Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha jaki szef, młody nie wie co się dzieje. Na lekcje tenisa przyszedł
0
@Encore Pokazał na Wimbledonie przeciwko Serbowi xD
0
Kobiecy spektakl się zrobił z tym serwisem
1
@agaFCB Do usłyszenia w 5 secie
0
Nie do zajechania dziadek jest
1
@gumaz Mam do 16, niech się wyrobią
1
@MesQueUnClub96 Bardzo dobry podwójny błąd serwisowy
0
Z 3h sobie jeszcze poodbijają
1
@Astad Tak, do 2030 klepnięte niby
4
Dzikusy i ich kultura, mogą pływać w pieniądzach, ale dalej będą tylko niecywilizowanym bydłem.
Brawo też dla klubów hiszpańskich i federacji, które pozwalają tam rozgrywać mecze.
3
Znalazłem zasługę wybitnej dyspozycji Novaka w 3 secie. GOAT wszedł do gry
https://static5.sport-centrum.pl/pol_pl_Sztuczny-lod-spray-ICEMIX-689_1_1.jpg
3
@agaFCB Zawsze tak piszesz, a później wygrywa xD
0
@Ascend Chyba nikt od Novaka nie oczekuje, że co wymianę będzie grał 30 piłek i biegał do wszystkiego
0
Tak naprawdę Alcaraz gra przeciętnie, jak sobie pamięcią sięgnę co za wymiany grał na tych kortach Djoko z Nadalem to tu nie ma czym się w ogóle zachwycać
0
@D10SLEO Idę pograć na Hiszpana, tu w 4 się nie skończy, a Novak jednak ma problem z poruszaniem się
1
@agaFCB Jak nie ma skoro nawet nie ruszał do skrótów niektórych xD
0
@A4ron Na Betclicu za kafla zagrasz i masz stówkę do przodu, ale w przypadku keczu i tak nie wejdzie xd
0
@agaFCB Przecież Djokovic gra już bez szans na wygraną xD
0
@mekston Wiem, ale to uparty człowiek i pewnie dogra
0
@MesQueUnClub96 Oby, 40 ziko mi przegra dziadek
0
Djokovic z forhendu z 3/4 kortu dwa razy wali w siatkę? No tak to mu nie życzę sukcesu
1
@MesQueUnClub96 Wyjdzie po latach jak u Armstronga
1
Szybko poszło z przerwą xD
0
@michal26 Dzisiaj bardziej warunki były przeszkodą dla Sabalenki, przetrwała i zapowiada się ciekawy mecz z Badosą, która wróciła w najlepszej wersji w nowym sezonie
2
@michal26 A to przepraszam w takim razie kolegę @mekston
1
Szybki powrót do turnieju następcy Rafy
0
@mekston Ty pisałeś, że będzie tie-break w meczu Sabalenki i już chciałeś wracać do tematu najlepszej na twardej nawierzchni, nie ma ludzi nieomylnych xD
2
@norbi77 Tak
0
Wszystko jasne, Alcaraz kończy turniej
0
@Encore Ja po 2.42 na Betclicu zagrałem