0

@Wojciech123
"Kochanie mnie to jak zima w pergoli
Mróz, co Ci przyfasoli
A Ty liczysz na cud"
Dojrzałe i wyszukane, z sensem przede wszystkim

0

@BorzyKrzys Tęczowy aktywista LGBT, wszystko jasne

0

Wprowadźmy pozwolenie na takie rozstrzygnięcia w piłce, zainteresowanie wzrośnie kilkukrotnie


1

@Szalik Zamawiałem 3 razy i żadnych problemów. Wiadomo czas oczekiwania oscyluje w granicach 3/4 tygodni.
Na stronie głównej pisze, że mają urlop do 4 lutego :D

0

@STALU To inna strona, ale jakość i czas oczekiwania podobne.

1

@BorzyKrzys Na szczęście tylko slysze ich kocopoly jak jadę obcym autem raz na rok xD

0

@MatBac1991 Przecież nie ma problemu żebyś sobie wpisał nazwisko i numer zawodnika ręcznie za dodatkową opłatą 3 dolarów

0

@MatBac1991 Kup sobie od sympatycznego chińczyka podróbkę za 80 ziko, która niczym się praktycznie od oryginału nie różni

https://beone-store.net/products/retro-2005-06-barcelona-home tutaj na przykład masz

2

@MesQueUnClub_87 Ja mam od 10 lat i jestem szczęśliwy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@agaFCB Dla mnie jest, Sonego w moim rankingu plasuje się nisko

0

Stadion przecieka jak rozkładający się barak na melinie, w którym szczury się zadomowiły, ale wydadzą 40 mln na gościa z nazwą samochodu xD
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1879192133372109270

0

Niestety Fonesca odpada z Sonego, niespodzianka

0

@agaFCB Potrzebuje nieco więcej dopingu jak Mariusz Wach

3

Trossard skończył karierę Porro
https://x.com/Venngar/status/1879627648747643174

1

@MesQueUnClub96 Hurkacz 38 niewymuszonych, Garin 32

1

@gumaz Na Wimbledonie do finału się przygotowuje

2

Pewnie na telefonie włączony meczyk miał


1

@Marian_Pazdzioch Idę spać, ale 3:1 dla Hurkacza będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Roque po golu na 1:5


1

@Derean Dziwne, że dwójki dzieci jeszcze nie mają

0

@mekston Właśnie zobaczyłem teraz na Twitterze, dobry transfer

0

@FcPortoFan1999 O ile przez finanse ich nie zdegradują

0

@FcPortoFan1999 Kompromitacja, cud że w lidze walczą o puchary

2

@Bolton Jesus rozwalony, Saka rozwalony, na lewym skrzydle gra jezdziec bez głowy i dryblingu, a na ataku Havertz pudłując z 3 metrów. Kolejny sezon do zapomnienia xD

0

@PatrychoO Tragedia xD Najlepsze mieli w sezonie 14/15

2

@Czajka90 Henry rozegrał 11 meczów przeciwko Tottenhamowi, nigdy nie przegrał. 7 wygranych, 4 remisy. Tak w ramach ciekawostki.

1

@GigiAmoroso Cech, Casillas, Buffon, a pozniej jeszcze Neuer. Teraz same popierdółkk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?