1

@MesQueUnClub_87 Tak tylko też warto pamiętać, że nie każdy ma takie możliwości, a jak już młody dostanie milionowy kontrakt to też im się nie chce. Zazwyczaj ograniczają się do nauki języka w kraju w którym grać będą i to nie każdy ;D

0

@Katalończyk 99 Ona go zdradziła dawno temu, a ciągle wracali do siebie, jeszcze ta telenowela się nie skończyła moim zdaniem ;D

1

@Antimadridista_WR To samo w Anglii przy karnym dla Liverpoolu z Wiśniami

0

@lithotripter Taki przyklad tylko rzuciłem bardziej o mentalnym podłożu kogoś siedzącego w koszuli przed monitorem, który nigdy nie liznął biedy i takiego vibe'u pilkarzy którzy poza piłką niczego innego nie mieli w życiu

0

@lithotripter Śmiem wątpić, niektórzy idealizują piłkarzy i robią wielkie oczy jak się okazuje, że nie maja magistra tylko przejawiają zachowania chłopaków bez szkoły i z ulic

4

@Ojciec5tkidzieci Czyli pasuje do zbieraniny odklejusów z Galatasaray, z Wandą na kawę i Icardim niech się umowi
Edit: Icardi już z nową dupą zdjęcia wrzuca, nie nadążam za tym xDDD

7

Haha, ja tam go trochę lubię, piłeczka nie jest dla profesorów z biurka tylko dla takich świrów


2

Pouille zerwał całkowicie ścięgno achillesa wczoraj w finale w Lille i prawdopodobnie skonczy się to pójściem na emeryturę. Raz udało mu się dotrzeć w 2019 roku do 1/2 Australian Open, w którym przegrał z Djokovicem.

0

We wtorek już LM :o Poza PSG same fajne meczyki. W środę poza Bayernem też same nieoczywiste pojedynki

0

@mekston Tottenham rok temu po 10 kolejkach odebral już puchar za mistrzostwo. Na kolejnych kilka lat mają spokojną głowę.
Jeszcze zostaje im LE, będę śledził

1

@Encore FA CUP taki ważny, że Chelsea, Arsenal i Liverpool odpadły, a City z 3 ligowcem drżało. Duża szansa dla Newcastle, czy uratowanie sezonu przez Manchestery. Tak czy siak w Hiszpanii, czy we Włoszech taka sytuacja jest nie do zaakceptowania. Moim zdaniem z Anglii powinni usunąć Carabao CUP żeby drużyny wystawiały najlepsze składy w Pucharze Anglii

1

@aspr1me W Polsce w końcu jak w Barcelonie, a portale informacyjne milczą

0

@Danny Gaucho Ale nie skłamałem!!

1

@LOPEZ16 Wtedy Ronaldo przy 4:0 np. dla Realu machał łapami żeby mu wystawiać patelnie po kolejne gole, zawsze mnie to bawiło :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ale w całym okresie w Barcelonie Lewy ma większą
@Danny Gaucho O cały okres

2

@Azazel_Pazuzu Każda drużyna musi zagrać raz, czy dwa w poniedziałek

9

Lewy w wieku 37 lat zaraz wieksza srednia goli na mecz od Suareza w prime, ktory nie ma Messiego i Neymara obok siebie grających specjalnie na niego gdy walczył o pichichi xDD

1

@JoeBlack Tyle dobrze, że odczuje to na początku najsilniejszy elektorat z Warszawy swój wybór :)

0

@MesQueUnClub96 Wygląda na 17 latka minimum z fajnymi koleżankami, aleś spięty

4

@MesQueUnClub96 Sorry nie sprawdzam peselu każdej osoby w internecie pisząc dla żartu

0

Było coś młody przez weekend?


1

Raphina bez bawienia, kot

1

No no coraz więcej tego Neymara w Yamalu

2

0

Son zapraszamy do egzotycznych krajów

6

@MesQueUnClub96 I co to zmienia w Twoim życiu?

1

Simons asysta i gol, prawde mówiąc po jego okresie w PSG do zapomnienia, myślałem że skończy w jakimś spadkowiczu z la liga

4

@esem91 Co tam knujecie Wilkuchy?

0

Dobra czekamy na 18:35, Tel w podstawie Tottenhamu, ostatnia szansa dla nich żeby coś ugrać. Malen w podstawie u gospodarzy. Co ciekawe na ławce rezerwowych jako bramkarz w Aston nasz rodak 20 letni Oliwier Zych. Między innymi też Rashford i najlepsza lewa noga na świecie Asensią

0

@Ptasior Salah nawet nie byl powołany xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?