Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaki fart, żyjemy
2
Ku**a, myślałem że najgorszy mecz Arsenalu już widziałem, ale Arteta udowadnia mi na nowo, że granicę torturowania kibiców da się jeszcze przesunąć.
3
Po mistrzostwach, można się rozejść, znowu po pas brązowi
0
@Kgorecki2500 Portowcy stwierdzili, że czas wracać do klubu i w trójkę zawalili tego gola
0
Gyökeres już daje show, ciężkie 90 minut dla oczu
0
Wisienki nie mają po co wychodzić na boisko, the office tyle że piłkarski
2
@majkiii Kanye mieszkał nawet za dzieciaka w Chinach, jego mama była profesorką na Uniwersytecie tam
1
@majkiii
1
@GeneralXavi Izrael codziennie bombarduje Palestynę, Iran, czy Liban, ginie setki tysięcy dzieci które nie mają szans żeby przeżyć choćby 1/10 tego co przeżył Magiera, tak samo są dla mnie obcy jak on, ale na ludziach zawsze znane pojedyńcze jednostki robią większe wrażenie.
Śmierć jest wszechobecna, wy nabieracie świadomości tego co was otacza w momencie, kiedy umiera ktoś sławny? Nie ma idealnego wieku na umieranie, na każdego przychodzi czas i tyle. Rozczulacie się jakbyście byli z nim zżyci, albo od wczoraj żyli na tej planecie.
4
Totteham w strefie spadkowej, jutro mecz tygodnia @Kessie, a w dodatku ulubiony zespół z nową piosenką
2
@July_6_BcN Nie płacz Ewka, bo tu nie ma miejsca na twe babskie łzy
7
@Kessie I nie śmierdzi
8
@Gronek Szkoda, że w dwumeczu z Arsenalem nie mógł być tak słaby @Kessie @majkiii @Czajka90
2
@michaleu Poza weekendem nie mam zamiaru żadnego meczu obejrzeć.
5
@MesQueUnClub_87 Chłop wydrukował dosłownie im wyjazd na mundial, nawet Taylor takiej ustawki by nie był w stanie przeprowadzić
27
Wydrukuję i powieszę na ścianie
0
@Karol145 Gdzie jest manipulacja, baraż z Albanią to nie baraże? Poniżej dodałem, że wstawiła to przed Szwecją.
1
@Karol145 Propagandysta PO pisze o manipulacji, zabieraj kredki ze sobą.
1
@Ilka Wywaliłem wczoraj 0.5 walkera przez tego gwiazdora z gwizdkiem i jeszcze 3h na kacu w pracy
0
@Ilka Nie zawsze też chce się ciągać dzieci ze sobą wszędzie, za to bym po niej nie jechał
6
@July_6_BcN To było akurat przed meczem ze Szwecją, ale i tak to ma wydźwięk taki, że bez Roberta ona pełną parą oddycha
9
Oby rozwód
3
Co se opędzlowałem polskie laysy mundialowe to moje
0
Do kiedyś
0
@aldewir Po co nam ten amator?
@FcPortoFan1999 Do oglądania ekstraklapy co najwyżej
@VamoSBarca88 Wątpię
@July_6_BcN Włoski bajerant, nie nabieraj się na takich
4
Arrivederci Roma
https://zapodaj.net/images/24df5cd186801.jpg
2
@BorzyKrzys Dalej widzę schodzącego Zidana przed oczami po czerwie na tym...
1
@Marcelinho99 Przecież Urban go wypuścił na głęboką wodę, ten dzieciak powinien być wpuszczony na LS i Zalewski iść w miejsce Świdra, bo już tak grywał w Atalancie, ja nie mam żadnych pretensji do młodego
1
@arasz1819 Brawo Arasz, w końcu mnie rozbawiłeś
2
@michaleu Typowi Włosi, przed meczem z Bośnią klepali bilety do USA, odpalali fajerwerki z racami, a po meczu rozwolenienie w łóżku