Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę Belliś lubi wysłużone materiały na żonę :D
1
@Michu94 Durni miliarderzy nie szanujący siebie, kibiców, historii i wartości klubowych. Gdyby było inaczej, już dawno by sprzedali klub żeby wstał z kolan i został zarządzany w racjonalny sposób.
2
Dzisiaj na kortach w Austin o planowanej godz 18 naszego czasu zobaczymy Petrę Kvitovą, która po urodzeniu dziecka wraca na korty. Jak sama wspomniała nie stawia sobie żadnych celów i chce się cieszyć tenisem.
12
@ranger3120 Bardziej głupota ludzi boli, która odpowiada na tego typu treści powtarzające się. Tak samo na to "kto chce pogadać, hihihi?"
1
@BorzyKrzys Niektórym spaślakom przydałyby się takie porcje.
ps. Kiwi na chlebie to jedna z tych rzeczy których nie chciałem widzieć
0
Bublik przypajacowal i przegrał seta kończąc podwójnym błędem, Auger też prowokuje :D Ciekawe, czy na koniec podadzą sobie ręce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@wojopancer
1. Pierwszy sezon Detektywa
2. Dr. House
3. Dexter/Banshee/Miodowe Lata
4
@michal26 Na końcu to my przyjmiemy największe ciosy od tych samych co zawsze
0
@draxidox I cyk -3% w następnym sondażu
2
@Encore Palmer dostal zniżki formy i cała drużyna stoi na poziomie drużyny z dołu tabeli
0
Cilic po kursie 6.6 giniecie De Minaura, szkoda że człowiek nie zaufał przeczuciu i kilku złotych nie postawił
1
@Who_you_mam Gra padakę i nie robi liczb. Zawodnik jednego systemu Artety, bez Saki na skrzydle i podlaczajacego sie White'a zagubiony jak dziecko w lesie.
@Cyzix 2 sezony temu gral swój bardzo dobry sezon. Poprzedni to też już kamuflaż statystykami.
Nie porownuj Modrica który ma inne zadania od Odegaarda i gra daleko od bramki przeciwnika. Norweg to 10 i pierwszy zawodnik w pressingu.
To troche jakbyś De Bruyne chcial porównywać do Pedriego chociażby
0
@Cyzix No i Odeegard po jednym dobrym sezonie w Arsenalu gra padakę
0
@jacobFCB Krzesło dla obu żeby innych nie narażali w przyszłości
4
Chcesz iść w spokoju pizze zjeść w lokalu, a tam psiarze wchodzą z dwoma kundlami piszczącymi i już humor zepsuty
15
@Cule2013 Dziwne, że nie ma żadnej reakcji na temat takiej bezwartościowej treści
13
@Kgorecki2500 Sejm otwarty dla pontoniarzy!
https://x.com/MarcinS12641658/status/1890510345027912178
3
Wysunięty napastnik, szkoda że nie strzela gdzie trzeba
2
@Kgorecki2500 To chyba nigdy benzyny nie wąchałeś
4
@kubix05 Antony w United 62 mecze 5 goli 3 asysty, Antony w Betisie 5 meczy 3 gole 2 asysty ;D
3
@mekston Druga liga brazylijska xD
0
@mekston Brazylia odpadnie w 1/4 róbcie screeny
6
@blakkudium Jakby Messiego widzial
1
Antony asysta, GOAT
0
@mekston Kto może się równać z Egipcjaninem?
0
@mekston Proste, liga już jest, w finale Carabo są, a LM to loteria i nie musi wygrać ktoś oczywisty
0
@Encore Nic nowego
2
Salah ZP i nie ma o czym tu dyskutowac
0
@Encore Łatwo to wątpię, ale raczej Live to weźmie