0

Wczoraj Barca, a dzis Eintracht, dziady

0

Ale stypa w tej LE

0

@Michael24 Najlepszy zawodnik według flashscore, forma na mundial rzeźbiona

1

@July_6_BcN Myślisz, że Popitek już rozpinał stanik kobiecie?

1

@GigiAmoroso Zverev przyzwoicie

2

@mordini123 U somsiada pod blokiem, wystarczy trochę sprytu i brak kamer

0

@MesQueUnClub96 Niesamowite, że Rafa z takim przeciętnym serwisem w porównaniu do Novaka i Federera tyle wygral

1

@MateS Jakie dzien dobry?!

0

@MesQueUnClub96 Tak naprawdę chcial mu przyłożyć

20

Klasa

0

@July_6_BcN Babcia ma rację. Jest maksymalnie 10 stopni to nie pogoda na bluzę xD

0

@Derean Często jest tak w dwumeczach, City grało rok w rok futbol totalny, gdzie dominowali w Anglii oporow, a przychodził mecz z jakimś Monaco, czy też Atletico i odpadali. Dlatego LM jest taka wyjątkowa, bo liczy się dyspozycja dnia, ale też za dobrze Interowi nie życzę.
@Mitch_Atleta Tak, tylko to nie jest odpowiedni moment w sezonie żeby grać na maksa w każdym meczu i spuchnąć w kluczowym momencie sezonu, a Inter walczy o ligę między innymi

1

Jak się uczepili tego Interu w LM, bo 100 goli nie strzelili xDD Inzaghi amator, bo w każdych rozgrywkach żył nie wypruwają nie zadowalając januszy zza ekranu telewizorka. To nic, że w lidze mają 55 goli czyli więcej od drugiej Atalanty o 7 i obok Napoli najmniej straconych bramek grając bardzo skutecznie. Na pewno ktoś za 3 lata będzie pamiętał o ofesywnej grze Barcelony jak dostaną w 1/8 w łeb od PSG odpukać, to się liczy

1

@Filipem Arsenal zajął 3 miejsce i dostaje Juve, bądź Milan, a potem Leverkusen xD Worth

0

@Filipem A już wiadomo kto z kim w 1/8 zagra i 1/4?

0

@Derean Też bym pograł w fife 13 z samymi złotymi kartami, ale co zrobić:D
@Kgorecki2500 Za drogie kartky Panie z ligi hiszpańskiej
@BulaKG Ten Dunk mega op na ŚO grałem nim w drafcie i nie odstawał od TOTY Van Dijka xD

2

@July_6_BcN A jaka była z nim roznica w bramce? Klekal na kolanko, albo nie reagował nawet jak pilka wpadała do bramki xD Jestem ciekaw, czy przy 1 golu dla Atalanty w ogóle by się rzucił

0

@kuz XD Widać, że nie masz pojęcia na temat zegarków, obejrzyj sobie jak rozbierają i naprawiają różne drogie zegarki i jaka roznica jest w mechanizmach

0

Powoli to zaczyna jakoś wyglądać, a u was jak składy? Dodam, że gram od 2 lig weekendowych
https://zapodaj.net/images/8f86a91532d5c.jpg

0

@Safrani Lubimy sobie dokuczać z Krzychem

2

@Cvzx Idol, czekam na zaproszenie do kanału sportowego, wyobrażam sobie jak z Borkiem nawzajem się łapią za rękę, albo udo xD

0

@Ziemny Krzychu jeszcze telefonu uzywa na korbkę

0

Czy jeszcze dziś w FC można niebieskie karty trafić?

3

@ranger3120 Multiliga by na takim jak złoto wleciała

1

Gdybym miał wybrać ostatnią rzecz przed śmiercią do obejrzenia, to byłoby to
https://x.com/souljazyczu/status/1884590003608498619

9

Jak głupi potrafią być ludzie, gdy czują się zbyt bezpiecznie

0

Dobra jeszcze City i kupon na zielono
Kovacic jak po swoje poszedl

0

Dobra druga połowa wlatuje tylko City, tam będzie grubo

0

City hahahahahahahaha

0

Araujo podpisał kontrakt i gra jak b klasowiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?