13

@Bykunn Czy ten obowiązek, solidarność i organizacja to pieniążki z II wojny światowej i biznesy z nazistowskimi Niemcami?

0

@ViscaelBarca2007 Fajny byłeś Panie Kvicha, ale już Cie nie potrzebujemy w naszym składzie, więcej z nami nie grasz.

2

Urocze, na pewno nigdy by nie skrzywdził kobiety
@MesQueUnClub96


10

Debaty wynagrodzą ten smród przedwyborczy xD


0

@MesQueUnClub96 A ja się nie napinam na to kto w finale się znajdzie, jest ciekawy mecz do oglądania to oglądam. Nikomu nie kibicuje obecnie w ATP

0

@MesQueUnClub96 Najstarszy zawodnik który wygrał turniej ATP, odrodzenie

0

@MesQueUnClub96 Wyglada na to, że ma też dobra formę, ale z Ruudem nie mogłem patrzeć na jego grę podczas US Open. Francuz powinien mu seta urwać

0

@MesQueUnClub96 A ja obejrze i trochę lizne Monfilsa i Fritza

0

@MesQueUnClub96 Ogladane będzie Iga vs Raducanu?

3

@ptrx Podszywka

0

Kasa, dinero xD


1

@Arden Jedziemyyyyyyy

11

@Lucerfi Wszystko zrealizuje zaraz po tym jak koalicja spelni 100 obietnic wyborczych i paliwo będzie po 5.19 na stacjach

6

@MOLESTA A kiedy zrobią coś z fentanylem?

1

@NeroTFP1 Wystarczy, że wiem jacy zwolennicy siedzą w tych radach i kiedy te formy zaczely obowiazywac oficjalnie. Tak, ludzie siedzący w radach posiadają poglądy polityczne.
Nie nazwałem Cie lewakiem żeby nie było:)

1

@NeroTFP1
Język polski wymaga, aby formy żeńskie były odpowiednio konstruowane, a "ministra" nie jest uznawana za standardową formę żeńską.
Nie interesują mnie lewackie rady.

2

@July_6_BcN Właśnie przeczytałem, że prezesem jest członek partii PO, wszystko jasne

0

@NeroTFP1 Jesteś nauczycielem języka polskiego i nie przeszkadza Ci, że jest niepoprawna w regułach gramatycznych? Ciekawe.

8

Jedyny plus jego kampanii jest taki, że złote fragmenty chłopaki wyciągają z serialu


0

@Gall Rozróżniasz feminitywy niepoprawne językowo, czy chodziłeś do szkoły specjalnej?

18

@Szklaner Ministra xDD Co za patologiczne postepowanie z jezykiem polskim Bohaterka się znalazła, usunie w chrześcijańskiej wierze lekcje religii ze szkoły, pokłony.

0

@MesQueUnClub96 Na studniówce się pije

3

Idealny człowiek nie ist...


5

Dziś:
20:30 Eintracht - Borussia
Jutro:
16:00 Brendford - Liverpool
18:00 Juventus - Milan
18:30 Arsenal - Aston Villa
20:45 Atalanta - Napoli
21:00 Getafe - Barcelona
Brzmi dobrze ten rozkład

1

@Kidd 130 zarzutów, -15 punktów dla Evertonu, zamknięcie żylety i z przymrużeniem oka ban na dwa okienka transferowe, pora na cs'a

0

@LOPEZ16 Peaky Blinders, obejrzałem bez emocji dwa sezony

0

@Kamil.FCB10 2034 xD Kolejne wałki arabskich dziadów

0

@Danny Gaucho Nawet nie został zarejestrowany do gry w lidze arabskiej, w wieku 32 nie jest gotowy fizycznie do grania na pustyni xD

7

To coś osobistego xD Niesamowity kłamczuszek.
https://x.com/roodmurat/status/1880105028561826111

0

@Lionel_Messi10 Z Messim nigdy nie miał problemu i Leo go chyba lubi. Na pewno bym nie wierzył komuś kto za pieniądze się wypiął na Barce idąc do PSG, sądował się z nią i zdradzał swoją kobietę kiedy była w ciąży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?