8

Kochałem go trochę nie będę ukrywał, że nie


12

Pol co wrzuca xDDD


0

xDDD Huśtawka nastroju

0

@gumaz Jak ktoś lubi to niech skacze, wolę inne rozrywki

0

@mordini123 Też stawiam na premier league i na drugim ekranie tylko multiliga wleci LM

3

0

@pt9 No co, lewarek i śmigasz z wymianą :D

5

@jeonek Są tylko dwa racjonalne wytłumaczenia, jeden fizyka czarnej dziury, dwa czary

0

@BorzyKrzys Wystarczy o 6 do żabki pójść
@VamosRakieta Najbardziej znana z tego, że speed jej zegarka nie kupił

0

@Danny Gaucho To wstrętna pornolka, trzeba mieć duże braki żeby w ogóle jakikolwiek kontakt próbować łapać z tego typu osobami

7

Taki to już syndrom gdy grasz w Tottenhamie


0

@Azazel_Pazuzu Ale pary w LM już są rozlosowane i na rządowych szybko Barca nie trafi xD

0

Mecze City do końca lutego: Newcastle, Real, Liverpool i Tottenham, trzymaj się Pep

0

@Cvzx Oni parodiowali cieszynkę Haalanda, Norweg ostatnio sobie u wielu przeskrobał

1

@Pedri16Future Za mało mu problemów ze zdrowiem...

5

Ja na steamie xD


0

Znowu trollują cieszynkę Haalanda xDD Stay humble. Sporting ma krew na rękach

1

@MesQueUnClub96 Dziś strzela i to się liczy

0

Haaland podobno nie strzela w ważnych meczach xD

0

Jak Real wygra i Sporting strzeli to chociaż kupon wejdzie xD

1

Boski Asencio prawie gola zawalił xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SelloutCrowd Już w fazie grupowej pokazali, że żaden z nich mutant

4

Jacek o 5 rano z klubu wyszedl, trochę wyrozumiałości

4

3 minuty sprawdzać sytuację widząc gołym okiem, że nie było spalonego, talenciaki

1

@clyde Jest, ale tym z Japonii

1

Takie to City właśnie w tym sezonie, zero zaskoczenia. Mógł jeszcze wystawić Nuensa na SPD

0

@partymaker Dostanie lanie

0

Kapitan w fantastycznej formie

0

@ricardo0705 Większości osób się jednak podobała faza grupowa i to się liczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?