Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@UriBoyka Świątek mogłaby zacząć myśleć, przecież to aż się prosi zagrać coś mniej siłowo i skrótami
0
@Consigliere Co to znaczy po prostu? To Iga wygląda bardziej jak facet, Ostapenko przytyła i trochę jak świnka wygląda na twarzy, ale to dosyć ładna dziewczyna
https://pbs.twimg.com/media/Dm0mEBgWwAEx6lW.jpg
1
@Consigliere Bo nie jest wychudzonym szkieletem? XD
0
@UriBoyka Odważnie :D
2
Czyżby dobrze postawione 50 ziko na Ostapenko?
3
@MesQueUnClub96
Piastri
Leclerc
Verstappen
Antonelli
Alonso GOAT
Gasly
Bearman
Tsunoda
Sainz
Bortoleto
1
@Marian_Pazdzioch Wywiad taki dobry jak ten Lisa z Nawrockim
0
@Popitek12 dobra bibkę wyprawiłeś idolowi
0
@Kidd Im zostaje wyłącznie walka o 4 miejsce i puchar Anglii. Nie wierzę, że nagle na wyjeździe z Realem wygrają różnicą dwóch goli
5
@Deviler Dobrze dla Ciebie, politycy dbają o własne interesy, chora biurokracja, kłody pod nogi państwo rzuca ludziom na każdym kroku, za 50 metrów kwadratowych milion złotych mieszkanie w dużym mieście, zarobki niewystarczające na mieszkanie samemu, a mimo że podatki zabierają Ci połowę pensji, to uwaga przy wydawaniu jej po opodatkowaniu płacisz kolejne chore podatki nawet przy kupnie coca coli! Ale przygłupy się cieszą i klaskają jednym, albo drugim.
18
@draxidox Za dużo dzieci się rodzi, wprowadzimy kolejny durny zapis żeby ludzie ze sobą nie uprawiali tak chętnie seksu xD
0
@July_6_BcN U mnie dopiero 1 dzień po antybiotykoterapii, nie wiem czy piwo w ogóle wypije, ale tego Twojego sam z ciekawości bym spróbował, tylko trochę siara kupować babskie wino :)
0
@July_6_BcN A u Ciebie jakie na stole?
1
@July_6_BcN Why not both? Jakie 0.7?
0
@Zoker Dlatego ja nie idę na wybory, chyba że któryś z kandydatów mniejszych fajnie wypadnie w debacie
0
@Zoker Na komunistę, który chciałby bogatych opodatkować na 70 procent? xD
7
@Bobo25 Tylko ten rudy kłamczuszek nawet 20 procent obietnic nie spełnił. Od początku ich rządów słyszę jedynie o tym, że wsadzą pisiorów za kratki i że na minister mówimy ministra teraz, a i pakt migracyjny został przyjęty na 2026 rok.
0
@PaPo Nie każdy musi wciskać gaz w podłogę, no i inaczej się jedzie za kierownicą, a inaczej po stronie pasażera, trochę też pewnie te reakcje na potrzeby filmiku :D
3
Różnice
2
@takisobiektos Potem powiedzą, że wyglad nie ma znaczenia xDD Ona powinna w challengerach grać co najwyżej
0
@Hosh Ujęcie do klipu prawilnego
8
@Uukasz_93 Ukraińcy w dużej mierze nie są temu winni? Co oni zrobili z pieniędzmi które dostali? Skorumpowani politycy i oligarchowie setki milionów pokradli, bawią się w Dubajach i na zachodzie, a walczą też Ci którym się to opłaca i biedni ludzie niewyszkoleni. Tam patriotyzmu tyle co nic. Już lepiej jakby oddali na początku Donbas i Krym, a teraz oddadzą cały wschód, a Trump z Putinem będą się dzielić tymi zasobami miliardowymi które są na tych ziemiach
1
@Konradowskyy Właśnie dziś taki plan na obiad mam :D
7
@Krzysztof1987 Takie myślenie jest dla słabych
1
@vangoor A w czym problem?
9
Jonasz naszych czasów
1
@Krzysztof1987 Do sektora niebo, no bo gdzie
0
@HypeR Gość strzela w sezonie tyle bramek od 2 lat, że da się policzyć na palcach jednej ręki je
0
@4drian0 Szczególnie gdy mówimy o kimś kto jest rozpoznawalny na światowa skalę :D
0
@Pedri16Future To schizofrenik jak Sentino i Kamil Pilarczyk, chociaż muzykę dobrą robił kiedyś