2

Sędzia doliczył 5 minut, a w 98 strzela Everton xD

1

@PatrykBarca Niby czemu? Są już w finale Carabao CUP, w LM też idą jak walec. Na razie to Raphina musi cokolwiek wygrać

0

@FcPortoFan1999 A bez kontrowersji powinna wtedy wygrać

0

Pięknie kreci ten z 26 u Holendrów

2

Można wiele zarzucić Edycie Górniak, ale talent muzyczny to ona w tym kraju miała jak mało kto





1

@adi7adi8 Obie w nienajlepszej swojej formie, Ryba jej nie leży, więc też zacięty mecz się szykuje

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@ranger3120 Młode i silne organizmy mogą na takiej diecie długo funkcjonować, problemy rodzą się z czasem :D

0

@barcelonaLM PiS takie eldorado mialo i tak się pewnie czuli, że jeszcze gorzej by było, ale tu na nic dobrego się też nie zanosi w dłuższej perspektywie

7

@barcelonaLM Najlepsi na świecie, nikt nas nie ogra!!! Dawać tych imigrantów, kim są ustalimy później!!

0

@takisobiektos Szok, że Iga czasem nawet nie reaguje na kierunek, dobra jest Noskova

0

@takisobiektos Rzeczyście, już tragicznie przy swoim serwisie Świątek...

1

@Kapitan hawk Ale to pchanie madryciakow do ZP jest chore.
Za samo zachowanie nie powinni brać brani pod uwagę w tym plebistycie

0

Czesce pary już brakuje :D Będzie hit w 1/4

0

@partymaker Jesus drugi raz ACL, po karierze.

0

@maroon Skonczyl karierę 2 sezony temu w wieku 33 lat

1

@Kidd Zaraz w LM dostaną Bayer/Bayern, czy Inter i wakacje :D

2

@Kidd Trossard na 9, młody Skelly na LS, Sterling PS i Calafiori z Tierneyem LO.

2

@Kidd xDDDD Cały podstawowy atak się posypał jak domek z kart. Podobno Saka ma wrócić w marcu, ciekawe.

0

@esem91 Cóż za przypadek, bo w Berlinie Mohammed

0

@TheNekro94 Lepsze to od polityków :D

1

0

@takisobiektos Po wczorajszym meczu z Fręch tylko postawienie na Ukrainkę wchodziło w grę, no i się sprawdza

0

Iga pełna zbroja przed Rybakiną, więc dziś odpadnie

0

@Encore Joe Golberga też bym dał, jeszcze Madsa w Hannibalu

2

@MesQueUnClub96 Faworyt do życzenia im ostatnich miejsc

1

@Encore Dexter top1

1

@Luciano99 Ale on jest genetycznie z innej gliny od reszty Szwedów ulepiony!!!

2

@GeneralXavi W dodatku dzieciaki potrafią tym nielubianym robić przykre żarty w ten dzień

0

@MesQueUnClub96 Lubiłem oglądać jego grę, jak i tamten Milan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?