Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sędzia doliczył 5 minut, a w 98 strzela Everton xD
1
@PatrykBarca Niby czemu? Są już w finale Carabao CUP, w LM też idą jak walec. Na razie to Raphina musi cokolwiek wygrać
0
@FcPortoFan1999 A bez kontrowersji powinna wtedy wygrać
0
Pięknie kreci ten z 26 u Holendrów
2
Można wiele zarzucić Edycie Górniak, ale talent muzyczny to ona w tym kraju miała jak mało kto
1
@adi7adi8 Obie w nienajlepszej swojej formie, Ryba jej nie leży, więc też zacięty mecz się szykuje
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@ranger3120 Młode i silne organizmy mogą na takiej diecie długo funkcjonować, problemy rodzą się z czasem :D
0
@barcelonaLM PiS takie eldorado mialo i tak się pewnie czuli, że jeszcze gorzej by było, ale tu na nic dobrego się też nie zanosi w dłuższej perspektywie
7
@barcelonaLM Najlepsi na świecie, nikt nas nie ogra!!! Dawać tych imigrantów, kim są ustalimy później!!
0
@takisobiektos Szok, że Iga czasem nawet nie reaguje na kierunek, dobra jest Noskova
0
@takisobiektos Rzeczyście, już tragicznie przy swoim serwisie Świątek...
1
@Kapitan hawk Ale to pchanie madryciakow do ZP jest chore.
Za samo zachowanie nie powinni brać brani pod uwagę w tym plebistycie
0
Czesce pary już brakuje :D Będzie hit w 1/4
0
@partymaker Jesus drugi raz ACL, po karierze.
0
@maroon Skonczyl karierę 2 sezony temu w wieku 33 lat
1
@Kidd Zaraz w LM dostaną Bayer/Bayern, czy Inter i wakacje :D
2
@Kidd Trossard na 9, młody Skelly na LS, Sterling PS i Calafiori z Tierneyem LO.
2
@Kidd xDDDD Cały podstawowy atak się posypał jak domek z kart. Podobno Saka ma wrócić w marcu, ciekawe.
0
@esem91 Cóż za przypadek, bo w Berlinie Mohammed
0
@TheNekro94 Lepsze to od polityków :D
1
@Encore @Jonyx a @Marian_Pazdzioch ?
0
@takisobiektos Po wczorajszym meczu z Fręch tylko postawienie na Ukrainkę wchodziło w grę, no i się sprawdza
0
Iga pełna zbroja przed Rybakiną, więc dziś odpadnie
0
@Encore Joe Golberga też bym dał, jeszcze Madsa w Hannibalu
2
@MesQueUnClub96 Faworyt do życzenia im ostatnich miejsc
1
@Encore Dexter top1
1
@Luciano99 Ale on jest genetycznie z innej gliny od reszty Szwedów ulepiony!!!
2
@GeneralXavi W dodatku dzieciaki potrafią tym nielubianym robić przykre żarty w ten dzień
0
@MesQueUnClub96 Lubiłem oglądać jego grę, jak i tamten Milan