Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Prestiżowy, o ile topka drugim składem do 1/4, lub 1/2 awansuje
0
@Encore Widzisz jakie składy wystawiają najlepsze drużyny jak Liverpool?
0
@Encore Tylko nikt oprócz United i 2/3 ligowcow tego poważnie nie traktuje
0
Na bramce Hazard, dla tych co dorzucili na podbitkę Liverpool dziś xD
1
Efekt Puchacza jest niesamowity
0
@Encore No i Djoko
0
Podobał Ci się komentarz na temat rzeźby Alcaraza i czy robi na Tobie wrażenie? @MesQueUnClub96
0
@MesQueUnClub96 Wczoraj też Alcaraz późno się rozkręcił i właśnie przelałemuje rywala xD
0
@Cule1234 Lewus pójdzie w ślady Wikinga?
https://koreajoongangdaily.joins.com/data/photo/2023/07/29/cf2d9d1f-b30c-4b45-8639-5ffaed850f0f.jpg
1
@Bykunn Ale nie oferujemy 2k+ euro zasiłku jak nasi sąsiedzi :)
0
@FcPortoFan1999 Szczęściarzami dzieku temu, że do najbogatszych nie należymy :)
0
@MesQueUnClub96 Zasugerowałeś, że Bayern dostaje za darmo, więc udowodnij zamiast odwracać kota ogonem
5
Jaki strach, bezsilność, brak nadziei i piekło w głowie muszą przeżywać te wszystkie dzieci i kobiety będące ofiarami przerażających śmierci
0
@MesQueUnClub96 Pokaż w takim razie te karne które Bayern dostaje zapalenia darmo
1
@MesQueUnClub96 To niech przestaną faulować rywale
5
Messi dwie asysty i gol, ale to wygląda gorzej niż osiedlowa gierka randomow xD
2
@Rhino Federer prime robil każdego na miękko poza Nadalem na ziemi xD
0
@Czajka90 A ja w Ane De Armas, ja i Real mamy podobne szanse
1
@LukaszFan Współczuję ludziom którzy regularnie słodycze jedzą :D
@Bocheno1 No troszkę przez rok się przytyło
0
Pomniejszyli Kinder bueno, czy mi się tylko wydaje?
0
@FcPortoFan1999 Tsitsipas z latte w ręku uśmiechnął się po 1 secie nieśmiale
1
@GeneralXavi Na pewno mysli o naszym przyjacielu z Rambli gdy wsiada do Lambo za 3 bańki :D
0
@MesQueUnClub96 Jacy "my"? On gra dla siebie xD
0
Ajaj, no to człowiek za bardzo się poczuł xD
0
Piekna wymiana i wygrana Huberta
0
@Encore Koksiarz chyba faworyt ogromny na Wimbledonie
0
@BorzyKrzys Zbyt duże ryzyko załamaniem nerwowym podczas słuchania jej muzyki
0
@Encore Jeszcze mu Novak na RG wklepie
0
Alcaraz dostanie takie lanie, że wakacje dluzsze od gry zrobi
0
@MesQueUnClub96 Powiedz to feministkom :)