Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojciech123
"Kochanie mnie to jak zima w pergoli
Mróz, co Ci przyfasoli
A Ty liczysz na cud"
Dojrzałe i wyszukane, z sensem przede wszystkim
0
@BorzyKrzys Tęczowy aktywista LGBT, wszystko jasne
0
Wprowadźmy pozwolenie na takie rozstrzygnięcia w piłce, zainteresowanie wzrośnie kilkukrotnie
1
@Szalik Zamawiałem 3 razy i żadnych problemów. Wiadomo czas oczekiwania oscyluje w granicach 3/4 tygodni.
Na stronie głównej pisze, że mają urlop do 4 lutego :D
0
@STALU To inna strona, ale jakość i czas oczekiwania podobne.
1
@BorzyKrzys Na szczęście tylko slysze ich kocopoly jak jadę obcym autem raz na rok xD
0
@MatBac1991 Przecież nie ma problemu żebyś sobie wpisał nazwisko i numer zawodnika ręcznie za dodatkową opłatą 3 dolarów
0
@MatBac1991 Kup sobie od sympatycznego chińczyka podróbkę za 80 ziko, która niczym się praktycznie od oryginału nie różni
https://beone-store.net/products/retro-2005-06-barcelona-home tutaj na przykład masz
2
@MesQueUnClub_87 Ja mam od 10 lat i jestem szczęśliwy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@agaFCB Dla mnie jest, Sonego w moim rankingu plasuje się nisko
0
Stadion przecieka jak rozkładający się barak na melinie, w którym szczury się zadomowiły, ale wydadzą 40 mln na gościa z nazwą samochodu xD
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1879192133372109270
0
Niestety Fonesca odpada z Sonego, niespodzianka
0
@agaFCB Potrzebuje nieco więcej dopingu jak Mariusz Wach
3
Trossard skończył karierę Porro
https://x.com/Venngar/status/1879627648747643174
1
@MesQueUnClub96 Hurkacz 38 niewymuszonych, Garin 32
1
@gumaz Na Wimbledonie do finału się przygotowuje
2
Pewnie na telefonie włączony meczyk miał
1
@Marian_Pazdzioch Idę spać, ale 3:1 dla Hurkacza będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Roque po golu na 1:5
1
@Derean Dziwne, że dwójki dzieci jeszcze nie mają
0
@mekston Właśnie zobaczyłem teraz na Twitterze, dobry transfer
0
@FcPortoFan1999 O ile przez finanse ich nie zdegradują
1
@Kgorecki2500 GOAT jest jeden
https://a.allegroimg.com/original/11ad34/ee73e87c4bceb28cf81eceeff077/Zupa-blyskawiczna-Vifon-kurczak-zloty-70-g
0
@FcPortoFan1999 Kompromitacja, cud że w lidze walczą o puchary
2
@Bolton Jesus rozwalony, Saka rozwalony, na lewym skrzydle gra jezdziec bez głowy i dryblingu, a na ataku Havertz pudłując z 3 metrów. Kolejny sezon do zapomnienia xD
0
@PatrychoO Tragedia xD Najlepsze mieli w sezonie 14/15
2
@Czajka90 Henry rozegrał 11 meczów przeciwko Tottenhamowi, nigdy nie przegrał. 7 wygranych, 4 remisy. Tak w ramach ciekawostki.
1
@GigiAmoroso Cech, Casillas, Buffon, a pozniej jeszcze Neuer. Teraz same popierdółkk