La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

8



Man Utd.

2

@blakkudium Żarty żartami, ale aż mi trochę szkoda kibiców MU. Legendarny klub, kilkanaście lat temu najlepsi w Anglii, a później stali sie memem.


3

@LukaszFan A mi nie, pyszowata fanbaza

0

@Eklerek Który wielki klub takiej nie ma? Rywale pewnie to samo mówią o nas :)

1

@LukaszFan Tylko, że United już nie jest wielkim klubem.

1

@Eklerek Ta FB to masakra... Oni nadal chyba myślą, że są niewiadomo kim, dlatego większość kibiców w Anglii ich nie trawi.. Takie dla mnie to jest Real w Premier League.

1

@Coutinho007 Przed sezonem jak się wejdzie na stronę United to ma się wrażenie, że będą grać o finał LM i o mistrza xD

0

@Eklerek Cóż tam to się czas dla nich zatrzymał i myślą pewnie, że dalej ich trenerem jest SAF i nagle w trakcie sezonu weryfikacja i płacz.. może się odbiją ale to jest magiczne miejsce... kto tam nie idzie czy trener czy zawodnik ginie w marazmie i pochłania go kryzys klubu niczym Bangkok turystów. Przykład MU to jak nową Pralkę i TV dać do meliny takiej najgorszej i podłączyć pod kradziony prąd gdzie zginą wśród syfu, rzygowin i brudu. Ja bardziej jestem za LFC w Anglii być może dlatego też niezbyt mi szkoda MU :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?