bublik za długo się nie nagrał, powrót do dawnych sezonów się szykuje
3
Co za kot xD
2
@Kessie Jutro w łeb od Sportingu, w weekend od City i wakacje xD
1
@GeneralXavi Umiejętności piłkarzy mniejsze to fakt, ale żeby jęczeć o zbyt suchą trawę? Z tego co wiem Barcelona za to w drugą stronę przygotowuje, aż widać po piłce w każdym meczu domowym krople które się zraszają nad nią, każdy robi co może żeby sobie pomóc
0
@GeneralXavi Ok
8
Zarżnął cały skład na kluczowe momenty sezonu, gdzieś to już widziałem xD
0
@Ryoumen Czemu szkoda? Byś z własnej kieszeni 200 mln dał żeby go z Bayernu ściągnąć?
2
Gimby nie znają
0
@FcPortoFan1999 Gra na dwóch frontach tym bardziej nie pomaga :D