Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ćwiczenie w kapciach, bardzo mądre xD
4
Włoski makaroniarz do końca sezonu będzie beczał, ironią losu byłoby gdyby City jutro po niesłusznych dwóch karnych wywaliło ten bucowaty klubik
65
@Coutinho007 Tak, a Celtic i Rangersi grają w premier league od dekady
1
Luźna bramka w debiucie przeciwko rządowym, wczoraj skonczyl 43 lata
0
@VegetaPolska brak wiadomo czego Cię nie dobija?
7
@xvcWinterSoldier Nawet był jakiś wywiad na stronie głównej i wiara utopiła się prawie we łzach i frustracji xD
6
@Encore Ja bym probowal z Fellainim na 9, ktoś pomysli jeszcze, że Zirkze formę złapał
2
@daniel32778 Akurat wielu trenerów płacze po meczach tylko akurat nie słyszysz o tym, bo kogo obchodzi co ma do powiedzenia trener Leganes, czy Sociedad
5
@Karzel Powtarzach idiotyzmy za które zawodnik został wyrzucony z boiska i zdziwionego udajesz
4
Idealne rozwiązanie do podsumowania tragicznego roku
4
Szykuje się dobry sezon dla Leclerca
1
@Michael24 Tak, idealna jest
1
Zwyciężczyni i finalistka z Doha odpadają w 1 rundzie w Dubaju, tak jak Łotyszka, Amerykanka Anisimowa poległa w dwóch setach 2:6 3:6. Kobiecy tenis w najlepszym wydaniu ;D
4
Raphina to ziomek @Popitek12
0
@LOPEZ16 Gdzie mu do Isco, inny kaliber pilkarza
1
@jacobFCB Bardzo, że normalni ludzie udają roboty
4
@Ryoumen Męczennik w Arabii coraz bliżej
0
@FcPortoFan1999 Gdybym miał z uwagą czytać wszystko co pisze...
0
@FcPortoFan1999 Mnie Dodi? Pierwsze słyszę
1
@karolszymek Gulf IV w gnoju, ewentualnie Passat b5
0
@FcPortoFan1999 Jak piszesz "Krzychu" to oznaczaj @BorzyKrzys ○°●
1
@karolszymek Wszystko single player dla mnie to nuda niebywała, jedynie rozgrywka online mnie wciąga jak wiem, że po drugiej stronie jakiś Michałek traci nerwy przeze mnie
0
Ostapenko szybko wróciła do swojej optymalnej formy i odpadła w 1 rundzie w Dubaju z kwalifikantką Uchijama :D
0
@Comentateiro Ja jem tarczyńskiego naturalne i jest w pytę, ewentualnie biała cienka kiełbasa
5
@zazaraza powiem krótko: wymiar pracy 8 godzin, umowa o dzieło, 12 złotych z metra.
8
Kino xDD
19
@urbipl Nie mordo, Donald Tusk by nie oszukał, co Ty, on by nie sciemnial, nie wierzę w to
0
O Neymar w nocy gol i asysta, powrót pewny
1
@Coutinho007 Przed sezonem jak się wejdzie na stronę United to ma się wrażenie, że będą grać o finał LM i o mistrza xD
3
@LukaszFan A mi nie, pyszowata fanbaza