1

@July_6_BcN U kogo?

0

@Kobieras Antonelli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@July_6_BcN Za jakiś czas Ci powiem xD

2

@July_6_BcN Z pewnością wiem

1

@July_6_BcN Nic, odwracaj się na drugą stronę spać

13

@VegetaPolska Zostaw Julkę

2

@FcPortoFan1999 W cipe 1:5 w dwumeczu

8

Wielki Arsenal @Kessie


5

@BorzyKrzys Wstałem o 7, bo trochę go kocham

1

@July_6_BcN Szanuje prywatność, ale nie kuś xD

1

@July_6_BcN Opłacało się stać pod oknem

0

@July_6_BcN Haha, taki orient masz, że Cię w dzień okradają... xD

1

@July_6_BcN Z gorszych rzeczy u mnie na dzialce sie jadlo xD

2

@Jonyx To nie mój tylko kumpla xD

4

@July_6_BcN U nas nad morzem 10, o 17 ma byc 5, więc szybka imprezka. Zazdro xD

10

A wy co narzekacie na pogodę i zamułka na chacie? Beka z was
https://zapodaj.net/images/c67ad3201e3c6.jpg

0

@ACMaldini3 Ta, Alonso dalej przed Strollem, najwazniejsze

6

@Jakchcesz Wszyscy wiemy jak zareagują, ale mój uTorrent trzyma te same ceny cały czas na szczęście

9

@Ojciec5tkidzieci Powinien być zakaz wstawiania tej gęby na ramble

2

Więcej szans dla Dowmana i okej @Kessie


Nunez ucisza kibiców i po sekundzie pokazuje żeby byli głośniej, braki w iQ widoczne gołym okiem @Frimpong

1

@LukaszFan Nie gadaj z Warszowiakiem

3

@Kgorecki2500 Nie wiesz jak krzaki konopi się hoduje? Może powrót na pszyrkę by Cię uświadomił

1

Zaczęło się jak nigdy, skończyło jak zawsze

1

@gumaz Te wypowiedzi mają 3 lata, obudziliście się wczoraj?

1

Pamiętaj kim jesteś George.
Jakie złomowanie Leclerca na oponiarzu xDDD
Verstappen przegrywa kwali z Hadjarem i wypada z Q3, ale wstyd

8

@Rastafarnianin Może spodobał mu się Trzaskowski z ksiązką w metrze

1

Możemy już te kwalifikacje zakończyć...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@majkiii Mi wczoraj Polska dała na betlicu dwa kupony za 100 na awans polski po kursie 2.0 ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?