Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekać któremu się pierwszemu styki przepalą, stawiam na Bellinghama
5
@AmigoBlancos będzie dużo komentarzy obiektywnych?
4
Gwalt o 21, Eleven dostanie pozwy xD
2
Barcelona z dwoma Polakami w sķładzie tłucze rządowych, hit xD
0
Ktoś wymodlił tego gola z karnego Lewego xD
0
Oczywisty karny, ten oglądać musi xD
3
Yamal włączył geniusz Messiego
2
Mbappe się poślizgnął w tamtej akcji, ale ten gada, że sędzia powinien podtyktowac faul dla rządowych xD
0
Jaki nur dredziarza xD
0
Się rozkręcił ten żółw, coraz bardziej tego z PSG przypomina
0
Kurtuła już swoje zaczyna xD
0
Niezła imba, można się poruszać
0
@takisobiektos Fabiański z Portugalią
0
Kompromitacja, wstyd i żenada Arsenalu. Amorim ma być z czego dumny
0
Havertz wybitny występ, powinien się schować pod ziemię xD
0
@Encore Arteta przegra sezon w miesiąc swoimi wynalazkami xD
0
Karniaczki w meczu Arsenalu z United, nagroda za oglądanie 120 minut tragicznego poziomu
1
@mekston Szok, że się ktoś na to jeszcze nabiera, co mecz tak pada jak niegdyś Sterling
0
Havertz za te nury już powinien którąś czerwoną dostać
0
Dalot jaki łeb xD
0
@Encore Tottenham grał dogrywkę z 5 ligowcem xD
1
Maszyna Amorima ruszyła, Gabriel kryminal
0
@FcPortoFan1999 oglądałeś te piłkarskie szachy, które kochasz w 1 połowie Arsenalu z United? Wybitny mecz dla koneserów ekstraklasy
0
Jesus się połamał faulując Fernandesa, kino
0
@FcPortoFan1999 Wypompowali się po jednym meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
United wyglada gorzej niż 3 ligowiec. Amorim mial rację, że w tym sezonie będą się bić o utrzymanie co najwyżej xD
2
Co to za stroje Arsenalu?
1
Mała rozgrzewka przed Barca z rządowymi, Arsenal z United za 10 minut
1
@michal26 Andriejwa nie jest gotowa na taki triumf, zabraknie jej stabilności na cały turniej. Sabalenka to weźmie