Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj Barca, a dzis Eintracht, dziady
0
Ale stypa w tej LE
0
@Michael24 Najlepszy zawodnik według flashscore, forma na mundial rzeźbiona
1
@July_6_BcN Myślisz, że Popitek już rozpinał stanik kobiecie?
1
@GigiAmoroso Zverev przyzwoicie
2
@mordini123 U somsiada pod blokiem, wystarczy trochę sprytu i brak kamer
0
@MesQueUnClub96 Niesamowite, że Rafa z takim przeciętnym serwisem w porównaniu do Novaka i Federera tyle wygral
1
@MateS Jakie dzien dobry?!
0
@MesQueUnClub96 Tak naprawdę chcial mu przyłożyć
20
Klasa
0
@July_6_BcN Babcia ma rację. Jest maksymalnie 10 stopni to nie pogoda na bluzę xD
0
@Derean Często jest tak w dwumeczach, City grało rok w rok futbol totalny, gdzie dominowali w Anglii oporow, a przychodził mecz z jakimś Monaco, czy też Atletico i odpadali. Dlatego LM jest taka wyjątkowa, bo liczy się dyspozycja dnia, ale też za dobrze Interowi nie życzę.
@Mitch_Atleta Tak, tylko to nie jest odpowiedni moment w sezonie żeby grać na maksa w każdym meczu i spuchnąć w kluczowym momencie sezonu, a Inter walczy o ligę między innymi
1
Jak się uczepili tego Interu w LM, bo 100 goli nie strzelili xDD Inzaghi amator, bo w każdych rozgrywkach żył nie wypruwają nie zadowalając januszy zza ekranu telewizorka. To nic, że w lidze mają 55 goli czyli więcej od drugiej Atalanty o 7 i obok Napoli najmniej straconych bramek grając bardzo skutecznie. Na pewno ktoś za 3 lata będzie pamiętał o ofesywnej grze Barcelony jak dostaną w 1/8 w łeb od PSG odpukać, to się liczy
1
@Filipem Arsenal zajął 3 miejsce i dostaje Juve, bądź Milan, a potem Leverkusen xD Worth
0
@Filipem A już wiadomo kto z kim w 1/8 zagra i 1/4?
0
@Derean Też bym pograł w fife 13 z samymi złotymi kartami, ale co zrobić:D
@Kgorecki2500 Za drogie kartky Panie z ligi hiszpańskiej
@BulaKG Ten Dunk mega op na ŚO grałem nim w drafcie i nie odstawał od TOTY Van Dijka xD
2
@July_6_BcN A jaka była z nim roznica w bramce? Klekal na kolanko, albo nie reagował nawet jak pilka wpadała do bramki xD Jestem ciekaw, czy przy 1 golu dla Atalanty w ogóle by się rzucił
0
@kuz XD Widać, że nie masz pojęcia na temat zegarków, obejrzyj sobie jak rozbierają i naprawiają różne drogie zegarki i jaka roznica jest w mechanizmach
0
Powoli to zaczyna jakoś wyglądać, a u was jak składy? Dodam, że gram od 2 lig weekendowych
https://zapodaj.net/images/8f86a91532d5c.jpg
0
@Safrani Lubimy sobie dokuczać z Krzychem
2
@Cvzx Idol, czekam na zaproszenie do kanału sportowego, wyobrażam sobie jak z Borkiem nawzajem się łapią za rękę, albo udo xD
0
@Ziemny Krzychu jeszcze telefonu uzywa na korbkę
0
Czy jeszcze dziś w FC można niebieskie karty trafić?
3
@ranger3120 Multiliga by na takim jak złoto wleciała
1
Gdybym miał wybrać ostatnią rzecz przed śmiercią do obejrzenia, to byłoby to
https://x.com/souljazyczu/status/1884590003608498619
9
Jak głupi potrafią być ludzie, gdy czują się zbyt bezpiecznie
0
Dobra jeszcze City i kupon na zielono
Kovacic jak po swoje poszedl
0
Dobra druga połowa wlatuje tylko City, tam będzie grubo
0
City hahahahahahahaha
0
Araujo podpisał kontrakt i gra jak b klasowiec