5

Bayern koncertowy oklep od sympatycznych Holendrów zebral

0

City z połowy wyjsc nie może xD

0

@FcPortoFan1999 Nie no nie będę Cie wykorzystywać, możesz dobre typy z Portugalii dać

1

Gundogan wyjdzie krytykować kolegów po meczu?

0

@FcPortoFan1999 Symbolicznie bliczka możesz mi wysłać, wyjdziesz na tym lepiej xDDD

0

@mekston To nie jest zart, Sinner to weźmie w najgorszym wypadku 3:1

0

@okiemtypera_lucaxx95 Włochy 2006 > wszystko inne

0

Barcola dobry świr, Kvara będzie ławę gryzł

0

Tak, palenie trawy jest zdrowe i nie odbiera rozumu


1

@partymaker Karme czuje xD

0

Cudowna strata najlepszego zawodnika zeszłego sezonu premier league Fodena

0

@Kamiloza91 Mizeria straszna

0

Cyrkowy nur i żółtko xD

3

Milan 1:0 Leao i wskakują do top8

0

@F3DO Wlacz sobie City z PSG zamiast rzadowych

1

@VamoSBarca88 Tak. Wystarczy że PSG nie wygra z City i ze Stuttgartem na wyjezdzie

0

@Who_you_mam Dla kogo dziwny? Garnacho chyba jest rozsądny i wie co się dzieje w Neapolu i kto nim rzadzi, woli zostać w Anglii, Adeyemi może we Włoszech się odnaleźć

23

Szacunek dla Wiktora, wie czego nie tolerujemy
https://zapodaj.net/images/ab2a31a10356a.jpg

0

Lipsk trochę za późno sobie o lidze mistrzów przypomnial :)

0

@marcin62 Póki co miałem jedynie takie coś, że pilka jak w paintballu się odbiła z prędkością światła i wpadła do mojej bramki xDD Nie jest źle ogólnie

2

@arasz1819 W United cały czas żyją czasami Fergusona i nadal wierzą, że dużo znaczą w Anglii. Kibice Arsenalu zachowują się obecnie podobnie. Już zapomnieli ile lat byli poza LM i gdzie się plasowali na koniec sezonu w lidze po Wengerze.

0

@GigiAmoroso Ma szybkie i płaskie uderzenia pod końcową linie, w dodatku kątowo świetnie gra, a dzięki szprycy również do wszystkiego dobiegnie, serwis również jeden z lepszych. Kompletny się obecnie wydaje na twardej

2

@GigiAmoroso Sinnera myślę, że tylko Djoko i Rafa w prime byliby na tym turnieju w stanie pokonać. Będę kibicował każdemu innemu niż Włochowi, nawet "słodkiemu" Saschy

3

@konrad1661 No i tam Mascherano go faulował jakby nie było


6

@blakkudium Jak on pozna panienki we Włoszech i nowe kluby to najprędzej zobaczą go na obiektach treningowych przed ostatnim meczem w sezonie

0

@Fido66 Nie lepiej samemu się wziąć za matematykę i statystyki zamiast na innych polegać? W sporcie wszystko jest możliwe i wiele wydarzeń jest ustawionych. Gdyby ktoś wygrywał sporo u buka to by się nie dzielił swoimi typami, poza jakimiś luźnymi kuponami na strefach

3

@Szklaner Dosyć drastyczny pomysł na samobójstwo, podziwiam za odwagę i głupotę

0

@Kinginiesta No akurat oni są ostatni, którzy powinni cokolwiek pisac o przekrętach, taki Juventus sprzed lat xD Sedzia był wczoraj tak słaby jak warunki na boisku zwyczajnie

2


Kibice rządowych i Barcelony pasują do siebie jak ćpun i towar. Niesamowita imba na Twitterze xD

1

@MOLESTA Czy Ci ludzie już nie potrzebują pomocy?




Czy Donald Tusk nie jest premierem?

Fałszywy kłamczuszek został wypunktowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?