0

@Encore Ćwiczenie w kapciach, bardzo mądre xD

4

Włoski makaroniarz do końca sezonu będzie beczał, ironią losu byłoby gdyby City jutro po niesłusznych dwóch karnych wywaliło ten bucowaty klubik

65

@Coutinho007 Tak, a Celtic i Rangersi grają w premier league od dekady

1

Luźna bramka w debiucie przeciwko rządowym, wczoraj skonczyl 43 lata


0

@VegetaPolska brak wiadomo czego Cię nie dobija?

7

@xvcWinterSoldier Nawet był jakiś wywiad na stronie głównej i wiara utopiła się prawie we łzach i frustracji xD

6

@Encore Ja bym probowal z Fellainim na 9, ktoś pomysli jeszcze, że Zirkze formę złapał

2

@daniel32778 Akurat wielu trenerów płacze po meczach tylko akurat nie słyszysz o tym, bo kogo obchodzi co ma do powiedzenia trener Leganes, czy Sociedad

5

@Karzel Powtarzach idiotyzmy za które zawodnik został wyrzucony z boiska i zdziwionego udajesz

4

Idealne rozwiązanie do podsumowania tragicznego roku


4

Szykuje się dobry sezon dla Leclerca


1

@Michael24 Tak, idealna jest

1

Zwyciężczyni i finalistka z Doha odpadają w 1 rundzie w Dubaju, tak jak Łotyszka, Amerykanka Anisimowa poległa w dwóch setach 2:6 3:6. Kobiecy tenis w najlepszym wydaniu ;D

4

Raphina to ziomek @Popitek12


0

@LOPEZ16 Gdzie mu do Isco, inny kaliber pilkarza

1

@jacobFCB Bardzo, że normalni ludzie udają roboty

4

@Ryoumen Męczennik w Arabii coraz bliżej

0

@FcPortoFan1999 Gdybym miał z uwagą czytać wszystko co pisze...

0

@FcPortoFan1999 Mnie Dodi? Pierwsze słyszę

1

@karolszymek Gulf IV w gnoju, ewentualnie Passat b5

0

@FcPortoFan1999 Jak piszesz "Krzychu" to oznaczaj @BorzyKrzys ○°●

1

@karolszymek Wszystko single player dla mnie to nuda niebywała, jedynie rozgrywka online mnie wciąga jak wiem, że po drugiej stronie jakiś Michałek traci nerwy przeze mnie

0

Ostapenko szybko wróciła do swojej optymalnej formy i odpadła w 1 rundzie w Dubaju z kwalifikantką Uchijama :D

0

@Comentateiro Ja jem tarczyńskiego naturalne i jest w pytę, ewentualnie biała cienka kiełbasa

5

@zazaraza powiem krótko: wymiar pracy 8 godzin, umowa o dzieło, 12 złotych z metra.

8

Kino xDD


19

@urbipl Nie mordo, Donald Tusk by nie oszukał, co Ty, on by nie sciemnial, nie wierzę w to

0

O Neymar w nocy gol i asysta, powrót pewny

1

@Coutinho007 Przed sezonem jak się wejdzie na stronę United to ma się wrażenie, że będą grać o finał LM i o mistrza xD

3

@LukaszFan A mi nie, pyszowata fanbaza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?