Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bayern koncertowy oklep od sympatycznych Holendrów zebral
0
City z połowy wyjsc nie może xD
0
@FcPortoFan1999 Nie no nie będę Cie wykorzystywać, możesz dobre typy z Portugalii dać
1
Gundogan wyjdzie krytykować kolegów po meczu?
0
@FcPortoFan1999 Symbolicznie bliczka możesz mi wysłać, wyjdziesz na tym lepiej xDDD
0
@mekston To nie jest zart, Sinner to weźmie w najgorszym wypadku 3:1
0
@okiemtypera_lucaxx95 Włochy 2006 > wszystko inne
0
Barcola dobry świr, Kvara będzie ławę gryzł
0
Tak, palenie trawy jest zdrowe i nie odbiera rozumu
1
@partymaker Karme czuje xD
0
Cudowna strata najlepszego zawodnika zeszłego sezonu premier league Fodena
0
@Kamiloza91 Mizeria straszna
0
Cyrkowy nur i żółtko xD
3
Milan 1:0 Leao i wskakują do top8
0
@F3DO Wlacz sobie City z PSG zamiast rzadowych
1
@VamoSBarca88 Tak. Wystarczy że PSG nie wygra z City i ze Stuttgartem na wyjezdzie
0
@Who_you_mam Dla kogo dziwny? Garnacho chyba jest rozsądny i wie co się dzieje w Neapolu i kto nim rzadzi, woli zostać w Anglii, Adeyemi może we Włoszech się odnaleźć
23
Szacunek dla Wiktora, wie czego nie tolerujemy
https://zapodaj.net/images/ab2a31a10356a.jpg
0
Lipsk trochę za późno sobie o lidze mistrzów przypomnial :)
0
@marcin62 Póki co miałem jedynie takie coś, że pilka jak w paintballu się odbiła z prędkością światła i wpadła do mojej bramki xDD Nie jest źle ogólnie
2
@arasz1819 W United cały czas żyją czasami Fergusona i nadal wierzą, że dużo znaczą w Anglii. Kibice Arsenalu zachowują się obecnie podobnie. Już zapomnieli ile lat byli poza LM i gdzie się plasowali na koniec sezonu w lidze po Wengerze.
0
@GigiAmoroso Ma szybkie i płaskie uderzenia pod końcową linie, w dodatku kątowo świetnie gra, a dzięki szprycy również do wszystkiego dobiegnie, serwis również jeden z lepszych. Kompletny się obecnie wydaje na twardej
2
@GigiAmoroso Sinnera myślę, że tylko Djoko i Rafa w prime byliby na tym turnieju w stanie pokonać. Będę kibicował każdemu innemu niż Włochowi, nawet "słodkiemu" Saschy
3
@konrad1661 No i tam Mascherano go faulował jakby nie było
6
@blakkudium Jak on pozna panienki we Włoszech i nowe kluby to najprędzej zobaczą go na obiektach treningowych przed ostatnim meczem w sezonie
0
@Fido66 Nie lepiej samemu się wziąć za matematykę i statystyki zamiast na innych polegać? W sporcie wszystko jest możliwe i wiele wydarzeń jest ustawionych. Gdyby ktoś wygrywał sporo u buka to by się nie dzielił swoimi typami, poza jakimiś luźnymi kuponami na strefach
3
@Szklaner Dosyć drastyczny pomysł na samobójstwo, podziwiam za odwagę i głupotę
0
@Kinginiesta No akurat oni są ostatni, którzy powinni cokolwiek pisac o przekrętach, taki Juventus sprzed lat xD Sedzia był wczoraj tak słaby jak warunki na boisku zwyczajnie
2
Kibice rządowych i Barcelony pasują do siebie jak ćpun i towar. Niesamowita imba na Twitterze xD
1
@MOLESTA Czy Ci ludzie już nie potrzebują pomocy?
Czy Donald Tusk nie jest premierem?
Fałszywy kłamczuszek został wypunktowany