Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wygrał to Medjedovic bez nogi, no szacunek i dzięki!!!! Kozak
0
@MesQueUnClub96 W obecnej formie na pewno, ale bez przesady, miał swoje przebłyski Kazach
0
Hahaha, Tsitsipas nie do podrobienia jest
0
@MesQueUnClub96 Jak to drugi Bublik
0
Medjedovic jakie bomby sadzi w Greka xDD
2
@MesQueUnClub96 Brakuje tylko żeby Kyrgios wyszedł i zaserwował z dołu, a Badosa twerkowała
1
@MesQueUnClub96 No co za gosc, że mi uwali kupon
1
@MesQueUnClub96 No to game over, zawsze wiatr w oczy
0
Dla kogo przerwa medyczna w meczu Tsitsipasa, bo wyłączyłem? XD
1
@D10SLEO Tam na Twitterze ludzie nieironicznie naprawdę robili obrazki żeby rozszyfrować nagłówek, podziwiam xD
3
@Cvzx Po tatusiu cechy odziedziczył
1
Ten Serb ma coś nierówno z garem, zaraz w kogoś rzuci tą rakietą
3
@michal26 Juventus na dziurę od kolejnej holenderskiej ekipy i mamy komplet poza Interem :D
0
@MesQueUnClub96 Nalbandian musi mieć też jakieś korzenie bałkańskie ;D
0
@MesQueUnClub96 Typowy gość z tych rejonów :D
0
Medjedovic rozwalił rakietę na pół, poniosło go trochę xD
7
@okiemtypera_lucaxx95 Ludzie teraz się z tego śmieją, w innych krajach też się śmiali przez pierwszych parę lat, teraz już zostaje płacz i zgrzytanie zębami ze strachem
0
@mekston 300 jak wejdzie reszta. Zla passa była i tylko za symboliczne 5 zł zagrane niestety
0
@Encore Tsitsipas jak przegra to pięknie 2.55 jeszcze siadzie :D
2
Teraz patrzę, że jednak Djoko nie dałem i na kuponie 5 zielonych kropek @Encore xDDDD
2
Leao za chwilę też u Arabskich księci
1
@MesQueUnClub96 To chyba ustawiasz leszczy w szkółce
0
@MesQueUnClub96 Ja
0
@MesQueUnClub96 No tak, fan wygrywania xD
0
U Djokovica widać coraz mniej mentalu, którym wygrywał takie ciężkie mecze, kontuzje, wiek i spełnienie igrzyskami zrobiły swoje. Uważam, że w następnym sezonie zakończy karierę
1
@kubix05 Człowiek, który umarł na stojąco
1
@Encore Trenuje nadal w szopie i rozbija klawiatury w csie
1
@mekston Do nauki serwisu idealny mecz
0
@Encore Pamiętam jak się męczył Nadal z Karlovicem, czy Janowiczem na twardej :D
0
@MesQueUnClub96 Pchany jest przez Djokovica który ma cały kort i uderza tam gdzie stoi Włoch