Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kochałem go trochę nie będę ukrywał, że nie
12
Pol co wrzuca xDDD
0
xDDD Huśtawka nastroju
0
@gumaz Jak ktoś lubi to niech skacze, wolę inne rozrywki
0
@mordini123 Też stawiam na premier league i na drugim ekranie tylko multiliga wleci LM
3
@Comentateiro Również jestem fanem
https://x.com/m_podczarski/status/1889288749088997766
0
@pt9 No co, lewarek i śmigasz z wymianą :D
5
@jeonek Są tylko dwa racjonalne wytłumaczenia, jeden fizyka czarnej dziury, dwa czary
0
@BorzyKrzys Wystarczy o 6 do żabki pójść
@VamosRakieta Najbardziej znana z tego, że speed jej zegarka nie kupił
0
@Danny Gaucho To wstrętna pornolka, trzeba mieć duże braki żeby w ogóle jakikolwiek kontakt próbować łapać z tego typu osobami
7
Taki to już syndrom gdy grasz w Tottenhamie
0
@Azazel_Pazuzu Ale pary w LM już są rozlosowane i na rządowych szybko Barca nie trafi xD
0
Mecze City do końca lutego: Newcastle, Real, Liverpool i Tottenham, trzymaj się Pep
0
@Cvzx Oni parodiowali cieszynkę Haalanda, Norweg ostatnio sobie u wielu przeskrobał
1
@Pedri16Future Za mało mu problemów ze zdrowiem...
5
Ja na steamie xD
0
Znowu trollują cieszynkę Haalanda xDD Stay humble. Sporting ma krew na rękach
1
@MesQueUnClub96 Dziś strzela i to się liczy
0
Haaland podobno nie strzela w ważnych meczach xD
0
Jak Real wygra i Sporting strzeli to chociaż kupon wejdzie xD
1
Boski Asencio prawie gola zawalił xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SelloutCrowd Już w fazie grupowej pokazali, że żaden z nich mutant
4
Jacek o 5 rano z klubu wyszedl, trochę wyrozumiałości
4
3 minuty sprawdzać sytuację widząc gołym okiem, że nie było spalonego, talenciaki
1
@clyde Jest, ale tym z Japonii
1
Takie to City właśnie w tym sezonie, zero zaskoczenia. Mógł jeszcze wystawić Nuensa na SPD
0
@partymaker Dostanie lanie
0
Kapitan w fantastycznej formie
0
@ricardo0705 Większości osób się jednak podobała faza grupowa i to się liczy