0

@UriBoyka Świątek mogłaby zacząć myśleć, przecież to aż się prosi zagrać coś mniej siłowo i skrótami

0

@Consigliere Co to znaczy po prostu? To Iga wygląda bardziej jak facet, Ostapenko przytyła i trochę jak świnka wygląda na twarzy, ale to dosyć ładna dziewczyna
https://pbs.twimg.com/media/Dm0mEBgWwAEx6lW.jpg

1

@Consigliere Bo nie jest wychudzonym szkieletem? XD

0

@UriBoyka Odważnie :D

2

Czyżby dobrze postawione 50 ziko na Ostapenko?

3

@MesQueUnClub96
Piastri
Leclerc
Verstappen
Antonelli
Alonso GOAT
Gasly
Bearman
Tsunoda
Sainz
Bortoleto

1

@Marian_Pazdzioch Wywiad taki dobry jak ten Lisa z Nawrockim

0

@Popitek12 dobra bibkę wyprawiłeś idolowi


0

@Kidd Im zostaje wyłącznie walka o 4 miejsce i puchar Anglii. Nie wierzę, że nagle na wyjeździe z Realem wygrają różnicą dwóch goli

5

@Deviler Dobrze dla Ciebie, politycy dbają o własne interesy, chora biurokracja, kłody pod nogi państwo rzuca ludziom na każdym kroku, za 50 metrów kwadratowych milion złotych mieszkanie w dużym mieście, zarobki niewystarczające na mieszkanie samemu, a mimo że podatki zabierają Ci połowę pensji, to uwaga przy wydawaniu jej po opodatkowaniu płacisz kolejne chore podatki nawet przy kupnie coca coli! Ale przygłupy się cieszą i klaskają jednym, albo drugim.

18

@draxidox Za dużo dzieci się rodzi, wprowadzimy kolejny durny zapis żeby ludzie ze sobą nie uprawiali tak chętnie seksu xD

0

@July_6_BcN U mnie dopiero 1 dzień po antybiotykoterapii, nie wiem czy piwo w ogóle wypije, ale tego Twojego sam z ciekawości bym spróbował, tylko trochę siara kupować babskie wino :)

0

@July_6_BcN A u Ciebie jakie na stole?

1

@July_6_BcN Why not both? Jakie 0.7?

0

@Zoker Dlatego ja nie idę na wybory, chyba że któryś z kandydatów mniejszych fajnie wypadnie w debacie

0

@Zoker Na komunistę, który chciałby bogatych opodatkować na 70 procent? xD

7

@Bobo25 Tylko ten rudy kłamczuszek nawet 20 procent obietnic nie spełnił. Od początku ich rządów słyszę jedynie o tym, że wsadzą pisiorów za kratki i że na minister mówimy ministra teraz, a i pakt migracyjny został przyjęty na 2026 rok.

0

@PaPo Nie każdy musi wciskać gaz w podłogę, no i inaczej się jedzie za kierownicą, a inaczej po stronie pasażera, trochę też pewnie te reakcje na potrzeby filmiku :D

3

Różnice

2

@takisobiektos Potem powiedzą, że wyglad nie ma znaczenia xDD Ona powinna w challengerach grać co najwyżej

0

@Hosh Ujęcie do klipu prawilnego

8

@Uukasz_93 Ukraińcy w dużej mierze nie są temu winni? Co oni zrobili z pieniędzmi które dostali? Skorumpowani politycy i oligarchowie setki milionów pokradli, bawią się w Dubajach i na zachodzie, a walczą też Ci którym się to opłaca i biedni ludzie niewyszkoleni. Tam patriotyzmu tyle co nic. Już lepiej jakby oddali na początku Donbas i Krym, a teraz oddadzą cały wschód, a Trump z Putinem będą się dzielić tymi zasobami miliardowymi które są na tych ziemiach

1

@Konradowskyy Właśnie dziś taki plan na obiad mam :D

7

@Krzysztof1987 Takie myślenie jest dla słabych

1

@vangoor A w czym problem?

9

Jonasz naszych czasów


1

@Krzysztof1987 Do sektora niebo, no bo gdzie

0

@HypeR Gość strzela w sezonie tyle bramek od 2 lat, że da się policzyć na palcach jednej ręki je

0

@4drian0 Szczególnie gdy mówimy o kimś kto jest rozpoznawalny na światowa skalę :D

0

@Pedri16Future To schizofrenik jak Sentino i Kamil Pilarczyk, chociaż muzykę dobrą robił kiedyś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?