0

Haha jaki szef, młody nie wie co się dzieje. Na lekcje tenisa przyszedł

0

@Encore Pokazał na Wimbledonie przeciwko Serbowi xD

0

Kobiecy spektakl się zrobił z tym serwisem

1

@agaFCB Do usłyszenia w 5 secie

0

Nie do zajechania dziadek jest

1

@gumaz Mam do 16, niech się wyrobią

1

@MesQueUnClub96 Bardzo dobry podwójny błąd serwisowy

0

Z 3h sobie jeszcze poodbijają

1

@Astad Tak, do 2030 klepnięte niby

4

Dzikusy i ich kultura, mogą pływać w pieniądzach, ale dalej będą tylko niecywilizowanym bydłem.
Brawo też dla klubów hiszpańskich i federacji, które pozwalają tam rozgrywać mecze.


3

Znalazłem zasługę wybitnej dyspozycji Novaka w 3 secie. GOAT wszedł do gry
https://static5.sport-centrum.pl/pol_pl_Sztuczny-lod-spray-ICEMIX-689_1_1.jpg

3

@agaFCB Zawsze tak piszesz, a później wygrywa xD

0

@Ascend Chyba nikt od Novaka nie oczekuje, że co wymianę będzie grał 30 piłek i biegał do wszystkiego

0

Tak naprawdę Alcaraz gra przeciętnie, jak sobie pamięcią sięgnę co za wymiany grał na tych kortach Djoko z Nadalem to tu nie ma czym się w ogóle zachwycać

0

@D10SLEO Idę pograć na Hiszpana, tu w 4 się nie skończy, a Novak jednak ma problem z poruszaniem się

1

@agaFCB Jak nie ma skoro nawet nie ruszał do skrótów niektórych xD

0

@A4ron Na Betclicu za kafla zagrasz i masz stówkę do przodu, ale w przypadku keczu i tak nie wejdzie xd

0

@agaFCB Przecież Djokovic gra już bez szans na wygraną xD

0

@mekston Wiem, ale to uparty człowiek i pewnie dogra

0

@MesQueUnClub96 Oby, 40 ziko mi przegra dziadek

0

Djokovic z forhendu z 3/4 kortu dwa razy wali w siatkę? No tak to mu nie życzę sukcesu

1

@MesQueUnClub96 Wyjdzie po latach jak u Armstronga

1

Szybko poszło z przerwą xD

0

@michal26 Dzisiaj bardziej warunki były przeszkodą dla Sabalenki, przetrwała i zapowiada się ciekawy mecz z Badosą, która wróciła w najlepszej wersji w nowym sezonie

2

@michal26 A to przepraszam w takim razie kolegę @mekston

1

Szybki powrót do turnieju następcy Rafy

0

@mekston Ty pisałeś, że będzie tie-break w meczu Sabalenki i już chciałeś wracać do tematu najlepszej na twardej nawierzchni, nie ma ludzi nieomylnych xD

2

@norbi77 Tak

0

Wszystko jasne, Alcaraz kończy turniej

0

@Encore Ja po 2.42 na Betclicu zagrałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?