Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahaha, jaki wylew debiutanta xDD
1:0 Chelsea
0
@Popitek12 Wszystkie
0
Manita Bournemouth nad Nottingham :o
0
@partymaker Oni tam kose mają ze sobą, De Bruyne często na boisku krzyczał żeby się przymknął xD
4
Oba nowe nabytki City w pierwszym składzie, trzeba to zobaczyć
1
@Marian_Pazdzioch Bundesliga/Premier league
1
Kalafior gol i 1:0 dla Arsenalu
0
@Pnog37 Tu powinna być bezpośrednia czerwona
1
Jaki oszołom z Wolves xD 10 na 10
1
@MesQueUnClub96 Wawrinke
0
Co Olivier wlasnie zrobił, że dal za przerwanie kontry czerwoną kartkę xDDD
0
@GigiAmoroso Co jeśli Borussia powinna zawsze grać w 10?
2
@A4ron Myślę, że dla kibiców więcej znaczyła gra w PL, to inny wymiar piłki
1
Liverpool kolejny kroczek do tytułu, zapowiada się najszybszy mistrz od dawna w Anglii
1
Isak wraca do strzelania @Mitch_Atleta możesz się uśmiechnąć
3
Bednarek gol przeciwko Newcastle, prime właczył
0
Samedo piękne ciastko rzucił, Sarabia spartaczył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Wirtz :o
1
@July_6_BcN O tyle dobrze, że bez mandatu się obyło, bo już chciałem im proponować żeby przestali mi tyłek zawracać :)
0
@July_6_BcN Zmien znajomych Julia, masakra
0
@Szklaner Zaraz obejrze ;D
0
@Szklaner Który to odcinek? XD
0
@FanBarcYxD Stanąłem w lesie w drodze na marerial i akurat za mną jechali xd
I od razu pesel
@July_6_BcN wiesz co zastanowię się z tym prezentem
0
@July_6_BcN eh, spadaj
0
@July_6_BcN Ale ja tylko paliłem sobie w drodze do pracy rano, a teraz przeszedłem przez drogę bez pasów xd
0
Byliście 2 razy spisani przez policję jednego dnia? Bo mi dziś się udało xD
1
@Kgorecki2500 W Ameryce Kanye West startował z chorymi pomysłami i dostal parę procent, więc skad to zdziwienie xd
Edit: Przepraszam uzyskał 60 tyś głosów xDD
1
@Gronek Byli zajęci matactwem pieniążków Polaków
1
@BorzyKrzys Polski wymiar sprawiedliwości, a szarego człowieka jak mnie spisują za to że po ciemku sam chodzę spacerkiem xD