Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy dalej jest ta zasada, że najlepsze ligi będą miały po dodatkowym miejscu w LM?
5
Cold Palmer na 2:1 po rykoszecie, ale gra Chelsea od jakiegoś czasu mocno srednia
6
Manchester 200 mln w zimowym okienku wydane, 130 zarzutów i za grosz wstydu
6
Dla niewtajemniczonych robi to spore wrażenie
4
@Arden Donald Tusk
https://www.money.pl/gospodarka/3-mld-zl-nie-dla-tvp-a-dla-chorych-na-raka-jest-twardy-zapis-6978655367318496a.html
0
@Encore Liverpool przejedzie się po Tottenhamie w czwartek. Ciekawe jak na Arsenal ta wygrana z City wpłynie w kontekście odrabiania dwóch goli na wyjezdzie
0
@Seledynowy Na pewno skończą z zakazami transferowymi
0
@Encore United z Kurami chwytają się brzytwy żeby jakoś poprawić swoje wyniki
0
@MOLESTA W tamtym sezonie radził sobie dobrze, w tym słabiutko. To i tak tylko wypożyczenie, ale może w Anglii będzie śmigał gdzie jest więcej miejsca
@Encore Półroczne wypożyczenie
3
@Encore z Bayernu talenciak
0
United przegrywa nawet poza boiskiem i Tel klepnięty przez Tottenham xDDD
0
@BulaKG xDDD Do spania
0
@BulaKG Jestem mocno zdziwiony, że bardzo dobrze wygląda, oby nie przedawkował nigdy :D
3
Yung Lean? GOAT
0
@D10SLEO A dobra puchary są, no to klasa
0
Człowiek się tak przyzwyczaił do piłki co 3 dni, że trudno będzie wytrzymać teraz do weekendu :D
2
@BorzyKrzys Ibra zawstydzony, a po jego prezentacji miałem niezłą pompę
3
@FCB_dimiC Lepsze to od 130 zarzutów
5
@FCB_dimiC Powinni po upokorzeniu ich przed własnymi kibicami siąść zrozpaczeni i użalać się, że przez dwa lata z rzędu zdobyli wicemistrzostwo, ale wy smutasy jesteście masakra xD
Zakaz radości po wygranych jeśli się nie zdobywa dwóch trofeów na sezon :D
2
@FCB_dimiC W bezpośredniej? Od 2 lat City nie może wygrać z Arsenalem
5
Zdjęcie lutego w piłce
2
Ale bramka z tyłka dla Bilbao
0
@BorzyKrzys Łzy w oczach?
1
Napoli 1:0 Spinazzola, pięknie to zrobił lobikiem. Conte idzie po swoje, a mieli potwornie ciezki terminarz
1
Komentatorzy w Serie A top, karny jest jak sędzia gwiźnie xD
1
@agaFCB Trochę zbyt emocjonalnie do tego podeszłaś, oznaczył Cie to z ciekawości zerknąłem czy coś pisałaś po tamtym meczu, bo nie widziałem żadnych Twoich komentarzy, powodzenia w prywatnych sprawach
0
@VinDiesel Dzisiaj myślę, że jak najbardziej
1
@pero1983 @DonCarletto okej dzięki;D
3
@Luciano99 Ty ludzi na manowce tylko sprowadzasz..
https://zapodaj.net/images/d11e79c99311c.jpg
Muszę się napić
2
@mekston Ma moja krew na rękach, moje 75 zł....