32

@damianex10 A później ta wiara śmieje się z filmików na których starsi ludzie biją się o karpia w promocji na święta

2

Czy żydowski minister Sikorski zablokuje koncert?


5

Sttuacja z Ekitike @Frimpong @Kessie


1

@Korek365 Uważam, że generalnie ten amator z gwizdkiem faworyzował drużynę broniącą cały mecz, brak żółtorej dla Llorente to w ogóle żart

3

@pt9 Zmiana Rashforda była tragiczna, Lewy chociaż oddał groźny strzał głową, a Angol stał tylko i czekał na piłkę, którą tracił, albo oddawał do najbliższego

2

@mekston Mecz kwietnia w niedzielę

2

@Frimpong Śmiałeś się z Ten Haga, to macie swojego teraz :D

3

@pt9 Czekanie na jakiekolwiek jedzenie przed lokalem jest dla mnie abstrakcyjne, a tym bardziej kiedy powiedział jakiś czopek z internetu, że coś jest lepsze od tego co serwują inne lokale xD

2

@Szicek10 Najpierw odbiła mu się od nogi, więc bez karnego.

12

Tępota ludzka po raz kolejny mnie zaskoczyła


0

@karci0 No tak tylko obrona Atletico nie stała na połowie Barcelony

3

@PatrychoO Bo dobrze czuje grę na linii spalonego, czuje się jak ryba w wodzie przy tak wysoko ustawionej obronie Barcy

1

@Alistar74 Z łaski swojej użyj głowy, w ataku Liverpoolu gra tylko jeden Francuz.

5

Jedna z opcji gry w ataku Deschampsa się wykruszyła na mundial. Swoją drogą okienko Liverpoolu można porównać do tych Barcy po sprzedaży Neymara


0

Dembe z dubletem z Liverpoolem, szkoda ze kilka lat temu taki dobry nie był

0

@Szicek10 Nie, ale sędzia dramat

0

Chyba Zubimendi z Pedrim się ciałami zamienili xD

1

Prime Neymara włączył na ten mecz

1

Szkoda, że przećpał łeb


8

@FcPortoFan1999 Ty bez ligi fraudów przejawiasz na rambli takie zachowania xD

2

@mekston Bublik za długo się nie nagrał, powrót do dawnych sezonów się szykuje

3

Co za kot xD


2

@Kessie Jutro w łeb od Sportingu, w weekend od City i wakacje xD

1

@GeneralXavi Umiejętności piłkarzy mniejsze to fakt, ale żeby jęczeć o zbyt suchą trawę? Z tego co wiem Barcelona za to w drugą stronę przygotowuje, aż widać po piłce w każdym meczu domowym krople które się zraszają nad nią, każdy robi co może żeby sobie pomóc

0

@GeneralXavi Ok


8

Zarżnął cały skład na kluczowe momenty sezonu, gdzieś to już widziałem xD


0

@Ryoumen Czemu szkoda? Byś z własnej kieszeni 200 mln dał żeby go z Bayernu ściągnąć?

2

Gimby nie znają


0

@FcPortoFan1999 Gra na dwóch frontach tym bardziej nie pomaga :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?