0

Widzę Belliś lubi wysłużone materiały na żonę :D

1

@Michu94 Durni miliarderzy nie szanujący siebie, kibiców, historii i wartości klubowych. Gdyby było inaczej, już dawno by sprzedali klub żeby wstał z kolan i został zarządzany w racjonalny sposób.

2

Dzisiaj na kortach w Austin o planowanej godz 18 naszego czasu zobaczymy Petrę Kvitovą, która po urodzeniu dziecka wraca na korty. Jak sama wspomniała nie stawia sobie żadnych celów i chce się cieszyć tenisem.

12

@ranger3120 Bardziej głupota ludzi boli, która odpowiada na tego typu treści powtarzające się. Tak samo na to "kto chce pogadać, hihihi?"

1

@BorzyKrzys Niektórym spaślakom przydałyby się takie porcje.
ps. Kiwi na chlebie to jedna z tych rzeczy których nie chciałem widzieć

0

Bublik przypajacowal i przegrał seta kończąc podwójnym błędem, Auger też prowokuje :D Ciekawe, czy na koniec podadzą sobie ręce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@wojopancer
1. Pierwszy sezon Detektywa
2. Dr. House
3. Dexter/Banshee/Miodowe Lata

4

@michal26 Na końcu to my przyjmiemy największe ciosy od tych samych co zawsze

0

@draxidox I cyk -3% w następnym sondażu

2

@Encore Palmer dostal zniżki formy i cała drużyna stoi na poziomie drużyny z dołu tabeli

0

Cilic po kursie 6.6 giniecie De Minaura, szkoda że człowiek nie zaufał przeczuciu i kilku złotych nie postawił

1

@Who_you_mam Gra padakę i nie robi liczb. Zawodnik jednego systemu Artety, bez Saki na skrzydle i podlaczajacego sie White'a zagubiony jak dziecko w lesie.
@Cyzix 2 sezony temu gral swój bardzo dobry sezon. Poprzedni to też już kamuflaż statystykami.
Nie porownuj Modrica który ma inne zadania od Odegaarda i gra daleko od bramki przeciwnika. Norweg to 10 i pierwszy zawodnik w pressingu.
To troche jakbyś De Bruyne chcial porównywać do Pedriego chociażby

0

@Cyzix No i Odeegard po jednym dobrym sezonie w Arsenalu gra padakę

0

@jacobFCB Krzesło dla obu żeby innych nie narażali w przyszłości

4

Chcesz iść w spokoju pizze zjeść w lokalu, a tam psiarze wchodzą z dwoma kundlami piszczącymi i już humor zepsuty

15

@Cule2013 Dziwne, że nie ma żadnej reakcji na temat takiej bezwartościowej treści

13

3

Wysunięty napastnik, szkoda że nie strzela gdzie trzeba


2

@Kgorecki2500 To chyba nigdy benzyny nie wąchałeś

4

@kubix05 Antony w United 62 mecze 5 goli 3 asysty, Antony w Betisie 5 meczy 3 gole 2 asysty ;D

3

@mekston Druga liga brazylijska xD

0

@mekston Brazylia odpadnie w 1/4 róbcie screeny

6

@blakkudium Jakby Messiego widzial

1

Antony asysta, GOAT

0

@mekston Kto może się równać z Egipcjaninem?

0

@mekston Proste, liga już jest, w finale Carabo są, a LM to loteria i nie musi wygrać ktoś oczywisty

0

@Encore Nic nowego

2

Salah ZP i nie ma o czym tu dyskutowac

0

@Encore Łatwo to wątpię, ale raczej Live to weźmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?