2

@Encore 70h +/-

40

@Luciano99 Mordo ile zarzutów? Na 20 kolejnych nawet nikt nie zwroci uwagi, podpisuj tu i tam

2

@maroon Tak tylko się odniosłem, że niektórzy mają wymyślony problem. Nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek w Polsce, czy we Włoszech po np. wygranej Romy nad Interem 5:1 napisał prześmiewczo, że mogą sobie do gabloty wstawić jako trofeum, dla mnie to blazenada

3

@Coutinho007 No pewnie, tym bardziej że mają trudny czas i walczą o utrzymanie, fajnie widać takie naturalne sceny w piłce i spontaniczną radość :D

4

Ktoś ostatnio pisal, że Arsenal nie powinien się cieszyć z 5:1 nad City, bo nie wygrywają tytułów, to co o Evertonie powiedzieć po remisie u siebie 2:2?


1

@Miszak Sabalenka w finale z Ostapenko?

6

@Arden W zasadzie to oprócz LM i ilości strzelonych goli za Portugalczykiem nie przejawiają jakiekolwiek inne argumenty, totalna przepaść i tyle.

1

@UriBoyka Ja czekam do końca, 120 za darmo od buka w piątek jak złoto

0

@MatBac1991 Bardziej jak Marek z technikum

1

Boże jaka ta komentatorka jest daremna, tylko mówi jak super gra Łotyszka, ale nie skrytykuje błędów w grze Świątek.

0

@takisobiektos No jak nie potrafi to przegra w 2 setach

0

@UriBoyka Świątek mogłaby zacząć myśleć, przecież to aż się prosi zagrać coś mniej siłowo i skrótami

0

@Consigliere Co to znaczy po prostu? To Iga wygląda bardziej jak facet, Ostapenko przytyła i trochę jak świnka wygląda na twarzy, ale to dosyć ładna dziewczyna
https://pbs.twimg.com/media/Dm0mEBgWwAEx6lW.jpg

1

@Consigliere Bo nie jest wychudzonym szkieletem? XD

0

@UriBoyka Odważnie :D

2

Czyżby dobrze postawione 50 ziko na Ostapenko?

3

@MesQueUnClub96
Piastri
Leclerc
Verstappen
Antonelli
Alonso GOAT
Gasly
Bearman
Tsunoda
Sainz
Bortoleto

1

@Marian_Pazdzioch Wywiad taki dobry jak ten Lisa z Nawrockim

0

@Popitek12 dobra bibkę wyprawiłeś idolowi


0

@Kidd Im zostaje wyłącznie walka o 4 miejsce i puchar Anglii. Nie wierzę, że nagle na wyjeździe z Realem wygrają różnicą dwóch goli

5

@Deviler Dobrze dla Ciebie, politycy dbają o własne interesy, chora biurokracja, kłody pod nogi państwo rzuca ludziom na każdym kroku, za 50 metrów kwadratowych milion złotych mieszkanie w dużym mieście, zarobki niewystarczające na mieszkanie samemu, a mimo że podatki zabierają Ci połowę pensji, to uwaga przy wydawaniu jej po opodatkowaniu płacisz kolejne chore podatki nawet przy kupnie coca coli! Ale przygłupy się cieszą i klaskają jednym, albo drugim.

18

@draxidox Za dużo dzieci się rodzi, wprowadzimy kolejny durny zapis żeby ludzie ze sobą nie uprawiali tak chętnie seksu xD

0

@July_6_BcN U mnie dopiero 1 dzień po antybiotykoterapii, nie wiem czy piwo w ogóle wypije, ale tego Twojego sam z ciekawości bym spróbował, tylko trochę siara kupować babskie wino :)

0

@July_6_BcN A u Ciebie jakie na stole?

1

@July_6_BcN Why not both? Jakie 0.7?

0

@Zoker Dlatego ja nie idę na wybory, chyba że któryś z kandydatów mniejszych fajnie wypadnie w debacie

0

@Zoker Na komunistę, który chciałby bogatych opodatkować na 70 procent? xD

7

@Bobo25 Tylko ten rudy kłamczuszek nawet 20 procent obietnic nie spełnił. Od początku ich rządów słyszę jedynie o tym, że wsadzą pisiorów za kratki i że na minister mówimy ministra teraz, a i pakt migracyjny został przyjęty na 2026 rok.

0

@PaPo Nie każdy musi wciskać gaz w podłogę, no i inaczej się jedzie za kierownicą, a inaczej po stronie pasażera, trochę też pewnie te reakcje na potrzeby filmiku :D

3

Różnice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?