0

Retegui 18 goli w lidze, robi im się napad w kadrze, Kaen też wybitny sezon

2

@Safrani Bardzo atrakcyjna po objęciu rządów przez Donalda Tuska

0

City wyrównuje po rykoszecie i to jest bramka Uzbeka na to wygląda

0

Savinho czyta 3 ligowiec jak książkę dla dzieci xD

1

Celta żałosny poziom gry xD

1

@fart McTominay też błyszczy w Serie A po odejściu z United, to samo było z Di Maria, Sanchezem, Depayem i innymi :D

0

@MesQueUnClub96 No tak jest wyższy nie przeczę.

7

@MesQueUnClub96 Celne słowa o Lukebakio

43

Zawsze bawi


1

Fabregas > Motta

1

Monaco na 1:1 z PSG, po stracie Gruzina i odpuszczeniu krótkiego słupka przez Donnarumme xD

0

Ale parada bramkarza Juve, to powinno być 1:0 dla Como

6

@MesQueUnClub96 Też lubię wysokie dziewczyny

10

@MesQueUnClub96 Chora to była praktyka ograniczania swobody ludziom

5

Byłem u dentysty z bolącym zębem i cóż muszę brać najpierw tydzień antybiotyk, ale za to wyrwał mi korzeń który mi został, więc nie boli mnie z jednej strony, ale z dwóch, polepszyłem sobie xD

0

@Jakchcesz Jak zaczniesz liczyć ilość razy onanizacji to daj znać też się pochwalę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Sulimo Tutaj wiara pisala, że przestaje oglądać mecze, bo drużyna Xaviego nie wygrywała każdego meczu i brzydko grają

7

@MesQueUnClub96 Cafu, Lahm, czy Cole mają inne zdanie. Moim zdaniem żeby grać jako boczny obrońca trzeba charakteryzować się tytaniczną wytrzymałością, dla mnie to najbardziej wydolnościowa pozycja na boisku

9

@cules100pro Chce usłyszeć o takiej sytuacji z Deportivo

3

Jak się czujecie zyc w czasach w których dwóch białych jest najlepszych w NBA? :)


25

Lubię, że nie owija w bawełnę, jest świadomy błędów i tego, że za dużo do bronienia nie ma okazji. Na pewno przyjdzie mecz w LM w ktorym zagra wybitnie

6

To jest czerwona, po co taki bandyta ma grać?

1

@blakkudium Perfekcja, pajęczyna zdjęta

3

Tottenham zero tituli xDDDD Bramkarz zrobil to samo co Szczęsny

1

Torres złota pilka

1

@krzywy Son jest fatalny w tym sezonie

0

@Gibbon_FCB Moim zdaniem tak

1

@Gibbon_FCB Finały rządzą się swoimi prawami, ale no angielską Pogoń potrafi wszystko zaprzepaścić :D

4

Zobaczymy, czy Tottenham się zbliży do jakiegoś trofeum w końcu, w finale Newcastle, więc rywal do ugryzenia dla nich, tylko coś nosem czuje szybką bramkę Liverpoolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?