Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Tak tylko też warto pamiętać, że nie każdy ma takie możliwości, a jak już młody dostanie milionowy kontrakt to też im się nie chce. Zazwyczaj ograniczają się do nauki języka w kraju w którym grać będą i to nie każdy ;D
0
@Katalończyk 99 Ona go zdradziła dawno temu, a ciągle wracali do siebie, jeszcze ta telenowela się nie skończyła moim zdaniem ;D
1
@Antimadridista_WR To samo w Anglii przy karnym dla Liverpoolu z Wiśniami
0
@lithotripter Taki przyklad tylko rzuciłem bardziej o mentalnym podłożu kogoś siedzącego w koszuli przed monitorem, który nigdy nie liznął biedy i takiego vibe'u pilkarzy którzy poza piłką niczego innego nie mieli w życiu
0
@lithotripter Śmiem wątpić, niektórzy idealizują piłkarzy i robią wielkie oczy jak się okazuje, że nie maja magistra tylko przejawiają zachowania chłopaków bez szkoły i z ulic
4
@Ojciec5tkidzieci Czyli pasuje do zbieraniny odklejusów z Galatasaray, z Wandą na kawę i Icardim niech się umowi
Edit: Icardi już z nową dupą zdjęcia wrzuca, nie nadążam za tym xDDD
7
Haha, ja tam go trochę lubię, piłeczka nie jest dla profesorów z biurka tylko dla takich świrów
2
Pouille zerwał całkowicie ścięgno achillesa wczoraj w finale w Lille i prawdopodobnie skonczy się to pójściem na emeryturę. Raz udało mu się dotrzeć w 2019 roku do 1/2 Australian Open, w którym przegrał z Djokovicem.
0
We wtorek już LM :o Poza PSG same fajne meczyki. W środę poza Bayernem też same nieoczywiste pojedynki
0
@mekston Tottenham rok temu po 10 kolejkach odebral już puchar za mistrzostwo. Na kolejnych kilka lat mają spokojną głowę.
Jeszcze zostaje im LE, będę śledził
1
@Encore FA CUP taki ważny, że Chelsea, Arsenal i Liverpool odpadły, a City z 3 ligowcem drżało. Duża szansa dla Newcastle, czy uratowanie sezonu przez Manchestery. Tak czy siak w Hiszpanii, czy we Włoszech taka sytuacja jest nie do zaakceptowania. Moim zdaniem z Anglii powinni usunąć Carabao CUP żeby drużyny wystawiały najlepsze składy w Pucharze Anglii
1
@aspr1me W Polsce w końcu jak w Barcelonie, a portale informacyjne milczą
0
@Danny Gaucho Ale nie skłamałem!!
1
@LOPEZ16 Wtedy Ronaldo przy 4:0 np. dla Realu machał łapami żeby mu wystawiać patelnie po kolejne gole, zawsze mnie to bawiło :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ale w całym okresie w Barcelonie Lewy ma większą
@Danny Gaucho O cały okres
2
@Azazel_Pazuzu Każda drużyna musi zagrać raz, czy dwa w poniedziałek
9
Lewy w wieku 37 lat zaraz wieksza srednia goli na mecz od Suareza w prime, ktory nie ma Messiego i Neymara obok siebie grających specjalnie na niego gdy walczył o pichichi xDD
1
@JoeBlack Tyle dobrze, że odczuje to na początku najsilniejszy elektorat z Warszawy swój wybór :)
0
@MesQueUnClub96 Wygląda na 17 latka minimum z fajnymi koleżankami, aleś spięty
4
@MesQueUnClub96 Sorry nie sprawdzam peselu każdej osoby w internecie pisząc dla żartu
0
Było coś młody przez weekend?
1
Raphina bez bawienia, kot
1
No no coraz więcej tego Neymara w Yamalu
2
@Marian_Pazdzioch xDDD Hit
0
Son zapraszamy do egzotycznych krajów
6
@MesQueUnClub96 I co to zmienia w Twoim życiu?
1
Simons asysta i gol, prawde mówiąc po jego okresie w PSG do zapomnienia, myślałem że skończy w jakimś spadkowiczu z la liga
4
@esem91 Co tam knujecie Wilkuchy?
0
Dobra czekamy na 18:35, Tel w podstawie Tottenhamu, ostatnia szansa dla nich żeby coś ugrać. Malen w podstawie u gospodarzy. Co ciekawe na ławce rezerwowych jako bramkarz w Aston nasz rodak 20 letni Oliwier Zych. Między innymi też Rashford i najlepsza lewa noga na świecie Asensią
0
@Ptasior Salah nawet nie byl powołany xD